Робот Вертер• 17 сентября в 10:14
Душ зі зливом у підлогу в хрущовці: чи можливо?
Планую ремонт в санвузлі.
Є поки дві ідеї: об´єднати ванну з туалетом і зробити замість душкабіни душ зі скляними дверцятами і зливом у підлогу. З душем в принципі треба щось думати, бо ванна крихітна. Діти виросли, вже давно не "плавають", для замочування, наприклад, кухонних рушників, є великий таз.
Хто робив таке в звичайній цегляній хрущовці зі стелею 2,5 м? Чи це взагалі можна реалізувати без ризиків затопити сусідів?
75В• 17 сентября в 10:17
Все реально. Хорошая гидроизоляция и плиточник + сантехник с мозгами.
Перша скрипка• 17 сентября в 10:18
Ризик затопити сусідів є в любому будинку.
Тому наймайте нормальних майстрів, які зроблять правильну гідроізоляцію.
Скільки вас живе в квартирі? Вам точно буде зручно об´єднання туалету з ванною?
Робот Вертер
• 17 сентября в 10:18
Ответ дляВідірву та викину
У Вас слив же в трубу идёт?
У мене зараз класична чавунна ванна. Я її хочу прибрати, але що замість: душ-кабіна чи просто душ?
Та не реву я• 17 сентября в 10:19
Нужна очень хорошая гидроизоляция и вы в курсе, что уровень пола нужно поднимать? У вас уровень санузла может стать выше остального пространства, что в принципе запрещено
Робот Вертер
• 17 сентября в 10:19
Ответ дляПерша скрипка
Я з двома дітьми постійно, іноді родичі-військові підживають по 2-3 місяці.
Об´єднання це поки ідея, не вирішила ще. Але що з ванної хочу прибрати ванну і зробити душ - це точно.
Козяка-маляка• 17 сентября в 10:19
Категорически бы не стала объединять ванную с санузлом. Подумайте хорошо.
А я нівроку• 17 сентября в 10:20
Можно конечно, мы так сделали. Сбили до плиты, положили трубы, сделали ввод в вертикальную трубу слива. Короче все можно сделать, другой вопрос это цена. Все сейчас безумно дорого.
Робот Вертер
• 17 сентября в 10:21
Ответ дляТа не реву я
Я бачила як це реалізовано за кордоном, в Греції зокрема. І у них це системне архітектурне рішення - санвузол має нижчу стелю, ніж вся квартира і в тому проміжку комунікації сусідів зверху. У нас такого немає, тому розумію, що треба буде якось ’гратися’ з простором.
А я нівроку• 17 сентября в 10:21
Ответ дляТа не реву я
Не обязательно. Нужно сбить до плиты пол и все сделать по-новому.
Летала_НаМетле• 17 сентября в 10:21
Можливо, в нас був роздільний санвузол, туалет настільки малий, що чоловік не міг закрити двері, коліна впирались, ванна була мала, сидяча та ще й з виходом на кухню. Обʼєднали, замурували входи і зробили в коридорному проході посередині. Заходиш, зліва туалет, справа душ підлога з наклоном. Єдине, в душі шторка і двері в санвузул зробили пластикові.
Та не реву я• 17 сентября в 10:23
Ответ дляРобот Вертер
У нас такой душ, мы живем в частном доме и чтобы сделать слив под наклоном и проложить трубу, рабочие штробили пол прилично вглубь, но в частном доме была такая возможность
Робот Вертер
• 17 сентября в 10:23
Ответ дляЛетала_НаМетле
Оце наша історія. Коліна впираються у двері, коли сидиш на унітазі. Ванна не сидяча, але на повний зріст в ній не ляжеш. 150 см завдовжки.
Відірву та викину• 17 сентября в 10:24
Ответ дляРобот Вертер
Есть поддоны для душа
Пиши-пропало• 17 сентября в 10:25
Ответ дляРобот Вертер
Наверное придется поднимать пол чтобьі сделать в него слив
Летала_НаМетле• 17 сентября в 10:26
Ответ дляРобот Вертер
То у вас більше можливостей розвернутись, в нас було все мале і жахливе, стало мале але зручне, не пожаліла що зробили. Забула дописати, сам унітаз розвертали
Перша скрипка• 17 сентября в 10:26
Ответ дляРобот Вертер
Я з одним сином-підлітком точно б не з´єднувала. Він два рази на день приймає душ. Зранку пів години, ввечері - годину-дві. Для мене зараз попасти в ванну - це ще той квест.
Вам все одно прийдеться піднімати рівень підлоги під душем. Щоб з´явився нахіл для стоку води.
Що це буде: готовий піддон чи зроблений на підлозі - не має принципової відмінності .
Робот Вертер
• 17 сентября в 10:27
Ответ дляВідірву та викину
Есть поддоны для душа
О!
Я думала, вони пішли у небуття разом з 90-ми)))) Подивилася, на будь-який гаманець є
Педиатор_я• 17 сентября в 10:31
Место для душа идет не в ровень с полом, а подымается примерно на 5 см.
Выкладывается плитка под уклоном.
Естественно гидроизоляция.
Тоже душ вместо ванной.
Выкладывается плитка под уклоном.
Естественно гидроизоляция.
Тоже душ вместо ванной.
Уси Пуси• 17 сентября в 10:36
Я собі зробила, щоправда не в хрущовці, а в 5-поверховій новобудові. Підлогу підняли тільки в зоні душової. Ті скляні стінки/дверці дорогі, тому буде шторка
Прокачую сідниці• 17 сентября в 10:39
Ответ дляРобот Вертер
Тоді об´єднання - найгірша ідея. Черга в туалет і душ одночасно
Гопница-Советчица• 17 сентября в 10:39
Ответ дляРобот Вертер
Ми зробити стіну і бортик,обклали плиткою,утворилась ніша для шафи.Я дуже сумнівалась,але вже 10 років користуюсь.Єдине в душову треба світлу плитку,бо на темній все видно.
Сумчатая кошка• 17 сентября в 10:39
Ответ для75В
Хіба , підлогу в санвузлі на 20-30 см підняти або вихід каналізації зробити у сусідів знизу у стелі
Ізоляція не вирішує питання, щодо ухилу стоку води, а в хрущовках - це питання з трьома зірочками
Робот Вертер
• 17 сентября в 10:40
Ответ дляУси Пуси
Гарненько
Робот Вертер
• 17 сентября в 10:41
Ответ дляГопница-Советчица
Можете показати?
Сумчатая кошка• 17 сентября в 10:41
Ответ дляУси Пуси
Це ж не в підлогу, а з підняттям, щонайменше, на 20 см
Гопница-Советчица• 17 сентября в 10:41
Ответ дляРобот Вертер
Скільки разом розмір?
Сумчатая кошка• 17 сентября в 10:43
Дуже дуже вумна• 17 сентября в 10:46
Автор, все можливо. Головне брати з руками сантехніка і плиточника. Ось вам приклад, як зроблено в моїх батьків в старому будинку.