Все буде Україна• 19 сентября в 12:49

Квартира, чи має сенс здавати за ремонт?

Добрий день!
Є квартира батьків, Київська область. Знаходиться поруч із залізничним вокзалом - 5 хвилин, до Києва десь годину-півтори на електричці.
Самі розумієте - жили люди похилого віку, стан квартири потребує ремонту. А також треба замінити вхідні двері. Треба шпалери поклеїти, пофарбувати і т.п. Меблі є, техніка необхідна теж, стоїть бойлер. Тобто можна жити і щось робити з ремонту. Опалення центрального нема, стоять конвектори, один французький якийсь, брала ще до війни батькам, його вистачає, є ще 2 простіші, батьки не користувалися, але вони працюють. Все планувала зробити ремонт і здавати, можливо переселенцям за невелику суму. Хоча б двері поставити та шпалери поклеїти. Але зараз так скрутно - втратила роботу і я не знаю коли зможу зробити все це.
Саме питання: як думаєте реально знайти людей, щоб заїхали, та робили потихеньку якісь роботи. двері поставити - це десь 10 тис грн буде. Скажу одразу - я не намагаюся зробити крутий ремонт за рахунок жильців. Тому і тягнеться вже вся ця ситуація декілька місяців, хотіла все зробити і щоб людям було зручно одразу заїхати. Але зараз з роботою зовсім погано, і все це тягнеться і квартира пуста стоїть. Думала можливо такі умови прийнятні? наприклад щоб люди жили десь пів року без оплати, тільки комунальні, та робили потихеньку для себе. Термін, оплата, що треба зробити - все це можна обговорити та домовитися.
І одразу скажу – я не шукаю тут кому здати. Мені телефонують люди, котрим дають мій номер сусіді, але я відмовляла, тому що все сподівалася що зможу сама зробити, но зараз бачу що найближчим часом ніяк не вийде. Тому думаю про такий варіант, як запитала вище.
КликОЛЬКА• 19 сентября в 12:52
Ви далеко від цієї квартири?
Алгонавт• 19 сентября в 12:55
Яка сума оренди в місяць у вашому регіоні за аналогічну квартиру з умовами? Наприклад, 8 тис. За пів року це 48 тис. Щоб квартирантам було вигідно, потрібно, щоб вони за цей період заплатили не 48 тис, а, наприклад, 20. Тобто це двері і щось ще одне. Це ремонт? Ні, це ні про що. Краще купіть недорогі шпалери, фарбу, перетягніть двері, що вже є в наявності і здайте недорого
Гербарія сушу• 19 сентября в 12:55
Якщо люди будуть знімати на великий термін то як варіант можливо. Я так думаю що новим квартирантам буде так найкраще, вони ремонт зроблять під себе.
Фіфачка• 19 сентября в 12:56
Демонтаж,стяжка,шпаклёвка (старт и финиш),грунтовка + покраска+обои.Квартира однокомнатная?
Наизнанку• 19 сентября в 12:56
Лучше сдать дешевле рынка.
Алгонавт• 19 сентября в 12:58
Здавайте як є, з урахуванням зносу і стану квартири
автор Все буде Україна • 19 сентября в 12:59
Ответ дляКликОЛЬКА
Ви далеко від цієї квартири?
десь 2-3 години їхати
Радостина• 19 сентября в 12:59
Нет никакого смысла сдавать квартиру за ремонт
В первую очередь, потому, что вам все равно не сделают, в таком случае, ремонт, который смог бы потом в перспективе повысить валидность квартиры. Вы никогда не сможете контролировать качество материалов и качество выполненных работ.
Ситуаций, когда к вам заезжает семья профессиональных штукатуров-каменщиков-плиточников-сантехников-электриков и краснодеревщиков, которые своими силами и со своими прорабскими скидками во всех магазинах делают вам ремонт высокого класса, а вы их потом выселяете и сдаете квартиру в три раза дороже - не бывает.
Или сдавайте квартиру дешево, как есть, отбивая за счет квартирантов стоимость коммунальных. И, параллельно, копите деньги на ремонт.
Или делайте косметику, и сдавайте дороже.
автор Все буде Україна • 19 сентября в 13:00
Ответ дляФіфачка
2 кімнати
Хома з пастою• 19 сентября в 13:02
Хитрожопо однако. Дорого ремонт коштує. Витрушуйте кармани та платіть за ремонт.
Астоновитесь!• 19 сентября в 13:03
Двері краще поставте. А квартиру здайте в тому вигляді, що є, за гроші і без умов. Просто скажіть орендарям, що вони можуть переклеїти шпалери самі. Здавати за ремонт немає сенсу, тому що ви ніяк не змусите людей робити ремонт і воно їм дійсно не треба.
Знаю 2 випадки, коли при здачі за ремонт власники не отримали ні грошей, ні ремонту(
ОдинРазНадетое• 19 сентября в 13:03
Те, у кого есть деньги на ремонт, снимут другую квартиру с готовым ремонтом
автор Все буде Україна • 19 сентября в 13:03
Ответ дляРадостина
