Янгол в камуфляжі• 18 сентября в 14:35

Які у вас принципи в вихованні та навчанні своїх доньок?

Мій список:
1. Ніяких, жодних фраз про "повинна вийти заміж", "повинна мені внуків", "пошвидше заміж" й тд. Й бабусі заборонила щось нав´язувати дитині по цій темі. Шлюб до 30ти взагалі не потрібен.
2. Не готую її до каструль та драїння хати. Так, деколи вчу готувати щось просте й корисне, але без пропаганди "маєш готувати чоловіку", "вийдеш заміж будеш вміти". Дякую, наїлася цього в своєму дитинтсві й це виявилось дурною стратегією. Тому - донька вчиться смачно готувати СОБІ в першу чергу. Прибирати - для себе. І тд.
3. Вчу завжди бути доглянутою та стильною для себе, вона з 6 років сама собі обирає одяг та підбирає образи. Ніяких - мамка обрала й носи. Так вона в дорослому віці вже знатиме, як їй виглядати та що подобається.
4. Вчу, що кохання це не про терпіти, змовчати, не реагувати на погане ставлення чи намагатись його змінити. Кохання - це коли тобі з ним ДОБРЕ. Якщо не добре - збирайся, йди. Й показую це звісно, власним прикладом, вона бачить приклад здорових стосунків без абьюзу чи терпіння.
5. Хлопець чи чоловік має платити за базові речі. Якщо він ділить рахунок 50 на 50 - треба тікати, це не відсутність грошей, це тип мислення. Чоловік взагалі з такого сміється й жартує "доця, я його знайду потім))))))"
6. Жінка повинна бути зайнятою. Мати заняття, які приносять гроші, свій заробіток обов´язковий та хобі для задоволення. Сидіти вдома це жах, обслуговувати сім´ю теж, жінка від цього швидко старіє та дурніє. Оплачую їй всі заняття, які вона хоче та даю пробувати нове.
7. Вміти відстоювати свої кордони та свою думку, мати свої бажання, а не те, що нав´язує суспільство.
++++ давайте свої пункти, що у вас?
ivareka• 18 сентября в 14:37
Вы так живете?
Seehund• 18 сентября в 14:41
Сколько лет дочке?
ГендиреХтор• 18 сентября в 14:42
Ну значит она проживет одна в достатке в своем собственном жилье
и возможно в одиночестве с такими забобонами

Будет красивая богатая и все

Это ещё надо найти подстать достойную пару такой принцессе на горошине
ГендиреХтор• 18 сентября в 14:46
А Ви як батьки що собою уявляете? Ви багаті виховані займаєте гарні робочі місця чи бизнесмени?
Мусик Пусик• 18 сентября в 14:47
Никаких принципов нет
ГендиреХтор• 18 сентября в 14:48
++ я би додала терпіння очікувати принця

Щоб не було сидить красна девиця біля вікна принця на білому коні видивляється
Тук-тук пенсію принесли
побольшомусекретику• 18 сентября в 14:48
У меня дочь , ей 5) темы такие ещё не поднимали даже )) по поводу одежды - он а сама выбирает вещи, но это капец ))) все розовое или разноцветное ))и стильной ее никак не назовешь, но ей нравится , даже не знаю , что делать ) хочется, чтоб у ребенка бал стиль , но пока - никак ) та я и сама не фонтан как одеваюсь
ГендиреХтор• 18 сентября в 14:48
Ответ дляпобольшомусекретику
После 11 лет уже не расскажете что одевать
побольшомусекретику• 18 сентября в 14:49
Ответ дляГендиреХтор

Тук-тук пенсію принесли
Знаете ли , лучше ждать принца чем за первое попавшееся дерьмо замуж выходить
Ответ дляГендиреХтор
Так я и сейчас не говорю
Морковку дай• 18 сентября в 14:50
Ответ дляГендиреХтор
А якщо ні, то все, без шансів?)
Може ще третю?• 18 сентября в 14:51
скажете плз, как ваш пункт 7 ’Вміти відстоювати свої кордони та свою думку, мати свої бажання, а не те, що нав´язує суспільство.’ , состыковывается с тем, что вы ей навязываете свое мнение в виде единственно правильного)))) ???
Шлюб до 30ти взагалі не потрібен., ’не маєш готувати чоловіку, тільки собі’, і прибирати в хаті тільки якщо самій захочеться, Хлопець чи чоловік має платити та Жінка повинна бути зайнятою. )))))

