Дівка в намисті• 16 сентября 2025
ЄС готується до завершення тимчасового захисту українців
🗣 ЄС готується до завершення тимчасового захисту українців
Сьогодні Рада ЄС погодила рамки для поступового виходу з режиму тимчасового захисту, який діє до 4 березня 2027 року.
⏺ Ключові зміни:
• замість тимчасового захисту українцям пропонуватимуть національні дозволи на проживання (робота, навчання, сімейні підстави);
• можна буде подавати заяви на інші статуси ЄС (наприклад, для висококваліфікованих працівників), але не паралельно з тимчасовим захистом;
• держави розроблятимуть програми добровільного повернення у співпраці з Україною;
• українцям надаватимуть інформацію про легалізацію та умови повернення.
У ЄС наголошують: солідарність із Україною залишається, але вже зараз важливо готуватися до дня, коли українці зможуть повернутися додому й долучитися до відбудови країни.
Система тимчасового захисту з 2022 року дала притулок понад 4 млн українців. Тепер ЄС переходить до поетапної та скоординованої моделі підтримки.
Європич | Наш чат
⏺ Ключові зміни:
Європич | Наш чат
Кумедний ґудзик• 16 сентября 2025
Ответ дляСлава Українi
Ой, жду от подруги которая не работает и сидит на халяве, плача, но она же так не хочет возвращаться в Украину)))
Та найдет и она способ, то еще через полтора года будет
не переживайте
Айпишница• 16 сентября 2025
Ответ дляСтильна штучка
Пока то да се-уже и на гражданство можно будет податься
На основании чего податься? Проживание по вз не засчитывается
Ответ дляПодтяжка
А я хочу квартирку в Торонто и 5к зелёных наличными ежемесячно
А я не хочу квартирку в Торонто. С подобным психом, что убил девушку в Америке, пришлось также ехать в автобусе. Оно как мавпа прыгало по салону, цеплялось к пассажирам. Пока водитель не вызвал полицию. За месяц пребывания Канаде я увидела психбольных, наркоманов и всякого сброда больше чем за свои 50 лет
Дівка в намисті
• 16 сентября 2025
Ответ дляАйпишница
Сьогодні зустрічала інформацію, що при переході на інший вид дозволу, зараховується
Айпишница• 16 сентября 2025
Ответ дляДівка в намисті
Так сначала перейдите, получите внж, продлите его несколько раз, проживите необходимое количество лет, и только потом можете утверждать про подачу на гражданство. А за это время и законы и правители могут поменяться. Об упрощении в получении гражданства ни в одной стране речь не идёт, как раз наоборот
Стильна штучка• 16 сентября 2025
Ответ дляOrganic
Насправді Німеччині це дуже вигідно. Гроші на біженців ідуть з фонду ЄС ( туди скидають гроші всі країни ЄС) і осідають вони в Німеччині
И кто, кроме Германии, кидает туда деньги?
Organic• 16 сентября 2025
Ответ дляСтильна штучка
Весь ЕС вносит. Это обязаловка
Стильна штучка• 16 сентября 2025
Ответ дляOrganic
Весь ЕС вносит. Это обязаловка
Ага, особенно Прибалтика, Греция, Болгария... Которые сами на подсосе у ЕС сидят
Айпишница• 16 сентября 2025
Ответ дляСтильна штучка
Все страны ес и побольше германии кидают туда
Айпишница• 16 сентября 2025
Ответ дляСтильна штучка
И они кидают, меньше чем другие более развитые страны, но их внос так же есть
Стильна штучка• 16 сентября 2025
Ответ дляАйпишница
Разве что еще Франция, Бельгия, Дания... А кто еще может?
Стильна штучка• 16 сентября 2025
Ответ дляАйпишница
После того, как ЕС кидает деньги им
Айпишница• 16 сентября 2025
Ответ дляСтильна штучка
Нидерланды , Люксембург, Швеция, Финляндия, все абсолютно
Оце потужно• 16 сентября 2025
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Удалено администрацией...
ХикориДикори• 16 сентября 2025
В одних темах пишуть, що з України всі виїдуть, в інших , що в Україну всіх повернуть)))
Як взагалі можна щось загадувати наперед? - не зрозуміло, що буде з війною в 2027. Може там вже пів Європи воювати буде.
Оце потужно• 16 сентября 2025
Ответ дляПодтяжка
Шо ж у немцев за судьба такая…вечно кого-то принимают из неблагополучных стран..обеспечивают, билеты на автобус покупают…😢
Історію не вчили ? Бідні нещасні німці
Айпишница• 16 сентября 2025
Ответ дляПодтяжка
Такая судьба не только у немцев, абсолютно у всех западноевропейских стран
Белочкой зови• 16 сентября 2025
Ответ дляХикориДикори
Військові дії фактично зайшли в оперативний глухий кут. Жодна зі сторін не може здобути не те що стратегічних, а навіть тактичних успіхів.
Це сказав нардеп Федір Веніславський
Ніколи не збрешу• 16 сентября 2025
Ответ дляОце потужно
Удалено администрацией...
Заместитель Анонима• 16 сентября 2025
Ответ дляСтильна штучка
Найбільше отримує від Німеччини Польща. До війни було 9 млрд евро щорічно.
Оце потужно• 16 сентября 2025
Ответ дляНіколи не збрешу
Удалено администрацией...
Ніколи не збрешу• 16 сентября 2025
Ответ дляОце потужно
Удалено администрацией...
У вас проблема з розумінням прочитаного?
Ніколи не збрешу• 16 сентября 2025
Ответ дляОце потужно
Удалено администрацией...
Оце потужно• 16 сентября 2025
Ответ дляНіколи не збрешу
Удалено администрацией...
Ніколи не збрешу• 16 сентября 2025
Ответ дляОце потужно
Удалено администрацией...
Радостина• 16 сентября 2025
Ответ дляДівка в намисті
Ну то звичайно, зараз же тимчасовий захист, звісно буде жорсткіше
Причому тут захист)
Мова йде про внесення змін в загальний механізм возз´єднання - спеціально щоб не допустити масового приїзду бувших військових з України до їх сімей.
Оце потужно• 16 сентября 2025
Ответ дляНіколи не збрешу
У вас проблеми з розумінням всього
і маса людей мали все і їм пособія що мертвому припарка
Оце потужно• 16 сентября 2025
Ответ дляНіколи не збрешу
Удалено администрацией...
Ніколи не збрешу• 16 сентября 2025
Ответ дляОце потужно
У вас проблеми з розумінням всього
Ті хто мали все, в переважній більшості в Україні і залишився, навіть якщо багато чого втратив. Першими побігли ті, хто ті 500 € ніколи в руках і не держав, і заробити не здатен.