думала що можливо люди будуть робити для себе і відповідно більш менш якісно. Чесно кажучи соромно так здавати...
ОдинРазНадетое• 19 сентября в 13:04
Ответ дляВсе буде Україна
Уберите лишнее, максимально покрасьте в белый все что просит ремонта
Радостина• 19 сентября в 13:06
Ответ дляФіфачка
Кто в здравом уме будет жить, как квартирант, и работать в квартире, где делается стяжка и грунтовка?
Астоновитесь!• 19 сентября в 13:06
Ответ дляВсе буде Україна
В чужій квартирі для себе?
Инфотуфелька• 19 сентября в 13:06
Здавайте як є, не морочтесь з тим ремонтом. Краще відкладіть оренду і зробіть пізніше. Якщо орендарі запитають, чи можна щось підправити в рахунок оренди - просто погодьтесь.
Алгонавт• 19 сентября в 13:07
Ответ дляВсе буде Україна
Ну спробуйте зрозуміти логіку інших людей. Вони все одно платять гроші, тільки не вам, а в ремонт. Так цей ремонт їм ще робити, жити в срачі, все одно витрати. І все це замість того, щоб прийти з роботи і валятись на дивані. А бонус з того, це типу щось там під себе зроблене? Та їм краще заплатити і жити в квартирі з умовами, ніж після роботи на будівництві ще працювати
Шотуткоїться?• 19 сентября в 13:08
зараз дивлюся вхідні двері. і маю вам сказати, що за 10 000 буде повний фуфєл, більш-менш норм двері 12000 -13 000 (і то це по бідному), і ще врахуйте установка від 1700 до 2500 грн., доставка ( різних фірмах від 0 грн. до 700, але ви далеко від Києва, то може й ще більше) підйом на етаж (100-200 грн. за етаж)
Фіфачка• 19 сентября в 13:08
Ответ дляВсе буде Україна
2 кімнати
Добавьте сюда ещё меньшую площадь второй комнаты и Вы получите сумму скромного ремонта без материалов.Да,такие расценки ещё найти нужно.Я бы на такое точно не согласилась.Сдавайте как есть
автор Все буде Україна • 19 сентября в 13:08
Ответ дляАстоновитесь!
В чужій квартирі для себе?
якщо люди планують жити декілька років - то так, для себе. До того ж я не планувала потім брати за аренду великі гроші, нижче ринку точно
Шотуткоїться?• 19 сентября в 13:10
і шо це за квартира без центрального опалення, а де опалення ділося?
Алгонавт• 19 сентября в 13:10
Ответ дляИнфотуфелька
А тут треба дуже сильно дивитись. Бо в рахунок оренди можуть накупити самоклеючі пластини, це повне гівно, викинуті гроші, а власник це оплатить. Квартири без умов краще здавати задешево, але без усяких «в рахунок».
автор Все буде Україна • 19 сентября в 13:13
Ответ дляШотуткоїться?
це ціни Києва, на місці дешевше
Фіфачка• 19 сентября в 13:14
Ответ дляВсе буде Україна
Фото не тыцнула((Хорошо,если скромно уложатся тысяч в 50.50+ двери/6мясецев(как Вы планируете) это 11 тыс.в месяц эти условно будут тратить на ремонт к коммуналке
Радостина• 19 сентября в 13:16
Ответ дляВсе буде Україна
В якому сенсі ’для себе’?
Повірте, якщо в людини обмежений бюджет та є необхідність десь жити - вона піде в будь-який бабушатнік.
Інша справа, якщо ви дасте дозвіл майбутнім квартирантам зробити не ’для себе’, а ’під себе’ якусь бюджетну косметику, типа нових паперових шпалер, або нового ліноліуму. Ви можете домовитись, що в такому разі по чекам з будівельного магазину ви половину врахуєте, як оплату за місяць.
Або, дозволяєте ставити бойлер, кондиціонер та пралку, нічого з цього не компенсуєте, і потім квартиранти це все знімають, та забирають із собою при виїзді.

Позбувйтесь ілюзій, що якийсь квартирант буде сприймати вашу квартиру, як свою. Навіть квартири з дизайнерськими ремонтами в нових ЖК по 2500 у.є. за місяць ніхто не сприймає, як свою, сплачуючи аренду.
задумчивая мордочка• 19 сентября в 13:18
Ответ дляВсе буде Україна
десь 2-3 години їхати
І це Київська область? За цей час вже можна з Житомирської виїхати
автор Все буде Україна • 19 сентября в 13:18
Ответ дляРадостина
В якому сенсі ’для себе’?

для того і запитала тут - почути різні думки. Бо є знайомі, які так і робили - ремонт для себе - фарбували клеїли і т.п.
задумчивая мордочка• 19 сентября в 13:19
Ответ дляВсе буде Україна
Здавайте як є, ви вже втратили гроші за простій житла. Що там з тими дверями не так?
Nathalie27• 19 сентября в 13:19
Ответ дляВсе буде Україна
У нас дикий ринок оренди. Планувати можна на декілька років, а потім у орендодавця зʼявляються родичі, діти, необхідність терміново продати квартиру і орендарю знову треба шукати житло і платити комісію ріелтору. І ще прилетіти може.