Невидимка Майя• 19 сентября в 15:36

Адвокаты и юристы, напишите если знаете

Добрый день, возможно кто-то сталкивался с судьей апелляционного суда г.Киева Ратниковой, какова лна в работе? Под анонимом напишите, пожалуйста, хочу прочесть мнение тех, кто выигрывал дело или возможно проигрывал.
автор Невидимка Майя • 19 сентября в 15:37
Еще интересуюсь на счет ’принять решения по дружбе’, она грешит этими манипуляциями?
Перловая Кашка• 19 сентября в 15:41
Не сталкивалась. Но в апелляции решение принимается коллегиально как минимум 3 судьями.
Перловая Кашка• 19 сентября в 15:42
Вас должно больше интересовать качество составления апелляционной жалобы или отзыва на нее, в не компромат на судью
Зоряний Шлях• 19 сентября в 15:53
Апелляционная тройка принимает решение как скажет головуючий суддя.
Вона головує? Вы хотите послушать сказку про честных судей? Да, все сделают по закону, если не заинтересованы ни в одной из сторон. Но если есть интерес, то выкрутят как надо. Дороже всего стоит кассационная инстанция.
Чаклунка-ведунка• 19 сентября в 17:02
Я її знаю. З нею в трійці ще Борисова і Кирилюк (найчастіше). Жодного разу з мене нічого не вимагали і не натякали
Але я давно займаюсь адвокатською діяльність і мене є певна репутація. Я не заношу гроші і не займаюсь рєшаловом, виглядаю як людина з середнім доходом і звичайною зовнішністю
автор Невидимка Майя • 19 сентября в 19:20
Ответ дляЧаклунка-ведунка
А какова репутация у Ратниковой?
Чаклунка-ведунка• 19 сентября в 20:08
Ответ дляНевидимка Майя
А какова репутация у Ратниковой?
Як на мене бвльш-менш. Оцей суд, де вона працює, був утворений шляхом злиття апеляції міста і області. Так от Ратнікова з міста, де судді завжди були більш заможними (не знаю за рахунок чого ), ніж судді з апеляції області.
По одній моїй справі вона винесла явно неправозгідне рішення (і до неї ніхто із сторін не підходив), просто з двояких галузей права є у неї прогалини
автор Невидимка Майя • 19 сентября в 21:41
Ответ дляЧаклунка-ведунка
Поняла, а какова репутация Борисова?
Рейнарт?
Чаклунка-ведунка• 20 сентября в 10:59
Ответ дляНевидимка Майя
Поняла, а какова репутация Борисова?
Рейнарт?
Знаю Рейнарт ще з Печерського суду. Ну там всі не просто так працювали. У мене були в неї справи ще 2009 -2010 роках. Особисто мені з нею було нормально. Мою позицію як адвоката вона почула. Я з нею трохи поцапалася через наголос на слові позИвач. Вона мені сказала, що типу де це я вчилася, що неправильно кажу. То я їй на наступне засідання притягла Словник складних випадків наголошення, де було написано, що в слові позивач є подвійний наголос - позивАч, і позИвач. То вона вибачилася, що показує, що без корони на голові. Всі рішення були на користь моїх клієнтів. Але повтрюсь, що у мене немає рєшалова і я йду в суд з розумінням правової позиції
автор Невидимка Майя • 20 сентября в 12:06
Ответ дляЧаклунка-ведунка
А что про этих судей (Борисова, Рейнарт) говорят и какова общая репутация и позиция их в апелляционном суде?
Чаклунка-ведунка• 20 сентября в 12:20
Ответ дляНевидимка Майя
Мені всі ці плітки не цікаві. Не можу нічого сказати. Орієнтуюся тільки на свої знання при участі в судовому засіданні. Також додам, що серед моїх друзів є судді, з якими ми в одній компанії, то у нас не прийнято обговорювати, чи хтось бере хабарі, якщо ви про це маєте на увазі. Але звісно я розумію, що якщо суддя може дозволити собі збудувати великий будинок і авто за 100 тт$, то він живе не на зарплату 150-180 тис. грн. Реєстри декларацій є відкритими. Можете подивитися і зробити висновки