Дівка в намисті• 16 сентября 2025
ЄС готується до завершення тимчасового захисту українців
🗣 ЄС готується до завершення тимчасового захисту українців
Сьогодні Рада ЄС погодила рамки для поступового виходу з режиму тимчасового захисту, який діє до 4 березня 2027 року.
⏺ Ключові зміни:
• замість тимчасового захисту українцям пропонуватимуть національні дозволи на проживання (робота, навчання, сімейні підстави);
• можна буде подавати заяви на інші статуси ЄС (наприклад, для висококваліфікованих працівників), але не паралельно з тимчасовим захистом;
• держави розроблятимуть програми добровільного повернення у співпраці з Україною;
• українцям надаватимуть інформацію про легалізацію та умови повернення.
У ЄС наголошують: солідарність із Україною залишається, але вже зараз важливо готуватися до дня, коли українці зможуть повернутися додому й долучитися до відбудови країни.
Система тимчасового захисту з 2022 року дала притулок понад 4 млн українців. Тепер ЄС переходить до поетапної та скоординованої моделі підтримки.
Європич | Наш чат
⏺ Ключові зміни:
Європич | Наш чат
Ніколи не збрешу• 16 сентября 2025
Ответ дляОце потужно
У вас проблеми з розумінням всього
і маса людей мали все і їм пособія що мертвому припарка
Як мертвому припарка? То чого ж ніхто від них не відмовляється?)) організуйте мітинг на місці, що більше давали.
Дівка в намисті
• 16 сентября 2025
Ответ дляАйпишница
Так сначала перейдите, получите внж, продлите его несколько раз, проживите необходимое количество лет, и только потом можете утверждать про подачу на гражданство. А за это время и законы и правители могут поменяться. Об упрощении в получении гражданства ни в одной стране речь не идёт, как раз наоборот
Давайте наоборот
Поки 5 років у тих, хто приїхав з початку війни, немає. То згодом буде видно, чи зараховуються ці роки, чи ні. Це вже 3,5 роки у перших приїхавши з. Через 1,5-2 роки побачимо, чи будуть перші випадки.
Оце потужно• 16 сентября 2025
Ответ дляНіколи не збрешу
Ті хто мали все, в переважній більшості в Україні і залишився, навіть якщо багато чого втратив. Першими побігли ті, хто ті 500 € ніколи в руках і не держав, і заробити не здатен.
Удалено администрацией...
Оце потужно• 16 сентября 2025
Ответ дляНіколи не збрешу
Удалено администрацией...
Дівка в намисті
• 16 сентября 2025
Ответ дляРадостина
Причому тут захист)
Мова йде про внесення змін в загальний механізм возз´єднання - спеціально щоб не допустити масового приїзду бувших військових з України до їх сімей.
Ну, а ми про що? Про захист і перехід з нього. До чого воз´єднання
Ніколи не збрешу• 16 сентября 2025
Ответ дляОце потужно
Удалено администрацией...
Столиця вас вітає і зичить добра)
До глибокого спокійного тилу нам дуже далеко.
Ніколи не збрешу• 16 сентября 2025
Ответ дляОце потужно
Удалено администрацией...
Оце потужно• 16 сентября 2025
Ответ дляНіколи не збрешу
Удалено администрацией...
Ніколи не збрешу• 16 сентября 2025
Ответ дляОце потужно
Удалено администрацией...
Оце потужно• 16 сентября 2025
Ответ дляНіколи не збрешу
Удалено администрацией...
Ніколи не збрешу• 16 сентября 2025
Ответ дляОце потужно
Удалено администрацией...
Я побачила все як є, а не так примітивно як ви намагаєтесь від злості перекрутити.
Годі скиглити, інтегруйтесь ідіть і працюйте. Бо ваші крокодили чи сльози вже всім набридли, вже потихеньку і на вихід просять.
Оце потужно• 16 сентября 2025
Ответ дляНіколи не збрешу
Удалено администрацией...
Ніколи не збрешу• 16 сентября 2025
Ответ дляОце потужно
Удалено администрацией...
Оце потужно• 16 сентября 2025
Ответ дляНіколи не збрешу
А люди планували еміграції в різному віці ?
Сподіваюсь пересвідчитеся
Ніколи не збрешу• 16 сентября 2025
Ответ дляОце потужно
Сподіваюсь пересвідчитеся
Легко інтегруються,ага, особливо ті, які з українського форуму не вилазять))
Хто планував, той до війни і виїхав, а не тоді коли запропонували повний контроль за 500 євро
Айпишница• 16 сентября 2025
Ответ дляДівка в намисті
Давайте наоборот
Не засчитываются эти годы, проживание по ВРЕМЕННОЙ защите нигде не засчитывается
Оце потужно• 16 сентября 2025
Ответ дляНіколи не збрешу
Удалено администрацией...
Оце потужно• 16 сентября 2025
Ответ дляНіколи не збрешу
Удалено администрацией...
Ніколи не збрешу• 16 сентября 2025
Ответ дляОце потужно
Удалено администрацией...
На жаль, в Києві неспокійно. Ви зовсім не цікавитесь новинами столиці держави, з якої так героїчно втекли, і бідкаєтесь, що вам пособій мало?)
Ніколи не збрешу• 16 сентября 2025
Ответ дляОце потужно
Удалено администрацией...
Оце потужно• 16 сентября 2025
Ответ дляНіколи не збрешу
Удалено администрацией...
Оце потужно• 16 сентября 2025
Ответ дляНіколи не збрешу
Удалено администрацией...
ТихоЯ• 16 сентября 2025
Ну так ничего нового, переход на другой тип визы как и до войны было, подходишь под условия, плати и вперед
Ніколи не збрешу• 16 сентября 2025
Ответ дляОце потужно
Удалено администрацией...
Оце потужно• 16 сентября 2025
Ответ дляНіколи не збрешу
Удалено администрацией...
Ніколи не збрешу• 16 сентября 2025
Ответ дляОце потужно
Удалено администрацией...
Стильна штучка• 16 сентября 2025
Ответ дляРадостина
Причому тут захист)
Слышала, что многие страны не хотят принимать бывших военных на постоянные статусы
Оце потужно• 16 сентября 2025
Ответ дляНіколи не збрешу
Удалено администрацией...
Ніколи не збрешу• 16 сентября 2025
Ответ дляОце потужно
Удалено администрацией...
Підіть вмийтеся холодною водичкою, може в очах розвиднеться і друкована інформація буде сприйматися повністю, а не вибірково
Оце потужно• 16 сентября 2025
Ответ дляНіколи не збрешу
Удалено администрацией...