Бабця в мештах• 20 сентября в 05:48
Сообщения от мамы . П….
Держитесь, я понимаю, что вам там тоже нелегко, но я рада, что вы в относительной безопасности. У нас тут жесть, люди перестали улыбаться, прямо всеобщая депрессия.
Мне помогает только молитва, иначе можно сдвинуться. У Вани сегодня ухудшение, не могу понять почему, но надеюсь, что полегчает. Диагноз не утешительный, но надежда есть. Хотела сегодня к бабушке, но не могу оставить Ваню.
У Саши тоже проблема — ему ТЦК арестовала счёт, штраф 38 тысяч за неявку. Теперь больше 6 месяцев без зарплаты (ну у него есть утешение — выпить и не париться).
Пока психоз, но врач намекнул на худшее. Такой диагноз сразу не ставят.
🙃я свалила от мамы - не живу сто лет там. И рада .
Единственное не могу понять ей нравиться так жить? Всю жизнь она живет в этом пиздице
Бабця в мештах
• 20 сентября в 05:52
Ответ дляНамазюкана нішою
Тріляча тема.
Моя мама троль ? Я постоянно получаю такие сообщения
Намазюкана нішою• 20 сентября в 05:53
Турбота і хвилювання за рідних це нормально в суспільстві. Чи вже ні? Що не так?
Ошеламиссимо• 20 сентября в 05:54
Ответ дляБабця в мештах
Генератор тем детектед...
Намазюкана нішою• 20 сентября в 05:55
Ответ дляБабця в мештах
Вашій мами більше немає з ким поділитися особистим, почути слова підтримки....чого Ви? В мене мами не стадо в червні і я тепер очі всі тривоги за ближніх тримаю в собі...як же це важко
Бабця в мештах
• 20 сентября в 05:56
Ответ дляНамазюкана нішою
Що не так? Я щось можу зробити ? У неї є сестра , дочка друга , син який не працює і у нього психоз. То вона віддала років з пʼять тому гроші які він програв. То його зловили з коноплею . Тепер у нього поїхала психіка. Але він бубочка. Я повинна допомагати? Мені ніхто не допомагав .
Бабця в мештах
• 20 сентября в 05:58
Ответ дляНамазюкана нішою
Я нічим не можу з нею ділитися. Я завжди була поганою.
Намазюкана нішою• 20 сентября в 05:58
Ответ дляБабця в мештах
Вона співзалежна. Але Ви не хочете допомогти їй позбутися цієї залежності психологічної. Ви байдужі до неї.
Майская киска• 20 сентября в 05:58
Ответ дляБабця в мештах
Все совершают ошибки, если финансово не можете поддержать, то хотя бы пару слов поддержки напишите.
Ваша мама вырастила вас и дала всё, что могла дать, пусть и не всё, чего вы хотели.
Намазюкана нішою• 20 сентября в 05:59
Ответ дляБабця в мештах
Це лише Ваша думка. Раджу Вам пошукати регресолога, щоб знайти проблему і вирішити її
Намазюкана нішою• 20 сентября в 05:59
Ответ дляМайская киска
Підтримаю.
Бабця в мештах
• 20 сентября в 06:00
Ответ дляНамазюкана нішою
О))) вони всі дорослі люди . Я відповідаю тільки за свою сімʼю. Їй говорили сто разів. Вона сказала не лізти. Зробила мого чоловіка крайнім . Я не хочу більше бути подушкою. Я сама тут . Вона нічого не хоче міняти
Бабця в мештах
• 20 сентября в 06:03
Ответ дляМайская киска
Ви не знаєте всієї ситуації. Я завжди була відповідальна за сестру і брата. І винна ще за все . Коли мені було погано мама сказала що я сама це вибрала. Сестрі брату допомагала мне ні.
Гарнюнька• 20 сентября в 06:03
Ответ дляНамазюкана нішою
никто не поможет созависимому пока он сам не захочет
Гарнюнька• 20 сентября в 06:04
Ответ дляБабця в мештах
значит пусть живут как хотят
Забобонний фрукт• 20 сентября в 06:04
Покажите это сообщение на скрине вайбера или куда оно вам типа пришло.
Намазюкана нішою• 20 сентября в 06:05
Ответ дляГарнюнька
Треба створити умови. А це можуть рідеі
Намазюкана нішою• 20 сентября в 06:05
Ответ дляЗабобонний фрукт
Та надумане
Бабця в мештах
• 20 сентября в 06:05
Ответ дляЗабобонний фрукт
Я просто скопировала ее сообщения. Из телеграмма
Гарнюнька• 20 сентября в 06:05
Ответ дляНамазюкана нішою
Треба створити умови. А це можуть рідеі
умовы только одни, человек сам решает менять что-то, иначе ничего не поможет
Намазюкана нішою• 20 сентября в 06:07
Ответ дляГарнюнька
Не погоджуся. Вірніше Ви не зрозуміли мою думку.
Намазюкана нішою• 20 сентября в 06:08
Ответ дляБабця в мештах
А Вас просять скрін цієї переписки. А Ви напишете: чого я Вам маю таке надавати.
Бабця в мештах
• 20 сентября в 06:09
Ответ дляНамазюкана нішою
Та надумане
Як би то . До цього, у сестри чоловіка зловили ТЦК. Вона розповіла, що вони повинні самі все купляти для служби. Що там жесть ітд і нічого не платять і сестра з двома малими дітьми сидить без грошей. Я відправила гроші тоді
Забобонний фрукт• 20 сентября в 06:10
Ответ дляБабця в мештах
Я понимаю. Но вы же можете сделать скрин страницы с этим сообщением?
Бабця в мештах
• 20 сентября в 06:10
Ответ дляНамазюкана нішою
І що це змінить? Не вірите - не треба. Йдіть в іншу тему. Я просто поділився тут своєю історією.
Намазюкана нішою• 20 сентября в 06:12
Ответ дляБабця в мештах
От! Про то і мова. Всі скріни викладені
.
Забобонний фрукт• 20 сентября в 06:12
Ответ дляБабця в мештах
Вы гермафродит?
Бабця в мештах
• 20 сентября в 06:15
Ответ дляНамазюкана нішою
От! Про то і мова. Всі скріни викладені
.
Так , все вкрала у вас . Вам скучно. Дам номер моєї мами . Передзвоніть і перепитайте .