Робот Вертер• 17 сентября 2025

Душ зі зливом у підлогу в хрущовці: чи можливо?

Планую ремонт в санвузлі.
Є поки дві ідеї: об´єднати ванну з туалетом і зробити замість душкабіни душ зі скляними дверцятами і зливом у підлогу. З душем в принципі треба щось думати, бо ванна крихітна. Діти виросли, вже давно не "плавають", для замочування, наприклад, кухонних рушників, є великий таз.
Хто робив таке в звичайній цегляній хрущовці зі стелею 2,5 м? Чи це взагалі можна реалізувати без ризиків затопити сусідів?
автор Робот Вертер • 17 сентября 2025
Ответ дляГопница-Советчица
Скільки разом розмір?
Туалет 1 кв м, ванна кімната 2 кв м. І ванна ще й неправильної форми, зрізаний кут по діагоналі для більшого місця біля вхідних дверей
Кофр для ноги• 17 сентября 2025
Зависит от того, как у вас выход канализации сделан. У нас в хрущевке было проблемно хоть что поставить - высоко сделан вывод. Даже ванну ставили на более высокие ножки(

Капитально переделывать было и тогда очень дорого. Сейчас как раз закончили ремонт в новостройке. Душевой поддон из плитки, 5 см поднят над полом - тоже высоковат вывод, и переделывать сложно/дорого. И так очень недешево все вышло.

Ну и второй момент - мы много лет прожили с совмещенным санузлом (тоже тесная хрущевка). Сначала жили вдвоем, потом с ребенком. Это очень неудобно( Постоянно очередь. Кто-то купается, кому-то в туалет припекло. Если утром на одно время в школу, на работу - вообще треш.
автор Робот Вертер • 17 сентября 2025
Ответ дляЛисаЛилу
автор, це буде дуже дорого. Якщо дешево - то майстер не профі.
Пошукайте в соц. мережах майстер Волошко, супер плиточник, веде блог. Поцікавтесь що до чого
Дякую!
автор Робот Вертер • 17 сентября 2025
Ответ дляДуже дуже вумна
Автор, все можливо. Головне брати з руками сантехніка і плиточника. Ось вам приклад, як зроблено в моїх батьків в старому будинку.
Це у власному будинку чи багатоквартирному?
автор Робот Вертер • 17 сентября 2025
Ответ дляКофр для ноги

Високий вихід. Теж були проблеми, ставили нинішню ванну на цеглини, інакше вода стояла. Але я буду міняти цю трубу загального стоку, ми з сусідами вже про це вели мову, щоб одночасно разом робити.

В цілому мені тепер зрозуміло.
Клин_Кляйн• 17 сентября 2025
У вас дети+подживают родственники военные и вы хотите совместить санузел?этот же капец будет...вечно занято,мужики вечно плещутся по часу в ванной,и подростки сидят в ванной часто. Подумайте 10 раз. Я живу сейчас с родителями(я муж и родит),это жесть...вечно кто то сидит невозможно.
Кофр для ноги• 17 сентября 2025
Ответ дляРобот Вертер

В цілому мені тепер зрозуміло.
Если все равно стояк менять, тогда возможностей больше, да.
Но насчёт совмещенного я бы ещё подумала.

У нас в новом жилье можно было сделать один или два санузла. Площадь большего такая, что совмещенный было бы не тесно, и многие в доме именно так делают. Но мы с нашим предыдущим опытом таки сделали отдельно ванную и туалет. При том, что ребёнок уже вырос и в ближайшей перспективе будем жить вдвоём)
Уси Пуси• 17 сентября 2025
Ответ дляСумчатая кошка
Це ж не в підлогу, а з підняттям, щонайменше, на 20 см
Так, я і написала, що підняли. Я розумію про що ви, але і в моєму випадку вода уходить в підлогу
Форс мажор• 17 сентября 2025
Ответ дляКозяка-маляка
Категорически бы не стала объединять ванную с санузлом. Подумайте хорошо.
В мінісанвузлах хрущовських іноді об´єднання це реальне покращення. Я зробила сумісний санвузол ще і коридор на кухню додала в загальну площу, і це було найкраще рішення. Нас в сім´ї було троє, проблем не було.
Форс мажор• 17 сентября 2025
У нас теж вивод в загальну каналізацію високо розташований, душ робили з підняттям десь на 18см. А по факту, без різниці хрущовка це чи новобудова, головне якісне виконання. Обов´язкова гідроізоляція і фуга епоксидна.
Чудо в декрете• 17 сентября 2025
Ответ дляКозяка-маляка
Хм, а мы объединили и увеличили за счет коридора, и это было очень удачное решение. У нас влезла вся техника, теперь нет давящего ощущения от туалета, где раньше сидишь на унитазе - а голова в коридоре.
Нас трое на постоянной основе, бывают и гости, - проблем нет.
Дуже дуже вумна• 17 сентября 2025
Ответ дляРобот Вертер
Це квартира в старому фонді, обʼєднали санвузол, вибили ще якусь нішу в сторону кухні. Тому не слухайте тут порадниць, які кажуть, що це неможливо. Все залежить від рівня майстерності спеціалістів.
Аноним Советчик• 17 сентября 2025
Ответ дляДуже дуже вумна
Підтримую, все роблять. І нашо залякувати автора цінами. Вони зараз в принципі височенні , і той Волоско цьому посприяв.
Автор, робіть душ, у вас більше місця з´явиться. По дизайну, який би не обрали, платити будете однаково. І ще, з приводу туалету. Може є можливість погратися зі стінками, щоб збільшити його. Але об´єднувати з 2 дітьми теж не раджу
Рання пташка• 17 сентября 2025
Авторе, а нащо замовчуєте рушники в тазику? Є ж функції в пральних машинках замочування, та й без цього чудово пруться рушники з додаванням кисневого порошку. Спробуйте, і назавжди забудете про замочування в тазиках.
Аноним Советчик• 17 сентября 2025
Ответ дляРання пташка
Не автор, але цікаво, ви кисневий порошок активуєте і заливаєте в машину разом з пральним порошком?
Рання пташка• 17 сентября 2025
Ответ дляАноним Советчик
Я його засипаю разом з пральним порошком. Якщо щось з п´ятнами, або сильно брудне, то режим замочування обираю, і сиплю у відсік відповідний.
ЧупакабраЗеБест• 17 сентября 2025
Ответ дляРобот Вертер
У мене зараз класична чавунна ванна. Я її хочу прибрати, але що замість: душ-кабіна чи просто душ?
мы не решились, я тоже хотела именно такое. никто не взялся. а те кто брался ничего не гарантировали.
Гарантую неперелевки• 23 сентября 2025
Ответ дляУси Пуси
Я собі зробила, щоправда не в хрущовці, а в 5-поверховій новобудові. Підлогу підняли тільки в зоні душової. Ті скляні стінки/дверці дорогі, тому буде шторка
через той бортик можна вбитися...я кажу серйозно...
Уси Пуси• 23 сентября 2025
Ответ дляГарантую неперелевки
Можливо, вірю, але вбитися можна і вилізаючи з ванни або послизнувшись на рівній плитці
Весёлая морковка• 22 октября 2025
Ответ дляРобот Вертер
Я з двома дітьми постійно, іноді родичі-військові підживають по 2-3 місяці.
Об´єднання це поки ідея, не вирішила ще. Але що з ванної хочу прибрати ванну і зробити душ - це точно.
У Вашій ситуації дуже погана ідея об´єднувати. Поставте сучасну душову.