СкумбріяП8• 19 сентября в 13:00
Манікюр майстер початківець
Скажіть як знаходити клієнтів, поки приймаю вдома, в салон хочуть практику. Тому практику вирішила перше пройти вдома, набити руку, так сказати, відпрацювати швидкість. Як знаходити клієнтів і як взагалі правильно почати працювати в даній сфері
Вкуси мене• 19 сентября в 13:06
Кидаєте в інста фото своїх робіт, об´яву
Ставите низьку ціну і набиваєте собі базу клієнтів серед знайомих, сусідів. Через умовних 4 місяці підвищуєте потроху.
Через 9 місяців Вам уже в в салон не треба буде йти
За півтора роки вийдете на нормольну ціну та клієнтооборот
СкумбріяП8
• 19 сентября в 13:09
Ответ дляВкуси мене
Я так розумію що починати прийом і практику найкраще вдома .
Біла дому є салон невеликий, на відсотки то теж саме що вдома за мінімальну ціну , в на оренду на початку не варто бо ні грошей ні клієнтів немає ще
СкумбріяП8
• 19 сентября в 13:10
Ответ дляПускаю бісики
Сарафанное радио. Друзья, подружки, родственники, соседи.
Думала в групи осбб свого позакидати , все ж сусіди і знайомі думаю буде найкращий варіант для початку, наприклад суто за матеріали брати 200 грн щоб набити руку, потім поступово буду бачити як люди носять, як тримається то все, чи задоволені і чи повертаються знов
Вкуси мене• 19 сентября в 13:11
Ответ дляСкумбріяП8
Звичайно вдома, люди будуть, якщо у Вас сучасний молодіжний район, не тільки бабуські. Потім знімете собі робоче місце
Святатабожа• 19 сентября в 13:11
Ответ дляСкумбріяП8
Неправильно понимаете. Дома вообще нежелательно. Но дело ваше.
Вкуси мене• 19 сентября в 13:12
Ответ дляСкумбріяП8
Матеріали коштують більше 200 зараз, почніть з 400 грн за манікюр, 500 - за педікюр. Плюс чай- кава
Я в дамках• 19 сентября в 13:12
Ответ дляСвятатабожа
Для набивання руки з місяць-два можна й дома.
Працювати краще в салоні, тут підтримаю
СкумбріяП8
• 19 сентября в 13:13
Ответ дляВкуси мене
Так живу в новобудові, гарний новий житловий комплекс
І таких поряд 5 . В основному все молодь, десь 60 відсотків
СкумбріяП8
• 19 сентября в 13:14
Ответ дляСвятатабожа
А де ?
Вкуси мене• 19 сентября в 13:14
Ответ дляСвятатабожа
Моя сестра починала вдома так як я вище написала, за 2 роки вийшла на чудовий дохід, працює у власному міні салоні зараз
Вкуси мене• 19 сентября в 13:15
Ответ дляСкумбріяП8
Так, звичайно, будуть. Нехай якась подружка Вас про рекламує в чаті дома.
СкумбріяП8
• 19 сентября в 13:15
Ответ дляЯ в дамках
Працювати краще в салоні, тут підтримаю
На постійній основі дома і не планую. Але щоб відпрацювати техніку, швидкість, набити руки думаю дома найкраще. Потім вже або салон, або місце в бізнес центрах в нас так знімають і досить невеликі ціни. Але не коли 5 клієнтів в місяць
Вкуси мене• 19 сентября в 13:16
Ответ дляСкумбріяП8
3 клієнта в день можете починати, на 9, 12 та 15
Вкуси мене• 19 сентября в 13:17
Але сестра дуже багато сучасних лаків накупила, сухожар, всіх ублажала, вдома шампанське
То вона бисттро
вицшла на рівень
СкумбріяП8
• 19 сентября в 13:19
Ответ дляВкуси мене
То створю і оголошення і все, лиш би були клієнти. Думаю зі свого ЖК найкраще бо багатьох знаю особисто, а то вже легше , бо знайомі
MacOS-ница• 19 сентября в 13:19
Ответ дляПускаю бісики
Вы бы пошли домой к мастеру маникюра? Я бы не пошла, даже, если бы это была моя подруга. Да и вообще с друзьями лучше не иметь деловых отношений
СкумбріяП8
• 19 сентября в 13:19
Ответ дляВкуси мене
Я розповідаю, як моя сестра робила 2 роки назад
Дякую
СкумбріяП8
• 19 сентября в 13:20
Ответ дляВкуси мене
То вона бисттро
вицшла на рівень
Сухожар в мене також, мікростоп, не Китай за 1000
СкумбріяП8
• 19 сентября в 13:21
Ответ дляMacOS-ница
Часто в салоні гірша стерилізація ніж в майстра вдома
MacOS-ница• 19 сентября в 13:22
Ответ дляСкумбріяП8
Это дело каждого. Я по домам на услуги не хожу
З вишневого садка• 19 сентября в 13:27
Ответ дляВкуси мене
Материалы стоят намного дешевле.
Обычно в салонах ученицы берут 100-150 гривен (это вместе с дизайном). На дому - начиная от бесплатно, заканчивая этой ценой, ну 200 гривен максимум для начинающего мастера, потом больше понятно.
Регионщица• 19 сентября в 13:34
Ответ дляMacOS-ница
Куча народу ходят на дом. И ничего страшного в этом нет. Стерилизация такая же как в салоне.
Карма хамелеона• 19 сентября в 13:39
Ответ дляВкуси мене
а можно увидеть просчет больше 200 грн по с/с?
Фиона Шрековна• 19 сентября в 13:52
Ответ дляСкумбріяП8
Дома .. плохая идея тащить работу домой
MacOS-ница• 19 сентября в 14:10
Ответ дляРегионщица
В моем окружении таких нет
Вкуси мене• 19 сентября в 14:28
Ответ дляMacOS-ница
В моем окружении таких нет
А в можем много ходят на дом к мастера, на ногти, масаж
ПростоБелка• 19 сентября в 15:09
Ответ дляЗ вишневого садка
Материалы стоят намного дешевле.
не правда.