Хлопаю ресницами• 17 сентября 2025
Чому макарони злипаються, навіть якщо додаю олію у воду?
Це від складу залежить?
люблю_тортики• 17 сентября 2025
у меня не слипаются, варить четко по времени на упаковке и макароны нормальные берите из твердых сортов пшеницы
Сапай вазони• 17 сентября 2025
Значит дешевые макароны у вас из дешевой муки, я ни разу не сталкивалась вообще с тем чтобы Барилла слипались, ничего не добавляю
Засомневаю• 17 сентября 2025
бо дешеві, з твердих сортів пшениці в мене навіть без олії не злипаються
Пригаю-цибаю• 17 сентября 2025
Ніколи не додавала олію і не злипаються. Купуйте хороші макарони з твердих сортів пшениці. Яка користь від того сміття, що ви купуєте? Тоді але краще крупу якусь, якщо хороші макарони не по кишені.
Ластоноша• 17 сентября 2025
Ответ дляЯичница с беконом
не покупайте пищевой мусор
Раньше в каждой теме была фраза: снимите розовые очки, сейчас про пищевой мусор
Девальвация• 17 сентября 2025
Берите только те, которые варятся 10-12 минут. И это не только барилла. Варить на минимальном огне без крышки указанное время. Все.
Щоб дешеві макарони не злипались, в совку вчили в школі на трудах.
1. їх не можна переварювати, варити строго по рецепту з годинником.
2. промивати кип`яченою холодною водою
3. заправляти олією, маслом, або іншим жиром
4. кидати в окріп, не в холодну
5. помішувати воду перших 2 хвилини щоб не прилипли до дна.
6. не варити одразу велику кількість. Якщо варите багато, то в 2 прийоми.
2. промивати кип`яченою холодною водою
4. кидати в окріп, не в холодну
Наполеон Бонапарт• 17 сентября 2025
Оскорбляю всячески• 17 сентября 2025
Ответ дляЭмчЭндЭм
Берите из твердых сортов, где в составе дурум 100%
Что такое дурум
Обижулька• 17 сентября 2025
Помішуйте одразу після того як висипаєте їх в киплячу воду і зменшуйте вогонь до слабких бульбашок. Якщо кинути все одною купою, не розмішати і варити на максимумі то будь-які злипнуться
Девальвация• 17 сентября 2025
Кажится, автор на всех обиделась. Ну, или у нее болит голова и любимый цвет фиолет😂
Партизанка• 17 сентября 2025
Есть макароны хуторок у меня они постоянно как каша, это единственная марка которую варить я не могу. Варю по времени на упаковке.
Магиня• 17 сентября 2025
Перевариваете, дешевые или дорогие неважно, руки прямые надо иметь. Если они у вас слиплись пока остывают, то надо заправлять чем-то и встряхивать.
Чесно брешу• 17 сентября 2025
Перестаньте додавати олію у воду. Купуйте пасту з твердих сортів пшениці. Варіть рівно стільки, скільки написано на упаковці.
Не дякуйте.
Чесно брешу• 17 сентября 2025
Ответ дляНаполеон Бонапарт
А, це чергова серія дурних питань від місцевого притрушеного...
Чесно брешу• 17 сентября 2025
Ответ дляOlga_72
Може студент, студентка? Вони зараз в общагах вчаться варити макарони. Вибирати їх вони ще не вміють. Автор, якщо студент , то кліпніть оком) Розпишу що можна готувати в общазі.
Не знаю жодного студента, який би знав про існування кідстафу.
Ответ дляЧесно брешу
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3763573 це сьогодні.
Замрійлива• 17 сентября 2025
Ответ длялюблю_тортики
Я не автор. От як ви ті макарони їсте. Я не можу вони скільки не вариш тверді, на смак як сирі, фу
Макарони альденте виходять. Не можу такі їсти