Дівка в намисті• 16 сентября 2025
ЄС готується до завершення тимчасового захисту українців
🗣 ЄС готується до завершення тимчасового захисту українців
Сьогодні Рада ЄС погодила рамки для поступового виходу з режиму тимчасового захисту, який діє до 4 березня 2027 року.
⏺ Ключові зміни:
• замість тимчасового захисту українцям пропонуватимуть національні дозволи на проживання (робота, навчання, сімейні підстави);
• можна буде подавати заяви на інші статуси ЄС (наприклад, для висококваліфікованих працівників), але не паралельно з тимчасовим захистом;
• держави розроблятимуть програми добровільного повернення у співпраці з Україною;
• українцям надаватимуть інформацію про легалізацію та умови повернення.
У ЄС наголошують: солідарність із Україною залишається, але вже зараз важливо готуватися до дня, коли українці зможуть повернутися додому й долучитися до відбудови країни.
Система тимчасового захисту з 2022 року дала притулок понад 4 млн українців. Тепер ЄС переходить до поетапної та скоординованої моделі підтримки.
Європич | Наш чат
⏺ Ключові зміни:
Європич | Наш чат
Обнемашечка• 16 сентября 2025
Ответ дляРадостина
Что-то и мне мало верится. Войне конца и края не видно, кто там что завершит.
Если что - я сама в Украине.
Посмотрите Ходорковского. Он считает, что в 26 война закончится. Я согласна с его аргументами.
Белочкой зови• 16 сентября 2025
Оце потужно• 16 сентября 2025
Ответ дляНіколи не збрешу
Допис 144, там вам дали дуже доречну пораду.
Амінь
Друге - подумайте що у випадку війни буде з вашим корабликом
Ніколи не збрешу• 16 сентября 2025
Ответ дляОце потужно
ваша жовч вам у мозок і б´є. На моєму кораблику повномасштабна війна вже четвертий рік. Ви вже забули?
Так що думайте тепер ви, бо у вас це все попереду. Розкажете там, що іноземці не мобілізуються))
Обнемашечка• 16 сентября 2025
Ответ дляДівка в намисті
Це лише приклад, про висококваліфікованих.
Тепер треба чекати розробки плану від країн. Думаю, умови будуть відрізнятися, як і умови 24§
Франция ещё с 23 года дала возможность переходить на другие статусы. Те кто не хотят работать, не могут, или тупо хотят халявы, подаются и часто получают субсидиарную защиту. Им это выгодно, тк нашим пенсам 65+ платят под 1200 евро/мес, а остальным безработным под 600 евро, ну и куча других льгот. Самое главное, что им язык достаточно А1, даже для карты на 10 лет. Остальным же нужно В1 подтвердить на такую карту.
Франция не хочет отпускать даже социальщиков в Украину.
Ніколи не збрешу• 16 сентября 2025
Ответ дляБелочкой зови
У депутатов другое мнение
Что там те депутаты? Местные эксперты знают лучше
Обнемашечка• 16 сентября 2025
Ответ длякогдадеЦкие
Испания.
У кого есть рабочий контракт и с момента ТЗ прошло 2 года, могут переходить на оседлость
Что значит оседлость? Это ВНЖ на сколько лет? Если потом теряешь работу, это ВНЖ обновят?
ХикориДикори• 16 сентября 2025
Ответ дляБелочкой зови
У депутатов другое мнение
Ха!
Вона в цьому глухому куту вже більше року активно йде!
Хіба за останні півтори роки кудись сильно здвинулась лінія фронту? - Ні! Це війну зупинило? Ні! І не зупинить!
Війну зупинить тільки виснаження рашки. А це ще не скоро. І Китаю вигідна війна. Не перемога рашки, а саме війна
Ніколи не збрешу• 16 сентября 2025
Ответ дляХикориДикори
Ха!
Этот немыслимый бред, прокис ещё в 2022 году )
Радостина• 16 сентября 2025
Ответ дляДівка в намисті
Ну, а ми про що? Про захист і перехід з нього. До чого воз´єднання
До того що країна готова зробити свою міграційну політику жорсткіше в принципі) спеціально для наших - щоб після війни не було ніякого зайвого возз´єднання з тима самими кращими кого вони фільтрануть жорсткими умовами переходу з захисту)
Обнемашечка• 16 сентября 2025
Ответ дляНіколи не збрешу
Претендовать на ВНЖ смогут те, кому есть что предложить другой стране, а не просто кто захочет.
Вовсе нет. Во Франции даже кто не хочет работать, может получить ВНЖ и жить на пособии. Для этого есть статус субсидиарной защиты. Уже даже с других стран украинцы переезжают, чтоб на него податься. Франция всем даёт ВЗ, а а нее уже на сз.
Червона калина• 16 сентября 2025
Ответ дляБелочкой зови
У депутатов другое мнение
І що, що ніхто не може досягти успіхів?
