жар-птица Нюра• 16 сентября в 10:14
Все, я тоже начинаю ныть про цены и зарплаты
Вот получила я зарплату.
Посчитала свои обязательные расходы на месяц - и у меня их больше на 5000, чем осталось денег.
При том, что я считаю все по минимуму.
Никаких лишних покупок. Даже трусов и носков.
Просто охереваю от цен.
И думаю как сложить свои доходы и расходы...
Посчитала свои обязательные расходы на месяц - и у меня их больше на 5000, чем осталось денег.
При том, что я считаю все по минимуму.
Никаких лишних покупок. Даже трусов и носков.
Просто охереваю от цен.
И думаю как сложить свои доходы и расходы...
показать весь текст
1
3
51
8
ЗдохниПуйло• 16 сентября в 15:48
Ответ дляПуГоФФка
Ага, они же рассказывали, что всей семьёй ненавидят красную рыбу, телятину, креветки, зато обожают куриные шеи и пупки. Из фруктов их дети терпеть не могут бананы, черешню и арбузы, едят только яблоки и алычу из двора соседнего дома. По овощам та же тема, любимое круглогодично - картошка, морковка и капуста, обожают. Плюс 16 буханок хлеба в неделю
Ага, вже одна написала, що на тисячу на неділю хватає, а потім 20тис на місяць звідкись взялось
3
1
Крию матом страшно• 16 сентября в 15:48
Ответ дляНенька наша
Щоб відкласти 5 тис.євро на відпочинок, Ви мали щомісяця відкладати 20к з тих 60к, але щось в переліку витрат у Вас цього немає, лише ’Решта 19 тис. - кафе, кіно, театри, якийсь одяг, взуття, ліки’ Я так розумію що на все вистачає це коли кажеш що витрачаєш 60к а живеш на 80-100к? Але тролінг норм.
Ні, щомісяця відкладається 80 тис. Іноді менше, якщо якісь нештатні витрати.
2
1
Ні за холодну воду• 16 сентября в 15:48
Ответ дляКрию матом страшно
Набрала три тушки червоної риби до 300 грн/кг, чи 269, чи 289, вийшло 6 кг. Оскільки крім мене, мої її не дуже люблять, заставляю, то нам її вистачить на півтора, два місяці.
Что это за красная рыба 6 кг за 269 грн
1
2
1
Крию матом страшно• 16 сентября в 15:51
Ответ дляЗдохниПуйло
Ну звісно, що іноді ви щось їсте, а чи їсте ви щодня все це.
Неможливо все це їсти щодня. Сьогодні щось одне приготувала, завтра інше.
ЗдохниПуйло• 16 сентября в 15:51
Ответ дляКрию матом страшно
Ну от я на цьому тижні і закупилася якраз на 1 тис.грн продуктами. Цього достатньо. І рибу, і молочку, і навіть м´ясо їмо.
Але для цього треба дійти своїм розумом, досвідом.
Але для цього треба дійти своїм розумом, досвідом.
Ну дивіться, а я сьогодні не копійки не витратила- то це означає, що людині не потрібні гроші, так? А де потратилось 16 тисяч із вашого списку, ну ви ж пишете, що на продукти 1тис в тиждень, а тут 20 тис виявляється на місяць...От я сьогодні ногами прийшла на роботу, воду пила, нічого не їла, жодної копійки не витратила,рекомендую вам не бути такою витратною...
2
1
ЗдохниПуйло• 16 сентября в 15:53
Ответ дляКрию матом страшно
Неможливо все це їсти щодня. Сьогодні щось одне приготувала, завтра інше.
У мене їдять три рази на день і це не суп вермешелевий три рази у день. Снідають всі, обідає син, потім вечеря, розскажіть мені як можна один раз приготувати і їсти його три рази?
Ответ дляЗдохниПуйло
А ви знаєте скільки коштує зробити ксерокс книжки?)))) То я вам зараз розскажу, берем, наприклад книжку з англійської, там книжка і зошит, по 135 ст, тобто 270 сторінок, множимо на ксерокс і вуаля 1350грн, безкоштовно, так сказати. У нас у школі заборонені книжки без грифу МоН, ви забудьте, як було колись
Сейчас можно и отсканировать в ПДФку. Бесплатно. И всем расшарить на скачивание
2
ЗдохниПуйло• 16 сентября в 15:54
Ответ дляPrervana
Сейчас можно и отсканировать в ПДФку. Бесплатно. И всем расшарить на скачивание
Я вам про роздрук, в зошитах потрібно писати
1
ЗдохниПуйло• 16 сентября в 15:56
Ответ дляPrervana
Сейчас можно и отсканировать в ПДФку. Бесплатно. И всем расшарить на скачивание
Скан 6 грн кожна сторінка, це ще плюс 1620грн до роздруку.
