Ждушечка• 20 сентября 2025

Хто працює за мінімалку, чому???

Відкрила оголошення по місту, купа роботи і для жінок, і для чоловіків зп від 15000.
Апрель Ивановна• 20 сентября 2025
Ми не любим гроші)
Ну звідки такі недолугі запитання ?
Паратруперсупер• 20 сентября 2025
Оплачувані відпустки, чіткий графік
Іншу не осилю по часу і силам. Сама виховую дитину з РАС. Ще будуть питання?
Так точно!• 20 сентября 2025
15000 минус налог почти минималка на руки
автор Ждушечка • 20 сентября 2025
Ответ дляТак точно!
З математикою у вас так собі👎
БолеИменее• 20 сентября 2025
Ответ дляПаратруперсупер
Оплачувані відпустки, чіткий графік
А як ви з дитиною виживаєте на ту зп? В мене дохід 26 і то це дуже мало в наш час.
Так точно!• 20 сентября 2025
Ответ дляЖдушечка
З математикою у вас так собі👎
Может быть, все-равно копейки, тут уже без разницы, 150$ или 200$ в месяц. Когда в цивилизованных странах такой доход в день норма.
автор Ждушечка • 20 сентября 2025
Ответ дляТак точно!
Ну ми ж про українські реалії говоримо.
ХвилювАллочка• 20 сентября 2025
В моєму смт ви відкрили газету? Давайте ваші оголошення
ХвилювАллочка• 20 сентября 2025
Ответ дляТак точно!
Не почті мінімалка, а дві мінімалки.
Муркошечка• 20 сентября 2025
Живу с селищі, мені 55 років, що запропонуєте ?
Ума Палата• 20 сентября 2025
Ну я після декрету вийшла на півставки, 7500 на руки, бо дитина тиждень в свдочку, два хворіє і так по колу. А я головбух. Ну куди я піду? Морочити роботодавцям голову і нервувати?
автор Ждушечка • 20 сентября 2025
Ответ дляХвилювАллочка
Ні, в своєму обласному центрі.
Марс атакует• 20 сентября 2025
Ответ дляЖдушечка
Ну ми ж про українські реалії говоримо.
Автор, по якому місту повно роботи від 15 тис?
Миззери• 20 сентября 2025
Ответ дляАпрель Ивановна
Ми не любим гроші)
Ну звідки такі недолугі запитання ?
Правильно , деньги развращают
Марс атакует• 20 сентября 2025
Ответ дляЖдушечка
Ні, в своєму обласному центрі.
За стандарний робочий день 8 год, 2 вихідних, офіційне оформлення? Приклади можна?
автор Ждушечка • 20 сентября 2025
Ответ дляМарс атакует
Відкрийте ворк.юа будь-який обласний центр і подивіться.
Телячі ніжноСті• 20 сентября 2025
Ответ дляЖдушечка
А ничего, что не все живут в облцентрах???
автор Ждушечка • 20 сентября 2025
Ответ дляМарс атакует
Ні, графік по 10-12 годин, але й зп 15000-20000, ще й чайові.
автор Ждушечка • 20 сентября 2025
Ответ дляТелячі ніжноСті
Тут завжди пишуть не всі живуть в Києві, ну от, я вам не про Київ, а про місто 250-300к населення.
ХвилювАллочка• 20 сентября 2025
Ответ дляЖдушечка
Ні, в своєму обласному центрі.
То питання не вірне. Має бути чому люди у вашому місті працюють за мінімалку
Марс атакует• 20 сентября 2025
Ответ дляЖдушечка
Це для молоді, а жінкам 50+ є така зарплатня? І 12 годин це півтори ставки, тобто не набагато вище мінімалки, якщо на стандартний робочий день перераховувати.
ХвилювАллочка• 20 сентября 2025
Ответ дляЖдушечка
Коли вам буде 50 - зрозумієте, чому не можете працювати 12 годин і чому вам не лишають чайові
Бавовнятко• 20 сентября 2025
Моя мама працює. 63 роки. Виходить на кілька годин в день. Аби робота була зроблена (коли і як нікого не хвилює. Результат головне). Завхоз
Телячі ніжноСті• 20 сентября 2025
Ответ дляЖдушечка
А остальным , что делать, которые в городе с 30-50000 населения живут?
Марс атакует• 20 сентября 2025
Ответ дляБавовнятко
І скільки платять за кілька годин в день?
100pudov• 20 сентября 2025
Мене ніхто не бере за 15 , півтора року пошуку. Працюю за 11
Марс атакует• 20 сентября 2025
Ответ для100pudov
Хоч по 8 годин і по-білому?
Невісточка ж• 20 сентября 2025
Потому что профессия есть, рабочие места есть, но государство считает, что профессионально подготовленные специалисты для таких рабочих мест не достойны платить за квартиру, покупать лекарства в аптеках и вообще еду в магазине на месяц (и своим детям).
И минималка - то вы спутали, минималка это 6-8 тыс грн, а 15 это максималка у бюджетников, со всеми ’обвесами’ и премией. И чаще всего это работа с людьми, со всеми вытекающими: инстанции, поликлиники, школы, культурные заведения.
100pudov• 20 сентября 2025
Стажировка проходила на 8 роботах, ми вам позвонимо
100pudov• 20 сентября 2025
Ответ дляМарс атакует
Хоч по 8 годин і по-білому?
2/2 біла вся