КучМала• Изменено 17 сентября в 13:52
Дитина плаче перед школою
Напевно,я за підтримкою...бо вже немає сил і я в розпачі
Дитина,майже 7 років
В садок ходив так собі,через раз плакав,коли було і нормально
Все літо готували ,що скоро школа і це не садок і тд
І ось другий тиждень і сьогодні просто істерика ’не піду’,’хочу бути дома’ і тд
Можливо в когось була така важка адаптації,як довго це тривало?
Можливо якісь поради будуть,бо якщо так буде,просто не вивезу це морально
Дитина,майже 7 років
КучМала
• 17 сентября в 13:53
Ответ дляКидстаффовна
Дитина плакала у садку? Яка причина?
Плакав як йшов
Причина така сама,я хочу бути вдома
Кидстаффовна• 17 сентября в 13:54
Ответ дляКучМала
Плакав як йшов
Причина така сама,я хочу бути вдома
Кілька років ходив у садок і весь час плакав?
КучМала
• 17 сентября в 13:56
Ответ дляКидстаффовна
Ну не весь час,то плакав то ні
То йому там не хотілося спати,то не подобалася їжа... завжди була причина,аби не йти
Кидстаффовна• 17 сентября в 13:57
Ответ дляКучМала
Ну не весь час,то плакав то ні
Дитина інтроверт?
КучМала
• 17 сентября в 14:00
Ответ дляКидстаффовна
Дитина інтроверт?
Ні,в нього є друзі
Він в школі спілкується з дітьми,грає з ними , пригощають одини одного
Але зранку,то біда
Кидстаффовна• 17 сентября в 14:02
Ответ дляКучМала
Ні,в нього є друзі
Але зранку,то біда
Тоді треба просто не зважати і чекати,що дитина втягнеться і зрозуміє, що школа -це обов´язок,а не вибір
КучМала
• 17 сентября в 14:04
Ответ дляКидстаффовна
Не знаю,як це зробити...це не ниття,це прямо істерика
Я себе потім до купи не можу зібрати,як танк переїхав
Налитое яблочко• 17 сентября в 14:05
Ответ дляКучМала
Підіть до лікаря, хай припише якісь заспокійливі і адаптогени, щоб йому було легше адаптуватися.
Кидстаффовна• 17 сентября в 14:06
Ответ дляКучМала
Мовчки, він ниє,а ви спокійно і без нервів робите те, що запланували. Це просто фон і не більше,
Кидстаффовна• 17 сентября в 14:07
Ответ дляНалитое яблочко
Це автору потрібні адаптогени. Дитина бачить як розхитала маму і продовжує насододжуватись
КучМала
• 17 сентября в 14:12
Ответ дляКидстаффовна
Як би він нив...він в істериці
Кидстаффовна• 17 сентября в 14:13
Ответ дляКучМала
Як би він нив...він в істериці
То сходвть до невропатолога/ психіатра у 6-7 років регулярні істерики це вже не норм
Инфотуфелька• 17 сентября в 14:16
Наши з подругою діти попали в один клас. Моєму сину було шість з половиною. Боязкий, сором´язливий хлопчик.
Її дочці майже вісім. Завжди була весела, бойка дівчинка. Правда, в садочок не ходила зовсім. Але відвідувала багато різних занять.
Думала, що в мене з сином будуть проблеми. Бо трохи замалий був для школи.
По ітогу мій ходив до школи без проблем.
Її дівчинка проплакала весь перший клас. В них це вже була як традиція: приходили до школи трішки раніше, щоб був час поплакати хвилин 10 перед школою. Вона і в другому класі плакала. Але вже трохи менше.
Зараз наші діти в 9 класі. Її дівчинка - лідер класу.
КучМала
• 17 сентября в 14:17
Ответ дляКидстаффовна
Я думала про це
Але істерика тільки з одного приводу... тобто,на майданчику,в школі ,як заспокоївся,він абсолютно нормальна дитина
А зранку не може контролювати себе
ЛюбимаЯНЬ• 17 сентября в 14:18
Ответ дляКучМала
Ні
А чому дитина лише другий тиждень ходить до школи, наче вже третій пішов
Кидстаффовна• 17 сентября в 14:19
Ответ дляКучМала
Я думала про це
А зранку не може контролювати себе
Хай спеціаліст подивиться на вашу проблему
КучМала
• 17 сентября в 14:19
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Третій,перший тиждень то таке було ,розваги до 11 ранку
Куколка-мяуколка• 17 сентября в 14:19
шо ви зробили з 7річкою, що в нього така тонка організація душі
КучМала
• 17 сентября в 14:20
Ответ дляКуколка-мяуколка
Уявлення не маю
...аяприкольная• 17 сентября в 14:28
Йому занадто добре вдома :))) складіть йому графік домашньої роботи, або тих справ які він має виконувати вдома, щоб він зрозумів, що в школі він зможе від цього відпочивати ;)
Молчавочка• 17 сентября в 14:28
Навіщо ви все літо його лякали школою? Ви ж явно у фразу ’це тобі не садок’ вкладали не радісний сенс
короткопамятна• 17 сентября в 14:29
Ребенок нормотипичный? Что по этому поводу невролог , психиатр говорит ?
КучМала
• 17 сентября в 14:30
Ответ дляМолчавочка
Його не лякали
Просто говорили,що вже починається школа,це новий етап...це не садок ,куди модна не піти
КучМала
• 17 сентября в 14:30
Ответ длякороткопамятна
Нормотиповий,не були у психіатра і невролога
короткопамятна• 17 сентября в 14:31
Ответ дляКучМала
Так сходите , постоянно выть это ж не норма , явно есть причины