Тишком_нишком• 16 сентября в 15:57
Ответ дляДаю справку
У вас там как - 2000 грн на коммуналку, 10000 грн на еду и 23000 грн на лекарства, без которых вы умрете? Если нет, то именно вы решили, что эти расходы обязательные.
2000 грн комунальні це за цінами якого року, хотілось би уточнити. Бо так то я вже давно не бачила таких платіжок без пільгових знижок.
2
2
ЗдохниПуйло• 16 сентября в 15:57
Ответ дляPrervana
Сейчас и печатать необязательно. Гаджеты всё упростили. У нас были ксероксы, потому что домашние компы были редкостью, особенно чтоб сканер был
Ви забули, що діти пишуть у зошитах, що ви вигадуєте? Ви хоч знаєте про що мова?
1
2
Крию матом страшно• 16 сентября в 16:12
Ответ дляНі за холодну воду
А где краска для волос, маникюр,кремы,духи и женские штучки всякие? Дни рождения? Поломки, книги детям, учебники или игрушки? Мыльно рыльное, витамины?
Ви це купкєте щодня, щомісяця? Фарби, окислювача купила на ЧП, ще є десь на півроку. І тае зі всім.
1
3
Крию матом страшно• 16 сентября в 16:15
Ответ дляЗдохниПуйло
Тобто, ви цілий тиждень їли йогурт і хліб з яйцями? Чи ви зараз згадаєте, що на позатому тижні купили кабана, тонну масла, олії, картохи, цибулі, рису, гречки,бідон молока.....
Ви майже вгадали, я писала про це раніше.
ЗдохниПуйло• 16 сентября в 16:16
Ответ дляКрию матом страшно
Ви майже вгадали, я писала про це раніше.
А я сьогодні не витратилась, то давайте розрахуємо, що людині не потрібні гроші....
2
1
Крию матом страшно• 16 сентября в 16:20
Ответ дляЗдохниПуйло
А потім як виходить, що на продукти 20 штучок у вас?
Ну дивіться, вже фактично витрачено 7 тисяч, на вихідних знову буде велика закупка - м´ясо, сир, яйця, ще якась бакалія , що скінчилося. І протягом наступних тижнів - фрукти, овочі, якийсь хліб тощо.
Тишком_нишком• 16 сентября в 16:20
Ответ дляСвекруня
Вы до сих пор свои не расписали, 4 страница пошла
А що там розписувати? Ваші ходять в державну школу, її в приватні заклади. Все.
1
Крию матом страшно• 16 сентября в 16:21
Ответ дляНі за холодну воду
Что это за красная рыба 6 кг за 269 грн
Тушки невеликі 2 кг.
Крию матом страшно• 16 сентября в 16:24
Ответ дляЗдохниПуйло
Ну дивіться, а я сьогодні не копійки не витратила- то це означає, що людині не потрібні гроші, так? А де потратилось 16 тисяч із вашого списку, ну ви ж пишете, що на продукти 1тис в тиждень, а тут 20 тис виявляється на місяць...От я сьогодні ногами прийшла на роботу, воду пила, нічого не їла, жодної копійки не витратила,рекомендую вам не бути такою витратною...
Я б теж нічого не витратила, але нештатна ситуація - одягла доньку з ніг до голови від трусів до шкарпеток на 450 грн. А ще зранку не знала, де 400 грн витратити, форс мажор.
3
Тишком_нишком• 16 сентября в 16:32
Ответ дляКрию матом страшно
Ну от я на цьому тижні і закупилася якраз на 1 тис.грн продуктами. Цього достатньо. І рибу, і молочку, і навіть м´ясо їмо.
Але для цього треба дійти своїм розумом, досвідом.
Але для цього треба дійти своїм розумом, досвідом.
Куди треба дійти? Нас четверо. На тиждень треба 4-5 літрів молока, два кіло сиру, 3-5 кг м´яса, 30 яєць (якщо з випічкою). Все, немає вашої тисячі. А ле все інше? Фрукти, овочі, крупи, спеції, олія, хліб, борошно, йогурт, кефір? Якщо ковбаси і сири тверді не купуються, то тоді треба м´яса доктнути, бо не вистачить, чи рибу. Якесь морозиво може дітям? Що ви там такого купили на 1000 і звідкіль взялось все інше, із шафи?
5
ЗдохниПуйло• 16 сентября в 16:32
Ответ дляКрию матом страшно
Я б теж нічого не витратила, але нештатна ситуація - одягла доньку з ніг до голови від трусів до шкарпеток на 450 грн. А ще зранку не знала, де 400 грн витратити, форс мажор.
