Там все розмивчато• 20 сентября 2025
Повернення Reserved
Хто нещодавно повертав покупку з сайту Reserved, що ви клали з товаром? Написано покласти накладну але зараз присилають без паперової накладної. Друкували з сайту щось чи так відправляли?
Там все розмивчато
• 20 сентября 2025
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
А что пишут в разделе ’возврат товара’?
У темі є ця інформація. Пишуть покласти накладні, якої немає
Слухи-руки не распускаю• 20 сентября 2025
Ответ дляТам все розмивчато
Ее надо распечатать из вашего заказа
А я з косою• 20 сентября 2025
Часто на сайті, в своєму кабінеті треба повернення товару оформити, тоді на email приходить пдф, який треба роздрукувати і вкласти в посилку
Статус Ква• 20 сентября 2025
Они пишут, что можно от руки написать.
Я так делаю. Оформляю в личном кабинете возврат. И от руки пишу данные, которые они просят указать