жар-птица Нюра• 16 сентября в 10:14

Все, я тоже начинаю ныть про цены и зарплаты

Вот получила я зарплату.
Посчитала свои обязательные расходы на месяц - и у меня их больше на 5000, чем осталось денег.
При том, что я считаю все по минимуму.
Никаких лишних покупок. Даже трусов и носков.
Просто охереваю от цен.
И думаю как сложить свои доходы и расходы...
Ні за холодну воду• 16 сентября в 16:51
Ответ дляPrervana
Как у вас кило рыбы это ужин? На двоих даже это по 400 грамм минимум готового продукта (усушка утруска). А не лопнете?
На 4 человека ,вы читаете ветку?
Ні за холодну воду• 16 сентября в 16:53
Ответ дляКрию матом страшно
Я готую один раз вдва-три дні, швидкі страви я не рахую. В нас всі снідають, я обідо-вечеряю годин в 17-18, перед сном в годин 20-21 - йогурт. Донька бере в школу перекус, в сина в школі сніданок ще додатковий, обідають діти в авто, о 17-18 другий обід, о 20 вечеря. Чоловік обідає в кафе, вечерчє об 19.
Ну так обеды мужа это уже -5000 тысяч
Крию матом страшно• 16 сентября в 16:58
Ответ дляТишком_нишком
2000 грн комунальні це за цінами якого року, хотілось би уточнити. Бо так то я вже давно не бачила таких платіжок без пільгових знижок.
В мене за однушку (48 кв.м) за серпень 1400 грн, в опалювальний сезон 1700-1900.
Ненька наша• 16 сентября в 16:59
Ответ дляКрию матом страшно
Ні, щомісяця відкладається 80 тис. Іноді менше, якщо якісь нештатні витрати.
Ви сказали що 60к вистачає на все і є море і гори і ще багато чого, а решту(80тис.) відкладаєте. Де в бюджеті 60 тис. на місяц Ви виділили на море/гори 20тис (5тис євро/12 місяців ~ 20к грн на місяць)?
Мабуть все таки не варто писати автору що можна жити чудово удвох з донькою на 30к, коли Ви на нештатні витрати і відпочинок витрачаєте не з 60к а з заначки. Це виглядає наче Ви кажите автору, якщо не вистачає 30к - можна взяти з тумбочки...
Тишком_нишком• 16 сентября в 17:03
Ответ дляПульт от линолеума
а як подобається,коли тут люди пишуть про ціни на все, а ї зграєю закльовують з воплями, що тут все добре.
Схоже,потрібно новий серіал знімати, про пользу відмови від базового харчування. (Як думаєте,зайде плебсу?)
’Сонцеїди’. Зайде
Тишком_нишком• 16 сентября в 17:10
Ответ дляPrervana
На 4 це по 200 грамів готового продукту. Ні, не лопнемо. Діти будуть ще щось на ніч дотоптувати. Це я худну, вони то ростуть.
Тишком_нишком• 16 сентября в 17:13
Ответ дляКрию матом страшно
А інтернет, телефон? Ну і автор з дитиною, яка їм однушка? Моя двушка витягає 2000 літом, вже одна лише ’керуюча компанія’ 500 бере. Будинок трохи дешевше, але виключно за квадрат і то за рахунок сес, а вона, якби, сама не прийшла)
Та легко!• 16 сентября в 17:38
Ответ дляPrervana
Обязательные траты это коммуналка, оплата интернета, телефона, еда, базовый комплект мыльно-рыльного и простые медикаменты уровня парацетамола. Остальное это необязательные траты, вы же понимаете, да? Даже одежда и транспортные расходы весьма полемичны
И чем базовый парацетамол поможет диабетику или гипертонику?
Не понадобятся и телефон с мыльно-рыльными.
А мне эндокринолог сказал, что каждая третья женщина принимает препараты по эндокринным нарушениям. Только по ее профилю уже сколько аптек в выигрыше. И это ж не витаминки, далеко не уползешь без форксиги или эутирокса….
А форксига даже по карте диабетика около 900грн. пачка.
Крию матом страшно• 16 сентября в 17:39
Ответ дляЗдохниПуйло
По ідеї ви б мали тільки дві тисячі витрати, ну ви ж вчили мене про раціональне, а тут вже сім, до кінця місяця у вас 20, щось з математикою не сходиться
Це у вас щось з логікою просто.
Крию матом страшно• 16 сентября в 17:41
Ответ дляТишком_нишком
Це у вас проблеми з підрахунками. Ваші 5 тисячі в тиждень це 20 тисяч в місяць (мінімум), а не те, що ви написали (на тисячу прям все закупила). Ви не помітили, що ваш бюджет на ЇЖУ зжер 2/3 авторського всього? Капець якийсь. Ах, чотири людини харчується на 20-30 тисячі, яка дивина. Та не кажіть, тільки ж ви так вмієте)))
Я ж так зразу і написала. А ви на 13 сторінці лише це збагнули.
