Хлопаю ресницами• 17 сентября в 10:52
Чому макарони злипаються, навіть якщо додаю олію у воду?
Це від складу залежить?
люблю_тортики• 17 сентября в 10:53
у меня не слипаются, варить четко по времени на упаковке и макароны нормальные берите из твердых сортов пшеницы
Сапай вазони• 17 сентября в 10:57
Значит дешевые макароны у вас из дешевой муки, я ни разу не сталкивалась вообще с тем чтобы Барилла слипались, ничего не добавляю
Засомневаю• 17 сентября в 11:00
бо дешеві, з твердих сортів пшениці в мене навіть без олії не злипаються
Пригаю-цибаю• 17 сентября в 11:05
Ніколи не додавала олію і не злипаються. Купуйте хороші макарони з твердих сортів пшениці. Яка користь від того сміття, що ви купуєте? Тоді але краще крупу якусь, якщо хороші макарони не по кишені.
Ластоноша• 17 сентября в 11:07
Ответ дляЯичница с беконом
не покупайте пищевой мусор
Раньше в каждой теме была фраза: снимите розовые очки, сейчас про пищевой мусор
Девальвация• 17 сентября в 11:09
Берите только те, которые варятся 10-12 минут. И это не только барилла. Варить на минимальном огне без крышки указанное время. Все.
Щоб дешеві макарони не злипались, в совку вчили в школі на трудах.
1. їх не можна переварювати, варити строго по рецепту з годинником.
2. промивати кип`яченою холодною водою
3. заправляти олією, маслом, або іншим жиром
4. кидати в окріп, не в холодну
5. помішувати воду перших 2 хвилини щоб не прилипли до дна.
6. не варити одразу велику кількість. Якщо варите багато, то в 2 прийоми.
2. промивати кип`яченою холодною водою
4. кидати в окріп, не в холодну
Наполеон Бонапарт• 17 сентября в 11:10
Оскорбляю всячески• 17 сентября в 11:16
Ответ дляЭмчЭндЭм
Берите из твердых сортов, где в составе дурум 100%
Что такое дурум
Обижулька• 17 сентября в 11:16
Помішуйте одразу після того як висипаєте їх в киплячу воду і зменшуйте вогонь до слабких бульбашок. Якщо кинути все одною купою, не розмішати і варити на максимумі то будь-які злипнуться
Девальвация• 17 сентября в 11:16
Кажится, автор на всех обиделась. Ну, или у нее болит голова и любимый цвет фиолет😂
Партизанка• 17 сентября в 11:17
Есть макароны хуторок у меня они постоянно как каша, это единственная марка которую варить я не могу. Варю по времени на упаковке.
Магиня• 17 сентября в 11:20
Перевариваете, дешевые или дорогие неважно, руки прямые надо иметь. Если они у вас слиплись пока остывают, то надо заправлять чем-то и встряхивать.
Чесно брешу• 17 сентября в 11:23
Перестаньте додавати олію у воду. Купуйте пасту з твердих сортів пшениці. Варіть рівно стільки, скільки написано на упаковці.
Не дякуйте.
Чесно брешу• 17 сентября в 11:25
Ответ дляНаполеон Бонапарт
А, це чергова серія дурних питань від місцевого притрушеного...
Чесно брешу• 17 сентября в 11:40
Ответ дляOlga_72
Може студент, студентка? Вони зараз в общагах вчаться варити макарони. Вибирати їх вони ще не вміють. Автор, якщо студент , то кліпніть оком) Розпишу що можна готувати в общазі.
Не знаю жодного студента, який би знав про існування кідстафу.
Ответ дляЧесно брешу
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3763573 це сьогодні.
Замрійлива• 17 сентября в 11:50
Ответ длялюблю_тортики
Я не автор. От як ви ті макарони їсте. Я не можу вони скільки не вариш тверді, на смак як сирі, фу
Макарони альденте виходять. Не можу такі їсти