Весёлая морковка• Изменено 16 сентября 2025
На мене біжить собака, чи маю право я її відштовхнути ногою?
Вже 2 рази було (різні собаки)- що біжить собака (власник десь позаду)- и становиться на задні лапи і на мене передніми, вимазуючи і слюнявлячи мій одяг.
Мені це не приємно!
На мій окрик- фу тощо - реагування немає, власник завпіздно щось робить (окрик).
Чи маю я право, коли бачу що вона на мене біжить- виставляючи ногу не давати на мене пригнути тощо?
Бо співробітниця каже такого робити неможна, бо якщо травму я нанесу собачці можуть засудити. Тобто мене вимазувати і пугати можна, а собачку ні?!
Послухаю поради, дякую.
Мені це не приємно!
Послухаю поради, дякую.
Помаранчова душа• 16 сентября 2025
Ответ дляЛінива, не каюсь
Жодного разу у мене такого не було, Від Вас чимось тхне
:)
Собаки не кидаються з радістю на те, що тхне. Швидше навпаки - якщо тхне, то обходять стороною і тоді такі люди пишуть ’у мене такого жодного разу не було’.
Коренная киевлянка• 16 сентября 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Якщо хазяїн дебіл, то потрібно терпіти собаку?
Чому я повинна йти брудною, прати речі після якоїсь псіни, яку не тримають на повідку ?
100%
сладкий_ноябрь• 16 сентября 2025
Ответ дляПомаранчова душа
Якби це було дієво, то і теми такої не було б.
Авторе,я з вами. Де б я не жила, якщо у ліфт заходить мала собака,то стає на задні лапи, передні на мене і лащиться, виляє хвостом, вилизує. Восени чи в дощ це дійсно проблема. На господарів такі собаки не реагують взагалі. Інколи таке трапляється в на вулиці, але рідше. Великі собаки більш апатичні, до речі. А малі шавки або гавкають, або на тебе стрибають від радощів.
Так і є
Весёлая морковка
• 16 сентября 2025
Ответ дляМудрецыха мира
Відштовхнути ногою і виставити ногу то різні речі.
То що саме робите ви?
Виставити ногу, але Ви ж самі розумієте- що в станиці стояти як статуя складно, тож інерція буде ноги буде вперед, щоб не впасти самої.
Вибачте, як на мене- саме власник повинен свою животінку на проводку вигулювати та не допускати щоб вона до чужих людей лізла.
Пи Пи Пилюля• 16 сентября 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Саме так мою подругу вкусила за губу собака, добре, що не відірвала частину, а просто цапнула.
Присідати до чужої собаки і тримати на доступній висоті обличчя це та ще порада.
Я говорю о ситуации где собака не представляет опасности. Когда она играет и виляет хвостиком, то вряд ли укусит
Гидроусилитель руля• 16 сентября 2025
Ответ дляСиниця у спідниці
Вы на колбасном заводе работаете что ли? 40 лет живу никогда такого не было чтоб собаки на улице на меня бежали и лапы ставили
То что у вас не было ,не означает ,что и у других не должно
Радикальная• 16 сентября 2025
Ответ дляЧемна панночка
Вы и своих собак бьете, когда не слушают?
Йорка то вы смелая ударить конечно)
Поводок волшебный творит чудеса
Синиця у спідниці• 16 сентября 2025
Ответ дляГидроусилитель руля
Та я ж не отрицаю что такого не может быть. Но так часто, как автор пишет? Опять таки я живу в большом городе и всё таки как правило, собаки на поводках.
Весёлая морковка
• 16 сентября 2025
Ответ дляСиниця у спідниці
Ні, я на роботу йду через парк, там собак вигулюють іноді люди, спальний мкрн.
Ну що ж, Вам буде пощастило, а мене собаки навіть кусали... Хорошо хоч малі, але і цього достатньо було.
Помаранчова душа• 16 сентября 2025
Ответ дляПочтальЁнша
А мені дивно, що є люди, в яких такого не було і які звинувачують у тому, що від людини тхне 😵💫
Недавно так мою дитину собака повалила. Дитина бігла на дитячому майданчику, собака назустріч, наскочила на дитину, дитина впала в сидяче положення, і собака почала рблизувати їй обличчя.
Моя дитина була щаслива, звичайно, бо дуже любить тварин. Але я не дуже.
То від дитини теж чимось тхнуло?
Зараз добрі Порадниці вам напишуть, чому ваша дитина не була на повідку у місці, де самовигулом гуляють шавки.
сладкий_ноябрь• 16 сентября 2025
Ответ дляПи Пи Пилюля
Так вона й не сідала до собаки, яка була агресивна, а до тієї, яка скакала.
Вона вмить змінилася і швидко цапнула її за губу. Я була присутньою при цьому.
Радикальная• 16 сентября 2025
Ответ дляПи Пи Пилюля
Бить/пинать собаку, если она не представляет для вас никакой опасности не стоит. Хозяин может ничего и не скажет, но зачем чтобы животное потеряло доверие к людям?
