Спішу - перекидаюсь• Изменено 16 сентября 2025
Ви б пішли працювати фармацевтом в аптеку?
Якби вам запропонували графік роботи 2/2 чи 3/3, 14 годин зміна. Можна присісти, спокійно пообідати, але за умови що один на зміні. Зп 30-40 тис.
Результат:
вже голосів:
19 (70.37%)
Так
8 (29.63%)
Ні
когдадеЦкие• 16 сентября 2025
Тобто обіду нема 🤣
І 30 - 40 це не зп, а план, який не витягнете
Спішу - перекидаюсь
• 16 сентября 2025
Ответ длякогдадеЦкие
Тобто обіду нема 🤣
Ну він є, але тоді коли людей немає. Впринципі пообідати є час, коли завідуюча є, в вихідний можна закритись на 15 хв
Спішу - перекидаюсь
• 16 сентября 2025
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Нет. 14 часов смена это минус день жизни
15 вихідних ні місяць, 15 змін
когдадеЦкие• 16 сентября 2025
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Обід має бути законним, без ’але’
ЛолитаНеРазлита• 16 сентября 2025
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
15 вихідних ні місяць, 15 змін
Ну и что? Минус 15 дней жизни
Спішу - перекидаюсь
• 16 сентября 2025
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Ну и что? Минус 15 дней жизни
При звичайному офісному графіку з 9 по 18. Кожен день мінус з життя
ЛолитаНеРазлита• 16 сентября 2025
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Нет
Значит надо• 16 сентября 2025
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
У меня обед три часа в день
Лежу отдыхаю. График с 9-18
И зарплата 35
Лежу отдыхаю. График с 9-18
И зарплата 35
Спішу - перекидаюсь
• 16 сентября 2025
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Нет
Чому ж ні.. Прокинутись в 7 ранку, вдома в 7 вечора приблизно. Час є щоб приготувати вечерю, помитись і лягти спати.
когдадеЦкие• 16 сентября 2025
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
З 7 до 19 ви нарахували 14 годин? 🤣
У вас аптека на плошадці біля квартири, що треба тільки ’прокинутись’?
ЛолитаНеРазлита• 16 сентября 2025
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Каким образом
14 часов посчитать не умеете ? Как вы будете считать сдачу в аптеке ??
Усатая полосатая• 16 сентября 2025
Ответ дляСадоводница
Я не провизор и меня не возьмут.
Берут, соседка провизор и жаловалась что стали набирать всех подряд, одна официанткой работала, вторая торгашка,
когдадеЦкие• 16 сентября 2025
Ответ дляУсатая полосатая
Бо там вже просто касири, а не провізори
Байрактарна• 16 сентября 2025
я бы просто не потянула физически по 14 часов работы с деньгами и людьми
Крошка Енот• 16 сентября 2025
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
У вас явно проблемы с математикой, в 7 вечера вам предстоит ещё отстоять 2 рабочих часа. А только потом доползти домой
Спішу - перекидаюсь
• 16 сентября 2025
Ответ длякогдадеЦкие
З 7 до 19 ви нарахували 14 годин? 🤣
Я описувала графік з 9 по 18 якщо що
Спішу - перекидаюсь
• 16 сентября 2025
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Каким образом
Ви читать не вмієте? Я мала на увазі з 9 по18 графік.
P.s. Решту рахує комп´ютер якщо що)
Спішу - перекидаюсь
• 16 сентября 2025
Ответ дляКрошка Енот
Сорі, можливо не так мене зрозуміли. Це я писала про графік з 9 по 18.
Самая СоветЧиваЯ• 16 сентября 2025
Автор, я працюю в аптеці. Але у мене маленька прилікарняна аптека, саме з 9 до 18, одна на зміні і взагалі одна працюю, людей не дуже багато, тому ввечорі є сили щось дома зробити, поспілкуватися з рідними, навіть інколи йду на вечірню прогулянку з дитиною. Суботу та неділю відпочиваю вдома.
У позмінному графіку по 14 годин також працювала, і не один рік, мені було нереально важко. Особливо на аптеках з піковим навантаженням на вечірні години. Між змінами майже не залишається часу на повноцінний відпочинок, дому будете потрапляти дуже пізно, навіть виспатися не встигнете. Із за цього втрачається продуктивність, ну а потім починають вилазити всякі різні проблеми на кшталт варикозу, гастриту ітп. Працювати по 14 годин на ногах - взагалі не дуже гарна ідея.
А ще вам не заплатять 40 тис грн за 15 змін. Скоріш за все така цифра буде з урахуванням додаткових змін на цій чи інших аптеках тієї ж мережі.
Самая СоветЧиваЯ• 16 сентября 2025
Ответ дляВ гости звали?
Так.тихо,комфортно.
Кондери скрізь.
Людей зараз не багато
Кондери скрізь.
Людей зараз не багато
Якщо в аптеці ’ тихо, комфортно, не багато людей’ , то там і зарплата буде 15 тис грн.
В гости звали?• 16 сентября 2025
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Можливо.все одно краще,ніж на касі сидіти
Спішу - перекидаюсь
• 16 сентября 2025
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Дякую, що поділились своїм досвідом. Я так розумію в прилікарняній аптеці трохи легше працювати, але й зарплата менша?
Самая СоветЧиваЯ• 16 сентября 2025
Ответ дляВ гости звали?
Дивлячись яка мережа, по-перше, бо є така штука як штрафи. А ще в аптеках існують плани. А ще - терміни, в багатьох мережах за них треба платити свої гроші. А ще переобліки...
Тому я б на вашому місці не розкидалася б такими фразами, тим більш дуже помітно, що ви зовсім не в темі.
Самая СоветЧиваЯ• 16 сентября 2025
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Так. Точніше, не зовсім так - аптеці різні, бувають прилікарняні з іншими графіками, навіть цілодобові. По заробітній платі висновки треба робити по факту її виплати, бо в аптечних мережах часто обіцяють одне, а виходить інше. Зазвичай зарплата складається з ставки за години і бонусу за виторг.
В гости звали?• 16 сентября 2025
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Я працювала медсестрою в за копійки була жопа в милі.
Зараз в мене квартирантка знімає за 8 тис житло,перший рік працює.
Я роблю свої висновки і пишу за себе .
Вам ніхто не заставляє,не тратьте на мене час
Я роблю свої висновки і пишу за себе .