побольшомусекретику• 17 сентября 2025

Сестра чоловіка просить мене спекти торт

Всі інгредієнти на торт вона дасть ,але про оплату праці нічого не каже ,ви б робили той торт?
Не боюся осуду• 17 сентября 2025
Ответ дляБабка-байкерша
Это называется услуга за услугу. Может и она потом что-то для автора сделает. Всех как почитаешь, так прям принципиальные такие, никто ни о чем не просит, никто никому не помогает.
Так это не помощь это нахлобучить человека на его время , я понимаю если б автор сама предложила и сказала давай спеку тогда согласна . А так я к примеру лишний раз в спортзал схожу чем кому-то печь что-то буду это ж не нормально прийти и сказать сделай торт
Василина Семеніч• 17 сентября 2025
Ответ дляСадоводница
Если вы печете, как я сегодня попробовала сделать сосиски и яблоки в тесте и получаются такие же уродцы, то не беритесь.!
Звідки у вас фото моїх шедеврів кулінарії?
Булькаю• 17 сентября 2025
Авторка вкид зробила, і пішла в туман.
Але я так розумію, що вона а-ля кондитер, тому до неї звернулася родичка, продукти дасть, а про оплату не каже, чим обурила автора, зачепила її честь.
Телячі ніжноСті• 17 сентября 2025
Ответ дляМагиня
Автор,ну вы и жлобиха.
То ж сестра муж, что хуже, чем свекровь
Телячі ніжноСті• 17 сентября 2025
Ответ дляСадоводница
Мой уровень хозяйки такой же
Проработник• 17 сентября 2025
З задоволенням спечу.
Якщо відносини між нами адекватно-здорові.
Гроші не брала б, як би це було її ДР.
Якщо їй потрібен торт для когось інгредієнти купила б вона.
Телячі ніжноСті• 17 сентября 2025
Ответ дляСадоводница
Дрожжевое, на йогурте, часть муки цельнозерновая.
Боже, вы и тесто сами сделали?!!! Теперь вы мой кумир!
Борисфенка• 17 сентября 2025
Ответ дляЯ тут с краю постою
Як багато у вас вільного часу і є за що жити в ці періоди
Так, мала час і натхнення. З тортом правильно організувала процес - частину коржів спекли на місці, це було в іншому місті, я напередодні приїхала з мастиками і прикрасами готовими, щось допікала і крем робила і збирала в ніч перед весіллям, потім на весіллі мала трохи мороки, підставку мою п´ятиярусну офіціанти не знали, як розкрутити, допомогала, трохи гемор був, але молодята були у захваті, це головне.
Ще дві племінниці просили їм також такі торти на весілля зробити, але нас розкидало по світу, війна, якщо таки заміж зберуться - поїду і в іншу країну і на інвалідному візку, зроблю обов´язково.
Родина - це святе. І мій чоловік для моїх родичів робить все, що може, у нас співпадіння поглядів.
Садоводница• 17 сентября 2025
Ответ дляЯ тут с краю постою
Дрожжевое не выстоянное
Скорее перестоенное. Тесто вчерашнее, пирожки пекла, вполне красивые. Остаток теста ночевал в холодильнике и сегодня оживлялся в мультиварке.
Царевна в уггах• 17 сентября 2025
Ответ дляСадоводница
Я колись замість печива зробила просто чорні вугілля з одного боку, а з іншого трохи менш чорні))) тоді я зрозуміла що мій чоловік мене дуже сильно любить, бо він сказав не викидай і зʼїв його, сказавши «дуже смачно» 😂 так шо у вас гарно вийшло, повірте, я можу гірше ))))
Садоводница• 17 сентября 2025
Ответ дляТелячі ніжноСті
😁 У меня хлебопечка и тестомес есть.
Я тут с краю постою• 17 сентября 2025
Ответ дляБорисфенка
Вы при этом не ходите?
Борисфенка• 17 сентября 2025
Ответ дляЯ тут с краю постою
Вы при этом не ходите?
Тоді ходила з паличкою після операції, а зараз сижу у візку після наступної операції. Але руки і голова працюють, це головне.
Знайшла фотки іншого торта 10-річної давнини, в моді була мастика, донька нашої куми заміж виходила.
Позаземний розум• 17 сентября 2025
Усім родичам і добрим знайомим печу торти в якості подарунка! Тим паче честра чодлвіка...для мене дивно про таке навіть думати.
Біток чи ефір?• 17 сентября 2025
Ответ дляСадоводница
Для Хэллоуина как раз))
ЭтаваНиМожетБыть• 17 сентября 2025
Колись робила торти на замовлення.
З родичів та подруг гроші за роботу не брала. Найчастіше мені просто приносили найдорожчі компоненти. Типа: масло, вершки, шоколад, какао, яйця.
Борошно, розпушувач та інші дрібниці використовувала свої.
Ванна Тазиковна• 17 сентября 2025
Ответ дляЯ тут с краю постою
Нормальному человеку не придет в голову напрягать родственников или предложат сверху хоть пару сотен за работу
Те человеческих , родственных , дружеских отношений для вас нет? Бабло рулит
Борисфенка• 17 сентября 2025
Ответ дляЯ тут с краю постою
Мені б взападло було б брати 200 гривень за торт. По перше, це не гроші, а сльози, по друге ганьба перед родичами і чоловіком.
Вообще не факт• 17 сентября 2025
Девочки, кто печет современные торты, как думаете, есть смысл в покупке кольца для сборки торта? Я пеку если что только для семьи, хобби скажем так. Хочется красивее делать.
Борисфенка• 17 сентября 2025
Ответ дляВообще не факт
Є. Дуже спрощує процес. Для тортів-суфле взагалі обов´язкова.
Золота орда• 17 сентября 2025
Іноді сиділа з племінниками, не часто, добиралася в іншу частину міста, і так мені не платили. Дізналася що у знайомої інша ситуація, жила з сестрою у одній квартирі і гляділа племінника за почасову оплату няні. Подумала, що я мабуть працювала безкоштовно.
Вообще не факт• 17 сентября 2025
Ответ дляБорисфенка
Я в основном делаю бисквит с крем-чизом, но все равно хочется что б торт был ровный и не съезжали коржи и крем. Я вот сейчас смотрела, есть такие, что вроде в них и выпекать можно, но есть отзывы, что тесто вытекает при выпечке, а ведь было б супер сразу в форме испечь. Спасибо за ответ
Борисфенка• 17 сентября 2025
Ответ дляВообще не факт
Є розйомні форми для випічки, зручні, різних діаметрів, продаються наборами також, 3 штуки різних діаметрів.
Їх також можна використовувати для зборки тортів.
Вообще не факт• 17 сентября 2025
Ответ дляБорисфенка
Дякую, придивлюся. Типу такої?