Бабульція• 16 сентября в 22:38
Зрозуміла деякі істини життя, і так сумно…з чим ви згодні?
1. В життя всі переваги отримують нахабні і язикаті. Ніхто не відміняє розуму, але ти можеш бути не супер спеціалістом, і працювати на керівній/класній роботі, якщо друзі у тебе ʼхто требаʼ і ти вмієш налагоджувати звʼязки
2. На скромних і тихих завжди їздять. Завжди без виключень. Ситуація - є казначей і є помічник проджекта. Перша працює бездоганно вже 5 років без підвищення зарплати, друга підняла крик через рік, що зарплата та сама. Тепер малолітка отримує так само як спеціаліст із стажем в 15 років.
3. Абсолютно кожен чоловік діє завжди в своїх інтересах і обере себе.
4. Ви нікому не потрібні. Приходите в цей світ і йдете з нього самі. Після смерті про вас через певний час забудуть. Всі. Навіть батьки. Про чоловіка культурно промовчу :)
5. У світі немає душевного болю, який неможливо пережити.
6. Якщо тобі здається, що хороших людей більше, ніж поганих, то ти просто тупий і наївний
Зрозуміла це і так гірко..
ФФФФристайла• 16 сентября в 22:41
Плохо летом отдохнули? Возможно вам стоит сьездить в отпуск еще
Просто каралева• 16 сентября в 22:42
Бачу лише скиглення такої собі ’неодооціненої’ світом жінки... Перші два пункти - хто вам лікар, як то кажуть
з всіма іншими не згодна.
Жертва интернета• 16 сентября в 22:43
Вы такая же тупая и наивная, раз считаете, что все, кто добился чего-то в жизни, значит ’украли/насосали/наорали/подмазали’.
Бабульція
• 16 сентября в 22:44
Ответ дляЖертва интернета
А ви нерозумна, бо не зрозуміли, що я мала на увазі
Я так не вважаю, якщо вам цікаво. Але подивіться на успішних людей (саме успішних, не керівника відділення укрпошти) - вони всі вміють спілкуватись і домовлятися
Жертва интернета• 16 сентября в 22:46
Ответ дляБабульція
Правильно. Вам только со стороны кажется, что ’какая-то малолетка открыла рот на начальника и стала получать ЗП как безупречный казначей’. Она убедила и получила.
Дуболом• 16 сентября в 22:48
Вы как здрасьте, особенно что каждый думает о себе и выбирает себя, а о ком они должны думать, о вас?😆
Если кто то накричал и ему зп подняли - кричите тоже, в чем проблема
Бабульція
• 16 сентября в 22:48
Ответ дляЖертва интернета
Це ви мені, ейчару, будете розказувати що я бачила у себе на роботі і не бачила? 😆😆😆
Просто каралева• 16 сентября в 22:49
Ответ дляЖертва интернета
І є за що насправді. А автор зі своїми 15 роками стажу нехай продовжує тихо сидіти в куточку) це незивається не ’скромна і тиха’, а просто амьоба
Любви вам!• 16 сентября в 22:50
1. Комунікативні навички, гнучкість, емоційний інтелект - набагато важливіші, ніж «знання» в чистому вигляді і оцінки в школі.
2. Див. пункт 1
3. Так. І це цілком нормально.
4. Ні.
5. В житті бувають потрясіння, пережити які можливо, але, після яких, це будете вже не зовсім ви.
6. В світі багато добрих, щирих, відкритих, емпатійних, тактовних людей. І бидла багато. Це питання вашої «бульбашки».
2. Див. пункт 1
3. Так. І це цілком нормально.
4. Ні.
Жертва интернета• 16 сентября в 22:50
Ответ дляБабульція
Вы там не плачете случаем в рабочем туалете, глядя на офисную несправедливость? Да, думаю что вы видите не все и выводы тоже на уровне 15-летнего максималиста.
Ms. При теле• 16 сентября в 22:51
Я скромная и тихая и никогда на мне не ездили и отношения со всеми норм. При чем я ещё и слабая,но тем не менее никто не обижал никогда. И родителям я точно нужна и они мне.
Безпринципова• 16 сентября в 22:54
Знання на роботі нічого не значать, якщо в тебе немає софт скілз і вміння підлизувати кому треба
Редиска Я• 16 сентября в 22:58
Ответ дляЖертва интернета
Она не об этом пишет
Мастер Класс• 16 сентября в 23:04
Автор, на вас здесь уже набросились и хамят, но вы написали правду, этот мир заточен под наглое быдло и хамов, они в любую дырку залезут без вазелина. Доброту и искренность в этом мире принимают за слабость
Глас_Народа• 16 сентября в 23:16
Ответ дляБабульція
А існують люди, що не вміють спілкуватися ? Про домовлятися незрозуміло , що маєте на увазі
ТАЗератти• 16 сентября в 23:19
Ответ дляБабульція
Дорогенька, так це і є запорука їхнього успіху) Краще психологію почитайте на дозвіллі. Успішними, у вашому розумінні, можуть стати люди певного складу характеру, з певним типом нервової системи і т.д. Лошадь пахала больше всех, но председателем так и не стала. Кожному своє, так би мовити. І це нормально.
...аяприкольная• 16 сентября в 23:23
Як ейчар ейчару скажу, що по 1 і 2 пункту Ви 100% праві.
По іншим , я б не була такою категоричною
Сизоока бестія• 16 сентября в 23:35
Не нахабні і язикаті,а пробивні люди.
Вони активні,ініціативні,комунікабельні.
Мрію про пончик• 16 сентября в 23:40
насчет работы не согласна, тоже так думала пока не попала в семью бизнесменов. Там совершенно другой склад ума, они многое не умеют, допускают миллион ошибок, многое не знают, много такой херни в работе делают, но при этом крутят миллионами. А все потому что у них мозг не заточен на детали и быть щепетильными, там совершенно другого уровня управление. Уметь раздавать указания всем сотрудникам, при этом человек нифига не умеет- это талант. Если ты сам все умеешь, ты никогда не сможешь делегировать работу другим, потому что из-за комплекса отличника всегда за всеми все косяки исправляешь или берешь на себя больше обязательств, от этого своя работа становится сугубо исполнительной в очень узкой специализации. Управленцами рождаются, ими не становятся, совершенно другие взгляды, понятия и тд на жизнь у них, в голове каша и бардак, не то что у ’исполнителей’.
Нервогенератор• 17 сентября в 06:18
Ответ дляБабульція
А вы хотели быть успешной, но при этом ничего не уметь абсолютно? А что вы ещё хотите?