Спішу - перекидаюсь• Изменено 16 сентября 2025
Ви б пішли працювати фармацевтом в аптеку?
Якби вам запропонували графік роботи 2/2 чи 3/3, 14 годин зміна. Можна присісти, спокійно пообідати, але за умови що один на зміні. Зп 30-40 тис.
Результат:
вже голосів:
19 (70.37%)
Так
8 (29.63%)
Ні
Доктор Варвар• 16 сентября 2025
Ответ дляЗначит надо
У меня обед три часа в день
Лежу отдыхаю. График с 9-18
И зарплата 35
Лежу отдыхаю. График с 9-18
И зарплата 35
Кем работаете?
Самая СоветЧиваЯ• 16 сентября 2025
Ответ дляВ гости звали?
Я працювала медсестрою в за копійки була жопа в милі.
Зараз в мене квартирантка знімає за 8 тис житло,перший рік працює.
Я роблю свої висновки і пишу за себе .
Вам ніхто не заставляє,не тратьте на мене час
Я роблю свої висновки і пишу за себе .
За себе можна писати, якщо є власний досвід. А десь там хтось начебто гроші отримує за те, що під кондиціонером сидить в аптеці - ну ви серйозно?
Доктор Варвар• 16 сентября 2025
Ответ дляБайрактарна
я бы просто не потянула физически по 14 часов работы с деньгами и людьми
Согласна. Вечером может быть такой минус в кассе что та зарплата не поможет
Плюс написали это замануха
В гости звали?• 16 сентября 2025
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Серйозно.
Ви не хочете зрозуміти?
Моя відповідь: так,я б працювала.
Відмазуйтесь врешті.
Я маю з чим порівнювати,бо моя робота набагато була важча :з реанімаційними заходами ,на ногах 24 години. І зарплата менша.
То ж смішно оці плакання про варикоз читати
Ви не хочете зрозуміти?
Моя відповідь: так,я б працювала.
Відмазуйтесь врешті.
Доктор Варвар• 16 сентября 2025
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Мой сосед сидит ничего не делает и 50 тыс на легке имеет
Доктор Варвар• 16 сентября 2025
Ответ дляЗначит надо
Няня в семье
Прикольно. Знакомая работала но там ее нагружали работой по дому пока ребенок спад гладить и т.д и платили 8 тыс
Деловитая• 16 сентября 2025
Ответ дляУсатая полосатая
Берут, соседка провизор и жаловалась что стали набирать всех подряд, одна официанткой работала, вторая торгашка,
жесть, це ж порушення ліцензійних умов
Самая СоветЧиваЯ• 17 сентября 2025
Ответ дляВ гости звали?
Серйозно.
Ви не хочете зрозуміти?
Моя відповідь: так,я б працювала.
Відмазуйтесь врешті.
Ви не хочете зрозуміти?
Моя відповідь: так,я б працювала.
Відмазуйтесь врешті.
Вам смішно, то посмійтеся. А фармацевтам потім лікування ніхто не оплатить. То навіщо псувати здоров´я, працюючи по 14 годин в аптеці? Треба шукати більш лояльний графік.
І ще. Якщо ви десь НЕ працювали, яке маєте право судити? От у мене була знайома медсестра в стаціонарі, на роботі чаї ганяла. Спати можна було в сестринській, коли уходила старша медсестра додому. Часто отримувала всякі солодощі від пацієнтів, іноді і грошима віддячували. ТО мені можна бігти вже писати, що робота медсестри в принципі - це бити байдики та спати на роботі, отримуючи ще й непоганий бонус до зарплати?
В гости звали?• 17 сентября 2025
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Не плачте.
Не робіть з професії фармацевта каторгу.
Вас туди ніхто не посилав
Розкажіть,як ви бідує вчителям,швачкам,поварам і т.д.
Дитячий садок якийсь.
І ще раз пишу: відстаньте від мене.
Ви мене не переконаєте,що це важкий хліб
Вас туди ніхто не посилав
Дитячий садок якийсь.
І ще раз пишу: відстаньте від мене.