Крию матом страшно• 16 сентября в 17:42
Ответ дляНі за холодну воду
Мне постоянно что-то нужно,то крем закончится,то пенка,то помада и так дале
В мене немає такого.
Ні за холодну воду• 16 сентября в 17:44
Ответ дляКрию матом страшно
В мене немає такого.
Вы не ухаживаете за собой?
И Яэя выше написала вам,обеды мужа - 5000 грн
ЗдохниПуйло• 16 сентября в 17:44
Ответ дляКрию матом страшно
Це у вас щось з логікою просто.
Дивіться, ви мені написали, що лиш тисячу витратили на цьому тижні, так?
Крию матом страшно• 16 сентября в 17:46
Ответ дляНі за холодну воду
А конфеты, печенье, фрукты, детям мороженное, в школу, специи, соусы, приколы всякие. Вы жёстко экономите на 60 тысяч,а пишете,как наедаетесь и на все хватает
Насмішили. Сміття не купуємо (цукерки, печиво, соуси). Пару раз в тиждень щось печу). Морозивом забитий ящик морозилки - всяким різним. Спецій привезла з відпочинку річний запас. Закрила 8 л кетчупа.
ЗдохниПуйло• 16 сентября в 17:46
Ответ дляКрию матом страшно
Тобто, в тисячу вкладаються всі на тиждень? Всі йогурти сюда включено, вечері чоловіка, перкус дитини?
Ні за холодну воду• 16 сентября в 17:47
Ответ дляКрию матом страшно
Конфеты это детская радость и шоколадки,а не мусор. Ясно,почему вам хватает 60 тысяч, вы себе ничего не покупаете радостного и детям тоже
Ні за холодну воду• 16 сентября в 17:48
Ответ дляКрию матом страшно
А на отдых не покупали шляпы,кепки,ни купальники, кроксы итд? )
Крию матом страшно• 16 сентября в 17:48
Ответ дляНі за холодну воду
Ну так обеды мужа это уже -5000 тысяч
В них компанія оплачує - 150-200 грн вартість обіду.
Крию матом страшно• 16 сентября в 17:50
Ответ дляНенька наша
Автор невідомо куди тринькає ті 30 тисяч.
Крию матом страшно• 16 сентября в 17:51
Ответ дляТишком_нишком
Інтернет, телефон, то квартиранти оплачують.
Ні за холодну воду• 16 сентября в 17:52
Ответ дляКрию матом страшно
Вы откладываете 80 тысяч и из них берёте на отдых, внеплановые покупки, поломки итд. 30 тысяч это так же,как у вас 60 на четверых. Можно подумать, 30 т. это такие огромные деньги
Крию матом страшно• 16 сентября в 17:52
Ответ дляНі за холодну воду
Вы не ухаживаете за собой?
Доглядаю звісно ж.
Ні за холодну воду• 16 сентября в 17:53
Ответ дляКрию матом страшно
Доглядаю звісно ж.
Ну так один крем стоит от 500 грн,нужна ещё сыворотка,маски, крем под глаза, ночной, дневной, пенка для волос или масло, духи стоят 4 тысячи+-
Крию матом страшно• 16 сентября в 17:54
Ответ дляЗдохниПуйло
Так, вірно тисячу на продукти. Я вам більше напишу, якщо припече, я можу і лише 300 грн на тиждень витрачати, але це вже буде шкутильгати раціон.
ЗдохниПуйло• 16 сентября в 17:54
Ответ дляКрию матом страшно
Я б теж нічого не витратила, але нештатна ситуація - одягла доньку з ніг до голови від трусів до шкарпеток на 450 грн. А ще зранку не знала, де 400 грн витратити, форс мажор.
Розскажіть , що ви накупили з ніг до голови
Ні за холодну воду• 16 сентября в 17:54
Ответ дляКрию матом страшно
Ваши дети ходят на Дни рождения? Вы им их отмечаете? Сейчас минимум в конверт кладут 1000 грн. Карманные деньги не даёте? В школу не сдаёте?
Ні за холодну воду• 16 сентября в 17:55
Ответ дляКрию матом страшно
1000 в неделю на четверых?
Ні за холодну воду• 16 сентября в 17:55
Ответ дляКрию матом страшно
С головы до ног одели на 450 грн?
Крию матом страшно• 16 сентября в 17:56
Ответ дляЗдохниПуйло
Я не планую нічого з продуктів купувати на цьому тижні. На наступному буде велика закупка.
Швендяю містами• 16 сентября в 17:58
У меня вообще нет зарплаты и живу с ребенком на съеме в Запорожье. Вернуться некуда. Выплаты ВПО на аренду уходят. Жить дальше не за что. На еду даже денег нет, какие там минимальные покупки... Я уже с начала войны забыла, что такое покрывать базовые потребности.