Ну ви ж досвідом, з розумом, умієте на тисячу в тиждень жити
1
Тишком_нишком• 16 сентября в 16:33
Ответ дляPrervana
Почему карася? Красной рыбы уже месяц как валом по акциям, от 379 за кило. Это уже прям стейки. Мясо тоже - на лопатку хорошие цены были. Ну и на молочку останется
Так кіло риби це вечеря. А все інше де?
1
ЗдохниПуйло• 16 сентября в 16:36
Ответ дляКрию матом страшно
Ну дивіться, вже фактично витрачено 7 тисяч, на вихідних знову буде велика закупка - м´ясо, сир, яйця, ще якась бакалія , що скінчилося. І протягом наступних тижнів - фрукти, овочі, якийсь хліб тощо.
По ідеї ви б мали тільки дві тисячі витрати, ну ви ж вчили мене про раціональне, а тут вже сім, до кінця місяця у вас 20, щось з математикою не сходиться
1
Тишком_нишком• 16 сентября в 16:41
Ответ дляКрию матом страшно
На 5 тис. 31 серпня купили - 6 кг риби, сиру десь 1,5 кг (доїдаємо, тому докупила), 12 пакетів молока, 2 кг м´яса, і 1,5 кг фаршу, 3 пакети круасанів, 2 пакети нагетсів, 2 банки сметани, 400 г оселедця. Це те, що згадала крупне. З цього лише сир, м´ясо, пакет нагетсів, оселедець з´їли, пачок 5 молока використали , піврибини. І це мала закупка?
Може у вас проблеми не з зарплатою, а з апетитом?
Може у вас проблеми не з зарплатою, а з апетитом?
Це у вас проблеми з підрахунками. Ваші 5 тисячі в тиждень це 20 тисяч в місяць (мінімум), а не те, що ви написали (на тисячу прям все закупила). Ви не помітили, що ваш бюджет на ЇЖУ зжер 2/3 авторського всього? Капець якийсь. Ах, чотири людини харчується на 20-30 тисячі, яка дивина. Та не кажіть, тільки ж ви так вмієте)))
1
Ні за холодну воду• 16 сентября в 16:47
Ответ дляКрию матом страшно
Ви це купкєте щодня, щомісяця? Фарби, окислювача купила на ЧП, ще є десь на півроку. І тае зі всім.
Мне постоянно что-то нужно,то крем закончится,то пенка,то помада и так дале
1
Тишком_нишком• 16 сентября в 16:49
Ответ дляжар-птица Нюра
Те модели, котрые на трое 1500 грн в сетевых магазинах попробуй найди. А если найдёшь- будет от 3000.
Що ж там за такий еліт сегмент?))) Моделі... Так мені це подобається.
Ні за холодну воду• 16 сентября в 16:51
Ответ дляКрию матом страшно
Ну от я на цьому тижні і закупилася якраз на 1 тис.грн продуктами. Цього достатньо. І рибу, і молочку, і навіть м´ясо їмо.
Але для цього треба дійти своїм розумом, досвідом.
Але для цього треба дійти своїм розумом, досвідом.
А конфеты, печенье, фрукты, детям мороженное, в школу, специи, соусы, приколы всякие. Вы жёстко экономите на 60 тысяч,а пишете,как наедаетесь и на все хватает
3
2
Тишком_нишком• 16 сентября в 16:51
Ответ дляPrervana
Джинсы с Трои, если они турецкие, вы будете носить много лет. Проверено) это безотносительно находки в Блокбастере, я ж не знаю что вы там нашли. Но вряд ли МаксМару
Справді? Я за останній час двічі гардероб змінила, нащо мені джинси ´га багато років ’. Воно ж прекрасно буде видно, що їм таки багато років. У мене і сінсей, зара і якась бершка прекрасно носяться
Крию матом страшно• 16 сентября в 16:51
Ответ дляЗдохниПуйло
У мене їдять три рази на день і це не суп вермешелевий три рази у день. Снідають всі, обідає син, потім вечеря, розскажіть мені як можна один раз приготувати і їсти його три рази?
Я готую один раз вдва-три дні, швидкі страви я не рахую. В нас всі снідають, я обідо-вечеряю годин в 17-18, перед сном в годин 20-21 - йогурт. Донька бере в школу перекус, в сина в школі сніданок ще додатковий, обідають діти в авто, о 17-18 другий обід, о 20 вечеря. Чоловік обідає в кафе, вечерчє об 19.
1
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Тема закрыта
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу