Ні грама• 18 сентября в 08:54
Донька, каже що болить голова в зоні виска
Останню неділю десь, раза три, каже що болить голова і показує на висок справа, гуляє нормально значить біль не сильна. До якого лікаря звернутись, невролог?
Обижулька• 18 сентября в 09:32
В любом случае только врач поможет в вашем конкретном случае, тем более с учётом, что это ребенок.
У меня спазмы сосудов из за проблем в области шеи. После массажа, хорошего сна на удобной подушке налаживается на время. Может метео зависимость влияет
Така бойова Я• 18 сентября в 09:36
Дитина не падала останніх пів-року, не вдарялася головою?
В будь-якому випадку, правильно написали пост 2 - до сімейного, потім невролог. Бо зазвичай в 4 роки голова може боліти тільки на вірусне захворювання. Все інше - це невролог.
Ні грама
• 18 сентября в 11:14
Ответ дляТака бойова Я
Падала, бувало
Ответ дляОбижулька
А таблетки какие то пьети?