Хлопаю ресницами• 17 сентября в 10:52

Чому макарони злипаються, навіть якщо додаю олію у воду?

Це від складу залежить?
Чесно брешу• 17 сентября в 12:03
Ответ дляOlga_72
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3763573 це сьогодні.
Вибачте за непрохану пораду, але спробуйте вмикнути критичне мислення.
Теми від імені 19-рчних цьому намаханому вже давно пише чат gpt.
Якщо вам буде складно на початку, звертайте хоча б увагу на акуратні характерні абзаци
Поміркована думка• 17 сентября в 12:26
Ответ дляOlga_72
Та ну, тут шквал тем 19 річних. Навіть тема була весела, що раніше теми були 45+, а зараз 19 річні заполонили молодіжними темами. Кідстаф помолодшав.
Дочкам 10 и 12. Когда что-то готовят, то открывают интернет и ищут там рецепты.
Сын интернету не особо доверяет и спрашивает у меня.
люблю_тортики• 17 сентября в 12:30
Ответ дляЗамрійлива
Я не автор. От як ви ті макарони їсте. Я не можу вони скільки не вариш тверді, на смак як сирі, фу
Макарони альденте виходять. Не можу такі їсти
не знаю, нормальні макарони, не тверді, може ви не доварюєте
Olga_72• 17 сентября в 12:45
Ответ дляЧесно брешу
А чому б чат gpt не писав для 19 річних? Вони в общазі. Ще не знайомі , все нове, їм сумно. Особливо вночі. Особливо коли все літає. Просто в мене зараз 3 студента, і тема макаронів мені близька.
ЭмчЭндЭм• 17 сентября в 13:30
Ответ дляОскорбляю всячески
Что такое дурум
Ноунэйм• 17 сентября в 13:33
Ці не злипаються, коштують недорого.https://www.google.com/search?q=%D0%BC%D0%B0%D0%BA...
Замрійлива• 17 сентября в 20:00
Ответ длялюблю_тортики
З твердих сортів варю довше ніж на упаковці. Ну не смачні вони. Ті ж барілла що тут пишуть.