Зліпок ступні• 15 сентября 2025

Суть родительства?

Просто вырастить до 18 летия?
Як ухурделю• 15 сентября 2025
Да, если ты одна, а таких большинство будет в Украине. Вырастить просто хорошего человека.
Розвідка Маші• 15 сентября 2025
Потратить все деньги, нервы и жизнь
автор Зліпок ступні • 15 сентября 2025
Ответ дляZima_Letto
не прописано как надо ? Вы хоть для начала хоть 1 книжку хоть тоненькую по родительству прочитайте — тогда поговорим

Психология, педагогика — это науки которые развиваются и прикиньте им в 2025 году есть многое что предложить . Для тех кто интересуется безусловно . Про тех кто ради выплат это не комментирую даже
Хороший коммент ниже написали.
Lacrimo• 15 сентября 2025
Ответ дляКапуста Маша
«Щоб сиділи біля мене» - это извращенное материнство.
чаще всего это нереализованные несчастливые в жизни женщины, в силу разных причин.
У мене мама колись перед відїздом до чоловіка після замужества, такий скандал влаштовувала ... не могла відпустити ніяк, хоча коли жили разом , я росла - то не потрібна їй була. Проводити час зі мною не хотіла. А я люблю проводити час з дітьми на одинці, гуляти десь чи ходити в кіно - щоб ніхто більше, говорити про все.
автор Зліпок ступні • 15 сентября 2025
Ответ дляРозвідка Маші
Потратить все деньги, нервы и жизнь
Ахаха, возможно)
Капуста Маша• 15 сентября 2025
Ответ дляLacrimo
Поддерживаю вас.

Некоторым женщинам просто не стоит рожать - у них нет ни доброго сердца, ни мудрости женской, ни любви настоящей к детям
Як ухурделю• 15 сентября 2025
Ответ дляLacrimo
Откуда вы знаете что вы ей не нужна были????? Это вы так решили?
Самохвалова• 15 сентября 2025
Нервы помотать себе
Lacrimo• 15 сентября 2025
Ответ дляЯк ухурделю
Це вона мене так лупила до напівсмерті і проклинала, що я народилась, певно від великої потреби. І казала прямо і неоднократно про те, що краще б вона мене таки забила... про абюз і назлайтинг я взагалі мовчу. І внуків вона теж ненавидить. Певно від любові , від чого ще. Але так, я була потрібна: бо я була за кухаря і прибиральницю. Про відмінне навчання то само собою - інакше побої які тривають 4 години під ряд і занадто часто - приводять все таки до великої кількості синців , за які потім на примусовому басейні в школі вчителі питають, а сказати ти не можеш - бо забʼє раніше чим соцслужба навідається.