Мая твая не панимать• 18 сентября 2025
Дтп ,идти ли в суд ?
Девочки, кто попадал в дтп ,где была ваша вина , обязательно ли идти в суд ? Мне назначен суд , по статье 124. Вину свою признаю , поэтому думала не идти в суд. Но знакомый сказал, что лучше явиться на заседание и признать свою вину лично ,иначе могут лишить прав от 6-12 мес.
Как было у вас , вы ходили в суд ?
Спасибо за ответы 🙏🏻
Как было у вас , вы ходили в суд ?
Спасибо за ответы 🙏🏻
Коник-стрибунець• 18 сентября 2025
Сходити можна, не завадить. Але будьте готові, що, якщо ваше дтп просте (без жертв і постраждалих), вас навіть в кімнату до судді не запросять. Просто потім вийде помічник судді і розкаже про всі прийняті рішення, а не лише по вашій справі. Потім рішення в канцелярії забрати зможете.
А вас, до речі, взагалі викликають?
Мая твая не панимать
• 18 сентября 2025
Ответ дляКоник-стрибунець
А вас, до речі, взагалі викликають?
Дякую за інформацію. Бо десь читала, що по таким справам короткий суд йде , хв 5-10.
Але як зараз з війною і тривогою, не знаю. Мабуть і перенести можуть
KROX@• 18 сентября 2025
Я не увидела смысла. Придурок вчесался в меня и отлетел в 2 стоящие( открыли при мне его профиль полиция и такое ежемесячно у него)…. По итогу ему ничего- штраф копейки и к моменту суда была новая авария🥲 не работает у нас судовая система.
Мая твая не панимать
• 18 сентября 2025
Ответ дляKROX@
Эх, а я так переживаю и виню себя(((
Правам только пол года.
А в вашем случае, думаю он подмазывает полиции и судье. За множество аварий 100% бы забрали уже права
Правам только пол года.
Мая твая не панимать
• 18 сентября 2025
Ответ дляВумна, аж страшно
Я вину свою визнаю, але це секрет.
Мені поліція дала протокол , я підписала і вказала , що б розглянули справу без мене.Пояснення щодо дтп на окремому аркуші. То як на мене, це і є признання моєї провини.
Я порушила пдр, створила аварійну ситуацію на дорозі , то як тут можна не визнати провину . Ніякий адвокат тут би не допоміг
Мая твая не панимать
• 18 сентября 2025
Ответ дляКоник-стрибунець
А вас, до речі, взагалі викликають?
Так, прийшло сьогодні повідомлення у вайбері. В кінці було написано :
У разі неявки без поважних причин чи неповідомлення про причини неприбуття,справа може бути розглянута у Вашу відсутність
Так страшно…
Коник-стрибунець• 18 сентября 2025
Ответ дляМая твая не панимать
Так страшно…
Чого страшно? Права не відберуть. Суд штраф присудить. Страхова відшкодування виплатить.
Свою ремонтувати будете за свої, якщо каско немає.
Потерпілий прокляне, звичайно)))
ФсеСама• 18 сентября 2025
Сходите. У меня тоже была 124 статья, только я была пострадавшей. Виновник не явился в суд. Выписали штраф потому что нет уважительной причины для отсутствия.
Мая твая не панимать
• 18 сентября 2025
Ответ дляКоник-стрибунець
Потерпілий прокляне, звичайно)))
Страшно, що права відберуть і звинуватять у всіх гріхах🙈 Хоча , там напевно це звичайна справа і робота.
Потерпілий попався дуже адекватний чоловік. Навіть запитав, чи зі мною все добре, я не вдарилась. Неприємно звичайно і завдала хлопот йому, але слава Богу , його машина пострадала мінімально і ніхто фізично не постраждав 🙏🏻
ФсеСама• 18 сентября 2025
Ответ дляМая твая не панимать
Краще сходіть. Скільки ви вже за кермом?
