Отжигающая• Изменено 20 сентября 2025
Є такі репетитори англ, які не вчать по нудних книгах? А вчать просто говорити
Мені не вистачає слів
Розмови
Я не хочу знати презент перфект
Мені достатньо балакати в житті простими реченнями, без тих наворотів
Ось я знаю теперішній
Минулий
Майбцтній - граматику цих часів і все
Дайте мені більше розмовної практики
Щоб я знову не вчила 20 років ту мову, а вже нарешті заговорила
Розмови
Я не хочу знати презент перфект
Ось я знаю теперішній
Минулий
Майбцтній - граматику цих часів і все
Дайте мені більше розмовної практики
Бесконечность-не предел• 20 сентября 2025
Едьте в англоязычную страну и идите работать. Сразу заговорите. И именно так, как вам нравится, без грамматики.
А потом через пару лет все равно начнете доучивать язык.Потому что стыдно будет за свои ошибки.
На паровозе• 20 сентября 2025
Якщо б ви тільки знали,як ви такими запитами задрали репетиторів
Не хочете граматики?
Що вам вже зараз заважає говорити як грузин?
Не хочете граматики?
Сегодня я не я• 20 сентября 2025
А ви не розмовляєте, коли вчитесь по книзі? В книгах одразу є різні теми і лексика до них. Ви не вивчите нову лексику, якщо не будете виконувати вправи на неї, повторяти її, слухаючи аудіо, складаючи речення, описуючи свої міркування з приводу даної теми. І без граматики ви не будете здатні висловити свою думку. Ну, хіба що, як цигани, у них немає писемності, тільки розмовна мова.
Жена брата Админа• 20 сентября 2025
Я нанимала студента австралийца
И мы болтали часами. Ещё тогда был скайп. Быстро научилась
Сегодня сержусь• 20 сентября 2025
Вы не можете говорить , потому что у вас нет словарного запаса
Жена брата Админа• 20 сентября 2025
Ответ дляНа паровозе
Не хочете граматики?
Абсолютно нормальный запрос
На паровозе• 20 сентября 2025
Ответ дляЖена брата Админа
Абсолютно нормальный запрос
Ні, не абсолютно
Грибной_Дождик• 20 сентября 2025
Ответ дляЖена брата Админа
Абсолютно нормальный запрос
Абсолютно нормальный для тех, кто в языках ничего не шарит. И как их следует учить.
Хтомолодець? Я!• 20 сентября 2025
Ну выше девочки уже все, в принципе, сказали. Запрос действительно глупый. Это не навороты, это структура языка. Нельзя говорить на языке, не владея им.
Само_достаточная• 20 сентября 2025
Нещодавно випало відео про вчителів, так от всі хто критикує навчання граматики і сильно акцентують тільки за розмовний курс, самі зробили тисячі вправ на граматику 😂… можете робити самі, зараз купа ресурсів і онлайн і з перевіркою, не буде хороших результатів з правильними цікавими грамиатичними конструкціями без граматики.. і також без письма та читання, бо так збагачують мовлення… а якщо вам говорити простими реченнями як дітки , то можна будь який розмовник самій опанувати…
Чижик Пижик• 20 сентября 2025
Граматика англійської передає весь сенс вашої комунікації. Без неї комунікація просто не відбудеться. Набором слів не розмовляють.
Такі різні сенси:
How long are you here for?
How long have you been here (for)?
Без перфект ви таке не сформулюєте.
Сьогодні в фільмі чула елементарне:
-Haven’t you heard?
-What?
-He has asked me to stay.
-Has he?
І що тут складного? Це перфекти.
Такі різні сенси:
How long are you here for?
How long have you been here (for)?
Без перфект ви таке не сформулюєте.
Сьогодні в фільмі чула елементарне:
-Haven’t you heard?
-What?
-He has asked me to stay.
-Has he?
І що тут складного? Це перфекти.