40каградусная• 20 сентября 2025
Соромно, що випила
Були на весіллі з чоловіком і я трохи випила. Випила ніби і не багато, але це шампанське і воно дуже відчувається. Треба було краще не пити взагалі, бо є моменти за які соромно. Я робила компліменти дівчатам, що були на весіллі, і по кілька разів. Ще гралась з бездомною собачкою, що була біля ресторану. Чоловік з мене сміється, ще і розповів про це своїй мамі. У Вас були такі ситуації?
ЛісАпетная• 20 сентября 2025
Ответ для40каградусная
Не знаю, він їй зателефонував як ми їхали з весілля. А зараз весь час говорить: ти вчора стільки компліментів робила дівчатам, це смішно
Скажіть чоловіку, що хай радіє, що дівчатам робили компліменти, а не мужикам 😜
Мелочунь• 20 сентября 2025
Если случаются с нами комичные ситуации, то мы любим это вспомнить и посмеяться, не более того
MacOS-ница• 20 сентября 2025
Ответ дляЄдина Країна
Какие такие? В описании ничего ужасного. Ну делали комплименты, ну песика потискали и что?
Еще раз перечитала текст автора про песика. Тот ли песик, что я подумала. Нет, другой. Какие пошлые мысли у меня в голове ))))
когдадеЦкие• 20 сентября 2025
Какая-то натужная история. Неужели, до сих пор существуют женщины, испытывающие такой жгучий стыд за пару бокалов на празднике?
А еще, в рассказах рядом с такими женщинами всегда мужья - бестактные жлобы.
Она такая вся стыдливо-переполошенная. А он, после 450 грамм водочки, ржет и жалуется мамане.
Анекдот.
Электричка• 20 сентября 2025
Думаю вам не варто перейматись. Це весілля і там всі були в веселому настрої і піддаті)))
Ви себе дарма накручуєте
Тримбулька• 20 сентября 2025
Автор, то Вы не знаете как чудить можно. А я знаю
Есть что вспомнить)
Тримбулька• 20 сентября 2025
И вообще, Вы комплименты делали. Хуже было бы, если ’жирной коровой’ кого-то назвали) И в чем проблема с собачкой? Муж странный конечно.
40каградусная
• 20 сентября 2025
Ответ дляТримбулька
Так))
Мой_ужин• 20 сентября 2025
Ответ для40каградусная
Я там комусь і 2-3 рази могла зробити комплімент( але я люблю їх робити і коли не п´яна, про не так багато
Цілуватися лізли?
До дівчат?
Мой_ужин• 20 сентября 2025
Ответ для40каградусная
Ні
Ну то чого нервувати?🤔
Чи зайнятися немає чим?