Пусин Кукин• 17 сентября в 19:29

Пішла з прийому у лікаря. Гляньте на ситуацію. Можливо я дуже запальна?

Вперше у своєму житті вирішила піти на узд органів малого тазу (в профілактичних цілях, а потім до гінеколога на огляд) до цього не була.
Записалась у приватну клініку. Підійшла до кабінету, і хоч час вже 18:35 (записувалась на 18:30) нічого страшного. Виходить жінка з посмішкою, її пацієнтка, я вже зраділа, що все буде добре. Виходить лікар , починає вести діалог:
- заходьте
- добрий день
- вже вечір. Розповідайте, Оля, чому прийшли
- хотіла сходити до на узд в профілактичних цілях , потім йду до гінеколога, все рівно може відправити
- угу *оцінююче дивиться на мене* Оля, статевим життям живете?
- ні. У мене є скарги - затримка 20 днів
- у вас затримка місяць і ви тільки зараз прийшли- починає КРИЧАТИ на мене
*я витріщила очі, сиджу як на допиті*
- ну, так вийшло
- ви на мене так дивитесь, щось не так?
- вибачте, гарного вечора
- Оля, що сталось? Оля!!
Встаю і йду. Виходжу - на годиннику 18:38.
Тон спілкування максимально зверхній, відчуття ніби я на допиті і під сканером. + спілкування було максимально фамільярним, ніби я до подружки прийшла. Для мене це неприйнятно. Не знаю, може вона нічого й не сказала такого, але мені чомусь дуже неприємно. Перезаписалась до іншого лікаря.
Потім телефонує адміністратор, я їй пояснила ситуацію, вона вибачалась і просила повернутись, я відмовилась. Перелякана летіла звідти швидше за вітер.
Результат:
вже голосів: 140
111 (79.29%) Лікарка неправа
29 (20.71%) Ти неправа
Миззери• 17 сентября в 21:10
Ответ длябулоТАЙминуло
Хм… в Медикоме и Мать и Дитя оплата после
И Вива точно потом
Железобетон• 17 сентября в 21:12
Ответ дляМиззери
Не всегда , во многих клиниках потом
И часто вы платили после? Тот же оксфорд медикал, записался на время приходишь говоришь я на тогда-то, они ок, с вас.. и сумма. Выдали чек, сидишь ждешь как узист позовет. Не знаю кто там платит после. Примерно одно и то же веде. Анализы те же. Кто платит после того как забирает? Никто.
Анонимус Я• 17 сентября в 21:36
Ответ дляЖелезобетон
Київська область
Буча
Всі приватні клініки,абсолютно всі-оплата після !!!!
Железобетон• 17 сентября в 21:39
Ответ дляАнонимус Я
Київська область
Буча
Я не в Киеве и не в области и у нас нет, оплата до. И автор не писала откуда она и не хочет говорить название, где такой сервис, тоже странно.
хутряна володарка• 17 сентября в 22:51
Ответ дляЖелезобетон
Не везде) совершенно.
Единая страна!• 18 сентября в 02:15
Ответ дляЖелезобетон
Не верю. ’Записалась у приватну клініку.’ Сначала оплата, на рецепшн, потом узи.
Не придумуйте. Оплата найчастіше після прийому.