Маю на увазі хоча б припинення вогню.
Умєров: Україна зараз не веде переговори з росією про завершення війни.
Результат:
вже голосів:
86 (37.07%)
Через 3–5 років
48 (20.69%)
Через 2 роки
35 (15.09%)
До нового року
33 (14.22%)
Через рік
27 (11.64%)
Навесні
3 (1.29%)
Влітку
Ответ дляNatalia505
В нас нещодавно були прольоти зовсім поруч, били ракетами, шахедами але про нас ні одне змі не говорить. Така політика, малого міста. Танцювати голою, чомусь зовсім не хочеться.
Співчуваю Вашому місту та всім містам і населеним пунктам, які страждають!
Безпеки нам всім і душевних сил пережити цей жах
Bransoletka• 19 сентября в 14:55
Ответ дляOlgusya
Бо це сюрреалізм. Ви хочете сказати, що ми зможемо стільки воювати? Ким?
В найближчій перспективі зниження призовного віку до 23 років. Зе на зустрічі зі Слугами сказав, що при погіршенні ситуації потрібно будуть складні рішення. Таке вже один раз проходили, коли до 25 років понижували. Плюс брити( хазяєва нові наші) не дарма приїзджали
Bransoletka• 19 сентября в 14:57
Ответ дляOlgusya
Хочуть ще відцапати кілька міст.
путіну дуже треба вода в Донецьк
Путіну вода в Донецьк не треба. Йому треба показати, що Захід не може мати впливу на Україну.
Bransoletka• 19 сентября в 15:01
Ответ дляFashion_besties
З боку Росії не закінчиться доки не виконають базовий план з позиції сильнішого.
Закінчиться з боку України великими поступками. Це станеться тоді пріоритети в геополітиці серед країн глобального західу перестрибнуть на інший об’єкт, як перекриють фінансову допомогу і країна піде в круте фінансове піке.
Кінець 2025-початок 2026 року
В наш бюджет 2026 закладено кошти на війну. Зе хоче воювати далі( куратори з Great Britain так наказали) Тому дуже сумніваюся що 2025-2026
TANYA 0 0 0 0• 19 сентября в 15:25
Ответ дляOlgusya
Провокація в чому?! Я шукаю радше не відповідей, а аналітики, припущень, спостережень. Жити без найменшого уявлення, коли закінчиться це жахіття, нестерпно.
Що коли чуєте думку іншого , то починаєте суперечку і доказування своєї думки
TANYA 0 0 0 0• 19 сентября в 15:26
Ответ дляМаска-0b9f
Громадська війна через 4 - 6 років?За що?За руїни,які залишаться від України?
За поділ влади що залишиться
Надіюся на стишення 2026 через економічні показники рф
журнал економіст колись ( той що картинки обкладинки друкує) за допомогою інформаціі економістів світу писали що кінець 25 р в рф тільки почнеться навантаження на бюджет , здатне вплинути на бойові діі. Якби не помічники, такі як Індія, Китай які самі собі на умі і заробляють мод, то це сталося б раніше
Так не тільки Економіст.
Ось і побачимо.
Так не тільки Економіст.
Ось і побачимо.
Ответ дляFashion_besties
Кінець 2025-початок 2026 року
А чому мають перекрити фінансову допомогу, коли Європа пообіцяла далі спонсорувати? Від США ми давно не чекаємо допомоги. Та й у бюджет закладено війну на весь 2026 рік.
Війна як війна проти рф, вона, в якісь формі збережеться надовго, вона вже є з 2014 р, не знаю чи режим Ато знову буде, чи якесь припинення вогню
Те що режиму пуйла треба війна для збереження своєї влади - так, режим давно вже не про гроші і не про території, нато чи якісь лякалки. Режим давно про сферу впливу.
Слабкість західного світу в період домінування популізму, технологій впливу , ідіотизму в засобах масової інформації в влад
Додати сюди, що президент країни, яка після 2 світової взяла роль міжнародного арбітра, має розлади. То труба і довго все. Перший рік могли спинити і мали засоби,
А Коли війни йдуть більше 3 + років вони як у воронку урагану затягують туди в сусідські країни, і з локальних вони стають регіональними, а далі світовими, це вже гібридно існує, а може бути посилення.
Бо рф продає страх і всі купилися
Страх це інструмент, вони бачать реацію заходу і це їх стимулює. А головний арбітр, чи то не в маразмі, і до того ж путін і Сі, пухляш корейський, Використовують Когнітивний стан Трампа, і він ведеться. І маємо до системи проблем всіх і цю. адже переговори з Трампом як інструмент, використав пуйло, щоб затягнути війну, і посилити терор.
