Плекаю думи• 18 сентября 2025
По скільки Ви здаєте на «клас»?
В мене 8 та 4 клас.
Перші внески по 500 грн.
В другому півріччі переглядатиметься.
Перші внески по 500 грн.
В другому півріччі переглядатиметься.
ПампушОК• 18 сентября 2025
Ответ дляЯ тертий жук
В мене одна дитина, 8-ий клас, здаємо досить багато, але туди входить все. На початку вересня 1000грн (привітання клас керівника з 1 вересня, зошити з біології, посібники з фізики та хімії, вода в кулер), ф фонд школи кожен місяць по 1000грн (за реквізитами благодійного фонду).
Іменинників та на Миколая вже не вітають, тільки якщо клас керівник запропонує піцу чи ще щось, то замовляють.
по 1к в месяц?
что туда входит то?
Сердючка• 18 сентября 2025
Ответ дляПлекаю думи
І от як це припинити, якщо усі мовчать? Є декілька активних, яким все треба і тд
Ой, то треба бойовий характер. Просто відмовитися. Ви не зобов´язані їх утримувати. Но на це підуть великі нерви і до дитини буде негативне ставлення. І своїх дітей негативно налаштують ті активні, і до вчителів донесеться від них.
Також у вас двоє дітей, треба наголошувати їм.
Простецкая• 18 сентября 2025
Сказали по 150 здати в фонд класу, не знаю на який це період, не ходила на батьківські збори
Я тертий жук• 18 сентября 2025
ПампушОК• 18 сентября 2025
Ответ дляЯ тертий жук
Охорона школи, інтернет, премії вчителям
премии учителям? у вас частная школа?
Аноним_1857• 18 сентября 2025
0 грн на школу и 0 грн на класс
с тех пор как пришла новая идейная директор и сказала что если увидит деньги в школе - вызовет полицию
все что нужно для школы она может запросить
а секции волшебным образом оказались бесплатными на территории школы
кто ж знал что есть во всех районах договоренность дюсш и сш. И если секции после уроков проводятся в спортзалах школы - они должны быть бесплатны для учеников
А! А охранника можно оказалось устроить ’гардеробщиком’ и он там еще и премии какие-то получает иногда
Я тертий жук• 18 сентября 2025
Ответ дляПампушОК
премии учителям? у вас частная школа?
Ні, це Київ, звичайний ліцей, але доплати з благодійного фонду отримують всі вчителі.
Баба Йога• 18 сентября 2025
Мы сдаём 200 грн в месяц, с этих денег закупаются все тетради, атласы, чай, вода и прочее, плюс поздравления учителей.
ПампушОК• 18 сентября 2025
Ответ дляЯ тертий жук
я о таком первый раз слышу если честно, что бы премии платили с родительских денег...если что тоже лицей, не Киев правда, но областной центр, то ни на интернет, ни на охрану никто не сдает, только фонд класса, ну а премии это вообще вы меня удивили конечно
Я тертий жук• 18 сентября 2025
Ответ дляПампушОК
Я точно знаю що в багатьох ліцеях Києва є благодійні фонди (фонд школи), від 500 до ......, і доплати вчителям йдуть з тих фондів.
Залізний занавіс• 18 сентября 2025
Ответ дляЗабризкана водою
100 на 1 сентября, сейчас по 500 ко дню учителя
Реанимация• 18 сентября 2025
Донька в 10 класі, ніколи не було фондів, здавали завжди на щось конкретне. В цьому році здали по 50 грн на 1 вересня і по 80 грн на день народження класного керівника (було тиждень тому). Поки що більше нічого ніхто не збирав. На день вчителя наша школа категорично проти привітань вчителів, замість цього відкривають банку на збір для військових і всі бажаючі кидають туди гроші.
Як ухурделю• 18 сентября 2025
2000 грн./рік- фонд школи, 150 грн./міс.- фонд класу, це прибирання класу та вода для дітей. Робочі зошити, атласи, різні додаткові посібники, подарунки вчителям- оплачуються окремо.
Ліцей, м. Київ.
Золота орда• 18 сентября 2025
2к в місяць школа (гпд+фонд школи) і вже 2к здали на потреби типу вода, подарунки вчителям. Читаю тут коменти і бачу що дофіга…
КАПСЛОЧНИЦА• 18 сентября 2025
Вот интересно, а почему собирают только на учителей? Вы например электриков не уважаете что ли, или, они не важны. А водители, пекари наконец, кто там ещё... Несправедливо однако...
Всех анонимов аноним• 18 сентября 2025
Ответ дляТихоЯ
500 грн - це на 4 місяці першого семестру?
У сина в класі фонда немає, здаємо за потреби, цього року біля 100 грн атлас і контурна карта, і 326 грн - підручник з англійської.
Что за атлас ’волшебный’???
Я покупала в магазине -180грн
Можно подробнее,пожалуйста
Я покупала в магазине -180грн
Можно подробнее,пожалуйста
ТебеОноНадось• 18 сентября 2025
Ответ дляПлекаю думи
Так. Всі зошити, атласи то окремо збирається. Екскурсії ще.
Атласи і зошити - чийсь дуже вдалий бізнес. Кожен рік ці атласи друкуються. Хіба щось змінюється в географії чи історії ? Чому їх не можна брати з попередніх класів, або друкувати за державні кошти на кілька років? Хай вже контурні розходники. Але і їх мало хто заповнює бодай на 50%
Зошити ’для контрольних’ ? Дайте дітям пройти контрольні на планшетах.
І куди, цікаво, поділись кошти на програму ’планшет для школяра’ чи щось таке, пам´ятаю анонси, коли моя старша йшла в школу.
Не виправдовуюсь• 18 сентября 2025
Польща.
100 злотих фонд класу ( майже все йде на подарунки вчителям і трохи накрити стіл перед Різдвом) і ще 80 злотих фонд школи.
Це на рік.
Само_достаточная• 18 сентября 2025
Полтава-6 кл-по 1000-купили детям по стулу, 200-на день учителя, 350-на новые жалюзи, 200-покраска пола...на осенние каникулы-если школа не закупит-будем парты покупать-еще по 1000. Ну и учебники англ.-1000.
Доктор Варвар• 18 сентября 2025
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Собирайте. Кто вам запретит?
Галябалована• 18 сентября 2025
9й клас.
Здали по 700 гривень.
В цю суму входить привітання класного керівника з 1 вересня, Днем учителя, різні зошити, папір на клас, атласи та контурні карти з Історії та Географії.
Здали по 700 гривень.
Галябалована• 18 сентября 2025
Ответ дляВсех анонимов аноним
Что за атлас ’волшебный’???
Я покупала в магазине -180грн
Можно подробнее,пожалуйста
Я покупала в магазине -180грн
Можно подробнее,пожалуйста
Там йде атлас та контурна карта. Це на Історію та Географію. Разом гривень 360 і виходить.
Нам батьківський комітет закупав всім разом.
Ціна та сама, а бігати купувати не треба.
Ондатрова шуба• 19 сентября 2025
Тетради, учебники отдельно всегда сдавали. Так же отдельно экскурсии, мастер классы, фотоальбом, Миколая и проч. Фонд класса в прошлом году был 150 грн в месяц это вітання-привітання классного и всех предметников, бумага.