Паратруперсупер• 15 сентября 2025

Як ви змушуєте вчитись своїх дітей підлітки 13-16 років

Хочуть вчитись самі, ні як незмушую
Результат:
вже голосів: 70
35 (50%) Сам вчиться
18 (25.71%) Як є
17 (24.29%) Не дуже вчиться
АнтиТанкист• 15 сентября 2025
А вчитися можна змусити?
Не змушувала старшу. Не змушую молодшу. Не женуся за оцінками. Не роблю з цього катастрофу. Не вважаю високі бали в навчанні запорукою успіху в житті.
Вишня на торті• 15 сентября 2025
Ответ длядама_из_декрета
Виходу особливо нема . Поки були малі, що ще півбіди . Та й дитина тоді про перевід чути не хотіла.
Зараз жах просто.
Але ,переводити підлітка не дуже хочеться. Відношення в іншій школі може бути поганим.
До них в клас прийшло 2 учнів, то розказували, що в їхніх попередніх школах хоть краще успішність , але буллінг процвітає повним ходом .
Краків, звичайна подставувка.
Погодите, в Кракове полно школ.
Ну пусть дальше ехать, но хоть учиться будет нормально.
Луноходик_Ик• 15 сентября 2025
Ответ длямегамоСГ
Якщо дитина не інтелектуал, то треба шукати інші таланти. І вже від них відштовхуватись. Мій крім думати нічого не вміє. То я йому пояснила. Або вчишся і не валяєш дурня, або фізична робота, до якої в тебе нема таланта. Влітку на заводі тиждень працював сборщиком у період відпусток. Йому не сподобалось. Сказав що краще буде думати і вчитись.
Ось про приклад із заводом автор і питає. А перший пост виглядає як ідеальна картинка
дама_из_декрета• 15 сентября 2025
Ответ дляВишня на торті
Жаль.
Лучше бы перевели ранбше, я бы точно так бы сделала.
Справедливости ради, только тут читаю о буллинге и плохом отношении.Лично не сталкивалась никогда.
Не хотіла тоді ,вперлась і все. Коли меньші діти, це простіше . Зараз пізно.
Є багато моментів неприємних , але відкрито пока ніхто не лізе на рожон, бояться , я вчу відстоювати себе , забороняю лише розпускати руки .
Ну і це хороша школа для загартовування психіки .
Вишня на торті• 15 сентября 2025
Ответ длядама_из_декрета
Ну, в принципе, любой коллектив-своего рода школа.
Придурков хватает везде.
И маленьких, иподростковых, и взрослых.
мегамоСГ• 15 сентября 2025
Ответ дляЛуноходик_Ик
Якщо б мій міг щось руками робити, то я б математику не заставляла вчити. В 9 тільки почав вчити. До того в мене були вимоги щоб
Зрозумів
Запам´ятав.
Оцінки мене не турбували.
Я Головна• 15 сентября 2025
Ответ дляАнтиТанкист
А вчитися можна змусити?
А что потом делать со средним баллом 3-4? В профлицей пойдут на повара, швею учиться?
И смысл тогда в школу ходить? Или у вас семейное обучение/дистанционка? Ребенку же не интересно и скучно сидеть на уроке, если он ничего не понимает и ничего не делает
дама_из_декрета• 15 сентября 2025
Ответ дляЯ Головна
Щоб бути топовим сварщиком, наприклад, логарифми , тригонометрія не потрібна .
У Вас застаріле поняття про високі оцінки і рівень успішності в житті .
І в професії повара нічого поганого нема.
То хіба мамка не буде мати чим хвалитись перед падрулями.
Я Головна• 15 сентября 2025
Ответ длядама_из_декрета
Так я и спрашиваю, в профлицей пойдет на рабочую специальность?
И школу закончит на семейном обучении? Или с какой целью в школу ходить, если там не учиться? У меня как раз очень современное понятие и наглядный пример
И с чего вы взяли, что если ребенок в школе не учился, то в профлицее будет учиться? Ему же и там может быть скучно/непонятно/тяжело
Носки на подтяжках• 15 сентября 2025
Ответ дляЯ Головна
Почему не писать про репетиторов?
Они как раз и помогают
Год был репетитор как не понимал ребёнк так и не понимает .
Смысл ?
Тройка как была так и осталась .
В лучшем случае 5 балов ))
Есть другие предметы которые ему интересны.
Носки на подтяжках• 15 сентября 2025
Ответ длямегамоСГ
Ким дитина хоче бути? Може без математики проживе?
Программистом.
Ходит на курсы с 6 лет
Хотя понимаю, что математика в программировании нужна.
Ну не понимает её и всё.
Я Головна• 15 сентября 2025
Ответ дляНоски на подтяжках
Смысл ?
Тройка как была так и осталась .
В лучшем случае 5 балов ))
Это репетитор такой плохой. У нас такой по немецкому был. За год занятий могла сказать как ее зовут и сколько ей лет
Дрібка щастя• 15 сентября 2025
Ответ дляЯ Головна
Что через год произошло?
Я Головна• 15 сентября 2025
Ответ дляДрібка щастя
Что через год произошло?
Отказались от этого репетитора
Дрібка щастя• 15 сентября 2025
Ответ дляЯ Головна
Отказались от этого репетитора
Это понятно. Как продвинулся уровень немецкого?
Я Головна• 15 сентября 2025
Ответ дляДрібка щастя
Может общаться на немецком, смотреть фильмы
Но дальше не хочет учить немецкий язык, она хочет поступить в польский университет, с этого года учит польский и продолжает учить английский. Это сестра, ей уже 17, заканчивает колледж
Я Головна• 15 сентября 2025
Ответ дляНоски на подтяжках
Программистом.
Ходит на курсы с 6 лет
Ну не понимает её и всё.
И как успехи в программировании? Сколько ему сейчас? Нравятся курсы ребенку?
мегамоСГ• 15 сентября 2025
Ответ дляНоски на подтяжках
Программистом.
Ходит на курсы с 6 лет
Ну не понимает её и всё.
Або у вас курси програмування невдалі. Або репетитор непрофесійний, або щось тут не так. Вся математика, це не про цифри, а про світ що навколо нас. Ми живемо всередині математичних формул . Математика тільки показує як щось записати. Якщо дитина хоче програмувати то треба пояснити що ми програмуємо в темі. Візуалізувати цифри. Який клас?
АнтиТанкист• 15 сентября 2025
Ответ дляЯ Головна
У вас дуже вузький світогляд.
АнтиТанкист• 15 сентября 2025
Ответ дляЯ Головна
Навчання - це не про зазубрювання нікому непотрібної інформації і не про тригонометричні формули, якщо дитина, в майбутньому, не бачить себе у відповідних сферах.
Я Головна• 15 сентября 2025
Ответ дляАнтиТанкист
Но если средний балл по предметам 3-4, то что этому ребенку светит, кроме профлицея?
Не обязательно учиться на 10-12, достаточно 8
мегамоСГ• 15 сентября 2025
Ответ дляЯ Головна
Коледж після 9 класу не вимагають нмт. А там хоч на хіміка технолога, хоч на комп´ютерні технології.