І це привело до зальоту дронів в Польшу, Румунію, Литву ... тощо
Слабкість Заходу і Сша Конвертується в наглість і агресію рф. Чим ті слабкіше, тим агресивніше кремль і має вседозволеність. Ось всій системі що впливає на рф? Стан її нафтового комплексу і впк, здатність вести війну в сильній активній фазі.
Через популізм і бізнес захід не робив 22/23 року і половини що міг, адже це теж велика загроза їм. Тільки зараз 3+ років це вони розуміють, тому оце поляки примчали сюди і давай з нашими робити договори про спільні дрон групи, шведи і дани вкладають в наше впк, а то всі надіялися на Сша і Нато. Ось і Маємо
Бо рф продає страх і всі купилися
В телеграм-каналі Жана Новосельцева є відео (1 хвилина).
На форумі у Вашингтоні, присвяченому відбудові України, пролунала гучна заява. Пастор, якого називають духовним наставником Дональда Трампа, емоційно заявив: війна в Україні може завершитися вже протягом десяти днів.
Слова Марка Бернса варто почути. Адже мова йде не просто про релігійного діяча - це людина, наближена до президента США. А це означає, що він може знати більше, ніж здається.
Чи стане ця заява сигналом до реальних змін? Чи справді ми стоїмо на порозі рішучих рішень Вашингтона? Хотілося б вірити, що за словами послідують дії.
Ответ для_Твоя_подруга
Зря. Он там все рассказал о своих планах.
Году в 2023 они начинали реформу образования, чтобы взращивать кадры для впк. Как вы думаете: он собирается заканчивать войну?
Вооот. Ведь не только Донбасс русским нужен, не только юго-восток Украины и даже не вся Украина. Им нужна как минимум вся Европа.
Ответ дляBransoletka
Як швидко у вас міняється вітер. Спочатку були куратори з америки, тепер Great Britain... Кого наступного росіяни оголосять ворогами?
Ответ дляNatalia505
Чому? Той хто її почав, чітко знає коли її закінчить. В нього все по плану.
Наоборот.
У него всё пошло не по плану с первого дня нападения.
Он бы очень хотел закончить разгромной капитуляцией, но не смог. А теперь уже не может остановить то, что начал. Иначе свои же на вилы подымут за бесполезное количество трупов.
Ответ дляOxy3
Приклад
Коли страх і слабкість провокує агресію
’❗️Три російські винищувачі МіГ-31 без дозволу увійшли в повітряний простір Естонії і пробули там загалом 12 хвилин, — влада Естонії.
Коли страх і слабкість провокує агресію
Ответ дляLudaSHS
Приклад
Коли страх і слабкість провокує агресію
Капець
Безкарність породжує тільки подальшу агресію.
Що там Дональд Фредович, прокинувся вже? Знову ’цього не повинно було статися’, ’це все Байден’ і т.п. ...
Flower Girl23• 19 сентября в 17:51
Ответ дляBransoletka
По столетнему договору бриты будут нам выплачивать ежегодно, до 30/31 г/г £3,6 млрд., за активные боевые действия, а дальше будет видно...
Ответ дляМанула
Капець
Українці то ребом літаки направлили(
Так, безкарність і ігнор провокує більше агресію
Не треба будо малювати червоні лінії Зсу в кінці 22 рф
Тільки вище той текст писала щодо страусів і популізму і іншого.
Через пару годин на -
’’Три російські МіГ-31 порушили повітряний простір Естонії поблизу Таллінна, — Politico
Винищувачі кружляли в повітрі близько 12 хвилин, після чого НАТО підняло в повітря італійські винищувачі F-35, щоб відбити їх.’
Через пару годин на -
Ответ дляLudaSHS
Українці то ребом літаки направлили(
Через пару годин на -
рфія при бажанні і кінджали 10 раз вспіє запустити поки НАТО свої літаки підніме
Bransoletka• 19 сентября в 18:06
Ответ дляOxy3
Не задумуйтеся над таким, то надто складно. Жуйте шашлик і дивіться марафон
Парова Машина• 19 сентября в 18:55
Проголосувала 3-5 років, але думаю що триватиме довше. Не бачу жодних передумов і можливостей для закінчення війни, а також не бачу бажання у нашої влади вирішувати це питання, їм всім вигідно щоб це тривало якомога довше.
Ответ дляBransoletka
Так, таким як ви дуже складно усвідомити, що ви як папуги повторюєте раша пропаганду, навіть не задумуючись над написаним. Сьогодні один ворог, завтра Путін сказав - Трампа з американцями не трож, враз брити стали земним злом. Вам самим не смішно? Чи вам за цю несенітницю гроші платять?
Bransoletka• 20 сентября в 07:38
Ответ дляOxy3
Вы там шапочкой из фольги , надеюсь, запаслись? А то глядишь злобные британцы вам просветленные мозги через интернет подпортят.
Як по факту відповісти не можете, то є план Б - просто переходити на образи і писати аби що