Як це зупинить війну? Пуйло зупиниться?
Не смішіть! І навіть Веніславській про кінець війни нічого не каже. А лише про глухий кут. А далі ви дофантазували
Як це зупинить війну? Пуйло зупиниться?
Дівчина заглядєніє• 16 сентября 2025
Ответ дляСлава Українi
Ой, жду от подруги которая не работает и сидит на халяве, плача, но она же так не хочет возвращаться в Украину)))
Хорошая вы подруга……
Белочкой зови• 16 сентября 2025
Ответ дляЧервона калина
І що, що ніхто не може досягти успіхів?
Як це зупинить війну? Пуйло зупиниться?
Вам так не хочется,чтобы закончилась война?
Червона калина• 16 сентября 2025
Ответ дляБелочкой зови
Я хочу щоб закінчилась війна.
Але реальність інша. Глухий кут - то ні про що, поки рашка не виснажиться. А до цього ще довго.
Ніколи не збрешу• 16 сентября 2025
Ответ дляЧервона калина
І що, що ніхто не може досягти успіхів?
Як це зупинить війну? Пуйло зупиниться?
Это вы фантазируете, чтобы война в Украине никогда не заканчивалась.
Ось так і зупинить, без кави в Криму і кордонів 91-го
Червона калина• 16 сентября 2025
Ответ дляНіколи не збрешу
Ага
Дурень думкою багатіє))
Ніколи не збрешу• 16 сентября 2025
Ответ дляЧервона калина
Ага
Дурень думкою багатіє))
Добре, що ви це розумієте )
Обнемашечка• 16 сентября 2025
Ответ дляЗаместитель Анонима
Найбільше отримує від Німеччини Польща. До війни було 9 млрд евро щорічно.
Так Польша как раз платит за каждый отказ от мигранта из Лампедузы по несколько штук евро. Все страны ЕС обязаны принимать мигрантов-беженцев по распределение, там что-то типа квот, то восточные страны отказываются платят за это штрафы, которые потом идут в те страны, котрыен вместо них берут тех мтгрантов. Потому в Западной ЕС там много мигрантов из других континентов, они всех берут.
Белочкой зови• 16 сентября 2025
Ответ дляЧервона калина
Я хочу щоб закінчилась війна.
А кто раньше виснажиться мы или рашка?
Ніколи не збрешу• 16 сентября 2025
Ответ дляЧервона калина
Я хочу щоб закінчилась війна.
Вона не виснажиться в принципі. Ви там зовсім під чужими прапорами зв´язок з реальністю втратили?
Приїжджайте і виснажуйте.
Айпишница• 16 сентября 2025
Ответ дляБелочкой зови
Многим не хочется, начиная от тех кто на ней наживается, заканчивая теми же беженцами, которых пугает возвращение в свою страну
ХикориДикори• 16 сентября 2025
Ответ дляБелочкой зови
А кто раньше виснажиться мы или рашка?
Не правильне питання.
Правильне: Захід чи Китай?
Поки не зрозуміло
Правильне: Захід чи Китай?
Поки не зрозуміло
Оце потужно• 16 сентября 2025
Ответ дляНіколи не збрешу
То що буде щ корабликом у випадку війни в ЄС ?
Транші , зброя , допомога
Чи то байдуже -головне щоб сусіду гірше було
Транші , зброя , допомога
Оце потужно• 16 сентября 2025
Ответ дляБелочкой зови
У депутатов другое мнение
2-3 тижні максимум
Белочкой зови• 16 сентября 2025
Ответ дляХикориДикори
Не правильне питання.
Правильне: Захід чи Китай?
Поки не зрозуміло
Правильне: Захід чи Китай?
Поки не зрозуміло
Ага,то есть украинцы за Захід жизни отдают?Неплохо пристроилась эти западные ироды, чёрт бы их побрал.
Оце потужно• 16 сентября 2025
Ответ дляБелочкой зови
Логіка
типової порадниці
ХикориДикори• 16 сентября 2025
Ответ дляОце потужно
2-3 тижні максимум
Беріть вище!
Трамп за один день обіцяв)))
Ніколи не збрешу• 16 сентября 2025
Ответ дляОбнемашечка
(%D0%BE%D0%B1%D1%8B%D1%87%D0%BD%D0%BE,%D0%92%D0%BE%D0%B7%D0%BC%D0%BE%D0%B6%D0%BD%D0%BE%D1%81%D1%82%D1%8C%20%D0%B2%D0%BE%D1%81%D1%81%D0%BE%D0%B5%D0%B4%D0%B8%D0%BD%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D1%8F%20%D1%81%D0%B5%D0%BC%D1%8C%D0%B8.
На советчице как всегда своя реальность, а в реальности всё намного сложнее
Оце потужно• 16 сентября 2025
Ответ дляНіколи не збрешу
Добре, що ви це розумієте )
Головне що ви не зрозуміли про кого це