тобто якщо донька у 20 зустріне своє кохання і захоче заміж - готувати -дитину народити - то над нею буде висіти мамкини , настанови бо у мамки травма дитинства що іі мама пиляла іі по іншому))

це так складно - взагалі відчепитися від дитини і хай живе як хоче.)
показувайте власним прикладом як треба і все буде добре і без настанов

в мене один принцип в вихованні доньок - жити так , як мені б хотілося щоб було і у них
ГендиреХтор• 18 сентября в 14:52
Ответ дляпобольшомусекретику
Каждый делает свой выбор.
Кстати мужчины тоже такие есть.
Чтобы готовила, убирала, выглядела хорошо, зарабатывала хорошо, вкусненьким его кормила, секс на блюдечке приносила , подарками усыпала, спинку гладила, а он на работе а потом красивый
Antoninaya1• 18 сентября в 14:53
Ответ дляпобольшомусекретику
А чого, пробачте, Ви серед ’дєрьма’ знаходитесь? Коло спілкування таки має значення.
Які б принципи виховання не використовувала автор - це таки нав´язування особистих травм в данному випадку. В мене 2 дівчини, доволі різні, одна доросла-заміж ні ногою з малечку, інша ще підліток, але з садочку точно знає, що їй потрібен чоловік і всіляко до цього йде. Тож потреби в обох різні і на їх попит я реагую.
ГендиреХтор• 18 сентября в 14:53
Ответ дляМорковку дай
А якщо ні, то все, без шансів?)
Интересно какие запросы соответствующие или нет?
Може ще третю?• 18 сентября в 14:57
Ответ дляГендиреХтор
Каждый делает свой выбор.
Кстати мужчины тоже такие есть.
ну у таких хоть есть шанс создать семью с теми, кому мама рассказывала , что мужа надо кормить - убирать - готовить а он красивый и зарплату приносит и машины покупает))))

а вот у тех, кто ’никто ничего не должен никому, только себе’ шанс создать семью не сильно большой ( с обеих сторон, причем) - два таких одиночества под одной крышей не смогут долго)
Голубец• 18 сентября в 15:02
Ответ дляГендиреХтор

Будет красивая богатая и все

Я такая принцесса, и я всегда с мужчиной. Редко когда остаюсь без пары, - мужчины к веселым, наполненным и тем кому всегда хорошо - сами липнут.
Голубец• 18 сентября в 15:05
А по теме - слишком много лишних разглагольствований.
Девочке, да и мальчику - достаточно прививать любовь к себе, навык ставить себя на 1 место и не терпеть, когда ты чувствуешь, что тебе не ок. Все остальное само собой выйдет.
Время терпил ради ´так нужно, потому что так у всех´ - отмирает как атавизм
ГендиреХтор• 18 сентября в 15:14
Ответ дляМоже ще третю?

Как в конце хорошо написали.

Дай бог чтобы у них была финансовая возможность нанять себе обслуживающий персонал
ГендиреХтор• 18 сентября в 15:15
Ответ дляГолубец
А мужчина никогда вам не грубил?

А вы ему ни разу ни чая ни кофе не приготовили?
вентиляторная• 18 сентября в 15:24
скільки дітей не виховуй, все одно на батьків схожі будуть.
Сито для думок• 18 сентября в 15:40
С чего вы решили,что ваши принципы правильные? Особенно,что она ничего не должна готовить,убирать,а он должен платить больше чем 50 на 50....сидеть дома нельзя, до 30 замуж нельзя, конфликты не решать ,а убегать ...ну такое. Надеюсь, дочка не внушаемая
Пишу каліграфічно• 18 сентября в 16:12
Быть человеком и знать свои границы, не бояться о себе заявить, не бояться ошибаться и учиться новому, любить животных. Все остальное на усмотрение ребенка :)
У меня разнополые дети. Эти вещи считаю базовыми для любого пола.
АгатаХристя• 18 сентября в 16:22
Ну такое... есть риски... ’Кохання - це коли тобі з ним ДОБРЕ. Якщо не добре - збирайся, йди.’
Все, что вы пишете, о эгоизме, готовить себе, все себе, чтоб себе себе себе..
В реальной жизни ей зададут вопрос, а зачем она мужчине?
Ну вот чтоб что?
Кружить, любить, обеспечивать?
Есть риски, быть невостребованной, либо востребованной но для специфических отношений, аля содержанки, на короткий период времени..