Мая твая не панимать
• 18 сентября 2025
Ответ дляФсеСама
Пів року тільки(
ФсеСама• 18 сентября 2025
Ответ дляМая твая не панимать
Пів року тільки(
Тим паче. Сходіть, зайвим не буде. Можуть забрати права.
ФсеСама• 18 сентября 2025
Ответ дляМая твая не панимать
Пів року тільки(
Мій суд тривав рівно 13 хвилин. Я більше часу витратила на дорогу )
Мая твая не панимать
• 18 сентября 2025
Ответ дляФсеСама
Дякую , тоді піду
Мая твая не панимать
• 18 сентября 2025
Ответ дляФсеСама
А не знаете , большой ли штраф за неявку в суд? Если я правильно нашла информацию, то до 12000 грн может быть ? Пойду тогда обязательно.
Мая твая не панимать
• 18 сентября 2025
Ответ дляФсеСама
А як все тривало? Зачитали діло , запитали чи підтверджуєте свою провину і все? Які ще питання задає суддя ?🙈
ФсеСама• 18 сентября 2025
Ответ дляМая твая не панимать
Я не знаю, там винний дуже конченний. Він прийшов тільки на 3 засідання. У нього ще інвалідність. Тому розмір штрафу може бути різним. Мені у вайбер прийшло повідомлення, що робота не є причиною не прийти на суд.
ФсеСама• 19 сентября 2025
Ответ дляМая твая не панимать
Сіли один навпроти одного. Спочатку вона зачитала листок протоколу ДТП. Далі суддя попросила винуватця розповісти як це відбулося, після потерпілого(я). І рішення суду. Зазвичай рішення суду не міняється з рішенням поліції. Йому дали квитанцїї на оплату. Рішення судді зʼявилося в реєстрах тільки через 2 тижні. У мене було цікаве ДТП. Назавжди його запамʼятала. Як підвезла діда на капоті( він велосипедист), і я стала потерпілою. Бо воно кончене виїхало на мене . І доказувало судді, що я малолетка. Яка не вміє керувати авто)
KROX@• 19 сентября 2025
Ответ дляМая твая не панимать
Эх, а я так переживаю и виню себя(((
Правам только пол года.
У вас иная ситуация ( неопытность… бывает). Желаю Вам чтоб все ок решилось и больше не было. И главное не бойтесь ! Такое бывает
ФсеСама• 19 сентября 2025
Головне бути ввічливим до судді. Звертайтесь на «Шановний суддя, я така-така». Починайте нову репліку з шановний суддя. Це буде вам в плюс.
ФсеСама• 19 сентября 2025
Не бійтеся суду взагалі. Це не так страшно як є. Головне бути присутнім на судових засіданнях. А ще може бути таке, що вас не приймуть з першого разу. Суддя може бути в нарадчій кімнаті або ж адвокат винуватця не зʼявився
ФсеСама• 19 сентября 2025
Права не відберуть, якщо ви будете присутніми на судовому засіданні. А якщо і навіть захочуть. Апеляційний суд ніхто не відміняв )
жижифреймут• 19 сентября 2025
В мене було, потерпілий перший суд не з´явився, друге засідання була тривога. Найняла адвоката, він був з характеристикою моєю з роботи, права не забрали, штраф.
Мотористка• 19 сентября 2025
Ответ дляКапуста Маша
Найдите адвоката будет вместо вас ходить
Она за адвоката заплатит раз в 10 больше штрафа вместо того чтобы самой туда на 15 минут прийти и согласиться на минимальный штраф
Мотористка• 19 сентября 2025
Ответ дляМая твая не панимать
Эх, а я так переживаю и виню себя(((
Правам только пол года.
Тем более раз правам лишь пол года надо идти, иначе точно лишат прав.
Там в комнату зашел, ответил на вопрос- признаете ли свою вину, и выслушав решение идешь платить штраф и судебный сбор
Мая твая не панимать
• 25 сентября 2025
Ответ дляФФФФристайла
Автор, як у вас справи? В суд ходили? Чим закінчилося?
Буде через тиждень суд , потім відпишусь 🙃