Проня_Прокоповна• 15 сентября 2025
Для дитини 13 років
Буде 13 років. Подарунок на д.н. дитина собі замовила (дівчинка) лего майнкрафт.
Мені наче це дитячий для малих подарунок. Іграшками ніякими не грається вже роки півтора.
Я попросила щоб вона сказала, ще варіанти - типу щоб була можливість нам вибрати, а їй сюрприз. А вона сказала, що в принципі, у неї все є,і вона нічого не хоче.
Боюсь, що це будуть не ті емоції на подарунок, які вона очікує. Ну складе вона його за 20 хвилин та й усе....
Коротше, що думаєте ?
Проня_Прокоповна
• 15 сентября 2025
Хочеться емоцій і радості дитині принести на довго.
А цей подарунок мені здається так собі
Проня_Прокоповна
• 15 сентября 2025
Ответ дляSo_so
Погуглила, увидела Лего Майнкрафт за 102 тысячи)), беру свои слова про второй набор назад.
Ахахах)) Ні, ми звісно скромніший будемо брати, другий подарунок-сюрприз не потягнемо, бо вони ж ви бачили.
Просто і лего вона ж не грається вже давно, багато наборів є (лежать собі), ...а тут таке бажання, здивувала нас.
Ламборджини• 15 сентября 2025
Ответ дляПроня_Прокоповна
Да ладно, я своїх діточок 17 і 19 рочків питала, чи були б вони раді набору Лего. Обидва сказали, що залюбки б збирали.
Чесно, якби мені подарували, я б і в майже 50 збирала. Але тільки не квіточки )
Проня_Прокоповна
• 15 сентября 2025
Цікаво, оці смайли вниз палець або рука-лице...хто ви, хто їх ставить?
Амелі на мілені• 15 сентября 2025
Мой крестник заказал себе лего на день рождения. На 21 день рождения ))))
Подарила, был счастлив
Проня_Прокоповна
• 15 сентября 2025
Ответ дляЛамборджини
Ну я ж кажу, це радість на пів години максимум, поки роспаковує та збирає. І все. А хотілося б на довше емоцій). Я просто боюсь, щоб дитина не була розчарована потім....
В минулому році вона категорично не хотіла ніяких іграшок, лего і т.д.....
КаваЗМолоком• 15 сентября 2025
Ответ дляПроня_Прокоповна
Можливо ті, хто не розділяє ваші погляди?
Додекаэдр• 15 сентября 2025
Ответ дляПроня_Прокоповна
ті хто не можуть собі дозволити лєго купити
Проня_Прокоповна
• 15 сентября 2025
Ответ дляАмелі на мілені
Подарила, был счастлив
Думаю в 21 наче більш осознано замовляв.
Копирайторша• 15 сентября 2025
Вам дитина явно сказала, що хоче. Радійте і користуйтеся нагодою.
А не так як у моєї - танець з бубном, щоб обрати їй подарунок, та ще й вгадати. Бо ’у мене все є, мені нічого не треба, вигадай щось сама’.