Аліна-310a• 15 сентября в 12:23

Відсутні ядра окостеніння

Дитині 4 місяці ,на плановому УЗД таке виявили...У кого таке було у малечі?Як вирішилось і що приймали? Ортопед-травматолог назначів кальцій і вітамін Д 1200 одиниць ,почали приймати ,дитина перестала спати ,плаче ,нервує ,педіатр сказав ,що це некоректна доза вітаміну Д ще й в літку ...
Вообще не факт• 15 сентября в 12:25
Моя від вітаміну Д такі істерики катала.
Педіатр права.

Не розумію тотального захоплення ним.
По темі, в дитини і 6 місяців ядер не було.
Стала в 8 місяців. Пішла трохи більше року.
Ортопед казав просто спостерігати до 7 місяців .
Пекельнi Борошна• 15 сентября в 12:40
А масаж вам не призначали?
Я б на вашому місці сходила б до ще одного ортопеда.
Девальвация• 15 сентября в 12:40
Сходіть до нормального ортопеда.
Якщо в Києві раджу Вікторію Сьоміну.
Девальвация• 15 сентября в 12:43
Онлайн консультація у Сьоміної теж є
НуКаНаКа• 15 сентября в 12:45
Педиатр права, а вообще нужно делать электрофорез с кальцием на сустав.
БеллаДонна• 15 сентября в 12:58
У доньки таке було, ніякі ліки не приймали, був тільки масаж (але призначав невролог) та вправи ЛФК (призначав ортопед), контрольні УЗД кожен місяць. Ядра окостеніння з´явились в 8 місяців, а в рік вже все було згідно віку. Доньці вже 17 років.
Мию вікна у мороз• 15 сентября в 13:24
Це норма для такого віку
Я пані прохана...• 15 сентября в 13:55
Ответ дляВообще не факт
Педіатр права.

Не розумію тотального захоплення ним.
пішла я гуглити, що то за ядра окостеніння За хімозну вітамінізацію Ви праві на всі 100