Бабця в мештах• 20 сентября 2025

Сообщения от мамы . П….

Держитесь, я понимаю, что вам там тоже нелегко, но я рада, что вы в относительной безопасности. У нас тут жесть, люди перестали улыбаться, прямо всеобщая депрессия.

Мне помогает только молитва, иначе можно сдвинуться. У Вани сегодня ухудшение, не могу понять почему, но надеюсь, что полегчает. Диагноз не утешительный, но надежда есть. Хотела сегодня к бабушке, но не могу оставить Ваню.

У Саши тоже проблема — ему ТЦК арестовала счёт, штраф 38 тысяч за неявку. Теперь больше 6 месяцев без зарплаты (ну у него есть утешение — выпить и не париться).

Пока психоз, но врач намекнул на худшее. Такой диагноз сразу не ставят.

🙃я свалила от мамы - не живу сто лет там. И рада .
Единственное не могу понять ей нравиться так жить? Всю жизнь она живет в этом пиздице
Намазюкана нішою• 20 сентября 2025
Тріляча тема.
автор Бабця в мештах • 20 сентября 2025
Ответ дляНамазюкана нішою
Тріляча тема.
Моя мама троль ? Я постоянно получаю такие сообщения
Намазюкана нішою• 20 сентября 2025
Турбота і хвилювання за рідних це нормально в суспільстві. Чи вже ні? Що не так?
Ошеламиссимо• 20 сентября 2025
Ответ дляБабця в мештах
Генератор тем детектед...
Намазюкана нішою• 20 сентября 2025
Ответ дляБабця в мештах
Вашій мами більше немає з ким поділитися особистим, почути слова підтримки....чого Ви? В мене мами не стадо в червні і я тепер очі всі тривоги за ближніх тримаю в собі...як же це важко
Отжигающая• 20 сентября 2025
Вы так злорадствуете?
автор Бабця в мештах • 20 сентября 2025
Ответ дляНамазюкана нішою
Що не так? Я щось можу зробити ? У неї є сестра , дочка друга , син який не працює і у нього психоз. То вона віддала років з пʼять тому гроші які він програв. То його зловили з коноплею . Тепер у нього поїхала психіка. Але він бубочка. Я повинна допомагати? Мені ніхто не допомагав .
автор Бабця в мештах • 20 сентября 2025
Ответ дляНамазюкана нішою
Я нічим не можу з нею ділитися. Я завжди була поганою.
Намазюкана нішою• 20 сентября 2025
Ответ дляБабця в мештах
Вона співзалежна. Але Ви не хочете допомогти їй позбутися цієї залежності психологічної. Ви байдужі до неї.
Майская киска• 20 сентября 2025
Ответ дляБабця в мештах
Все совершают ошибки, если финансово не можете поддержать, то хотя бы пару слов поддержки напишите.
Ваша мама вырастила вас и дала всё, что могла дать, пусть и не всё, чего вы хотели.
Намазюкана нішою• 20 сентября 2025
Ответ дляБабця в мештах
Це лише Ваша думка. Раджу Вам пошукати регресолога, щоб знайти проблему і вирішити її
Намазюкана нішою• 20 сентября 2025
Ответ дляМайская киска
Підтримаю.
автор Бабця в мештах • 20 сентября 2025
Ответ дляНамазюкана нішою
О))) вони всі дорослі люди . Я відповідаю тільки за свою сімʼю. Їй говорили сто разів. Вона сказала не лізти. Зробила мого чоловіка крайнім . Я не хочу більше бути подушкою. Я сама тут . Вона нічого не хоче міняти
автор Бабця в мештах • 20 сентября 2025
Ответ дляМайская киска
Ви не знаєте всієї ситуації. Я завжди була відповідальна за сестру і брата. І винна ще за все . Коли мені було погано мама сказала що я сама це вибрала. Сестрі брату допомагала мне ні.
Гарнюнька• 20 сентября 2025
Ответ дляНамазюкана нішою
никто не поможет созависимому пока он сам не захочет
Гарнюнька• 20 сентября 2025
Ответ дляБабця в мештах
значит пусть живут как хотят
Забобонний фрукт• 20 сентября 2025
Покажите это сообщение на скрине вайбера или куда оно вам типа пришло.
Намазюкана нішою• 20 сентября 2025
Ответ дляГарнюнька
Треба створити умови. А це можуть рідеі
Намазюкана нішою• 20 сентября 2025
Ответ дляЗабобонний фрукт
Та надумане
Забобонний фрукт• 20 сентября 2025
Ответ дляНамазюкана нішою
Та надумане
💯
автор Бабця в мештах • 20 сентября 2025
Ответ дляЗабобонний фрукт
Я просто скопировала ее сообщения. Из телеграмма
Гарнюнька• 20 сентября 2025
Ответ дляНамазюкана нішою
Треба створити умови. А це можуть рідеі
умовы только одни, человек сам решает менять что-то, иначе ничего не поможет
Намазюкана нішою• 20 сентября 2025
Ответ дляГарнюнька
Не погоджуся. Вірніше Ви не зрозуміли мою думку.
Намазюкана нішою• 20 сентября 2025
Ответ дляБабця в мештах
А Вас просять скрін цієї переписки. А Ви напишете: чого я Вам маю таке надавати.
автор Бабця в мештах • 20 сентября 2025
Ответ дляНамазюкана нішою
Та надумане
Як би то . До цього, у сестри чоловіка зловили ТЦК. Вона розповіла, що вони повинні самі все купляти для служби. Що там жесть ітд і нічого не платять і сестра з двома малими дітьми сидить без грошей. Я відправила гроші тоді
Забобонний фрукт• 20 сентября 2025
Ответ дляБабця в мештах
Я понимаю. Но вы же можете сделать скрин страницы с этим сообщением?
автор Бабця в мештах • 20 сентября 2025
Ответ дляНамазюкана нішою
І що це змінить? Не вірите - не треба. Йдіть в іншу тему. Я просто поділився тут своєю історією.
Намазюкана нішою• 20 сентября 2025
Ответ дляБабця в мештах
От! Про то і мова. Всі скріни викладені .
Забобонний фрукт• 20 сентября 2025
Ответ дляБабця в мештах
Вы гермафродит?
автор Бабця в мештах • 20 сентября 2025
Ответ дляНамазюкана нішою
Так , все вкрала у вас . Вам скучно. Дам номер моєї мами . Передзвоніть і перепитайте .