Как только собака начинает лезть вам на ноги, приседайте на корточки, попробуйте удержать голову, чтобы не облизывала, если есть ошейник, а они обычно есть, держите за него
Охренеть.
Реально надо эти телодвижения совершать, вместо одного пинка чтоб хозяин осознал важность поводка?
КараПузовна• 16 сентября 2025
Ответ дляПи Пи Пилюля
Присідати? Ви впевнені, що в неї добрі наміри, а не прокусити вам шию?
Я-ваш шанс• 16 сентября 2025
Ответ дляЧемна панночка
Моя собака всегда на поводке.
Но не представляю, насколько нужно быть злым человеком чтоб бить мелкую собаку, за то что подбежала и лапы поставила. Виноват хозяин, к нему претензии. Попробуйте ему дать под дых. А не, он же ответит.
Или ротвейлеру, питбулю, ага смелости хватает дать йорку, чиху, не более
БоХатая• 16 сентября 2025
Ответ дляСиниця у спідниці
Якщо встигнете перші поки вона вас не цапне...
Кучерявочка• 16 сентября 2025
Господа собачники, поймите простую вещь, не все любят ваших собак и горят желанием с ними взаимодействовать. Многие просто брезгуют, я, в том числе. Абсолютно неприемлемо, что бы без моего желания ко мне прикасалась чужая собака. Примите это и соблюдайте закон по содержанию и выгулу своих питомцев.
Весёлая морковка
• 16 сентября 2025
Ответ дляМеня много
Дивна ситуація. Якщо таке дійсно є, ви можете зазделегідь, ще до того як вона встане на задні до вас, а поки ще біжить до вас, говорити їй команди чітко та суворо: Ні, не можна! Фу!
Це було різко, я не очікувала що вона на мене пригне. До останнього думала що зупиниться.
175см55кг19лет (она)• 16 сентября 2025
Ответ дляЗараз все скажу
Повезло вам что это был йорк...
То ви і є власниця цієї собаки? Чи якщо Йорк, то не треба виховувати?
Кучерявочка• 16 сентября 2025
Ответ дляПи Пи Пилюля
Мне, в частности, плевать на доброту вашей собаки. Просто сделайте так, что бы она ко мне не прикасалась. Я многого прошу?
Синиця у спідниці• 16 сентября 2025
Ответ дляВесёлая морковка
Купите шокер или есть вроде звуковые отпугиватели. Типа свистка.
На крайний случай берете в руки палку с листьями или пакет. И расставлять руки, кричать. Ну и остановиться нужно. Если собака крупная то конечно вступать прям в борьбу не стоит.
И по закону собака должна быть на поводке, а крупные еще и в наморднике.
сладкий_ноябрь• 16 сентября 2025
Ответ дляКиця-бриця
Тому що багато хто з собачників психічно не здорові, щиро вірять що якщо вони совю собаку готові в дупу цілувати, то і всі навкруги так само.
Згодна з вами. Я терпіти не можу собак без повідка, вони скрізь лізуть, скакають на мене, дітей, лижуть, можуть наприклад вхопити за частину одягу й тягнути.
Я не розумію, чому заводять псін і не виховують їх.
Гидроусилитель руля• 16 сентября 2025
Ответ дляСиниця у спідниці
Та может с одного раена собачки или дома, знают по запаху девушку
Но да, в прицепе чужая собака редко начнёт прыгать
ДелиВерка• 16 сентября 2025
Ответ дляПи Пи Пилюля
Я вот боюсь собак, впринципе. Меня кусали домашние собаки ’на ровном месте’. Тянуть чужую собаку за ошейник вообще не вариант.
Я буду орать и топать ногами
Ряженка• 16 сентября 2025
Ответ дляПомаранчова душа
Великі собаки не апатичні. В них просто в голові достатньо місця для мозку. В пробніків типу йоріків його просто немає. Вони необучаємі.
Лінива, не каюсь• 16 сентября 2025
Ответ дляПомаранчова душа
:)
Дивно, що таких людей не зустрічала, щоб собака кидалася тільки тут в темі
Киця-бриця• 16 сентября 2025
Ответ дляРяженка
Респект!!!! 100%
Радикальная• 16 сентября 2025
Ответ дляЯ-ваш шанс
Питу как раз и надо давать под дых. Ибо если он возле человека чужого то человек обязан защищаться
Никусаится пусть лепят своим детям.
Непогодка• 16 сентября 2025
Звісно, маєте право відштовхнути ногою, щоб не лізла до Вас.
Якщо господарю собаки щось не подобається, хай водить на повідку.
Свій варік• 16 сентября 2025
Ответ дляСиниця у спідниці
Ну повезло Вам.
Живу в частном секторе ,у соседей рядом собака на самовыгуле ,немаленькая такая собачка.
Они её не привязывают ,не держат в вольер, через забор перепрыгивает
Считаеют ,что животное имеет право свободно передвигаться
Каждое утро иду на работу ,это животное все вещи мне когтями царапает ,слюнявит , хорошо если сухо ,а если грязь ,то это эта вся грязь у меня на курточке
С хозяевами бесполезно разговаривать