Миловидна леді• 22 сентября 2025
Для Вас продавець товару/послуги має відповідати тому, що продає?
Наприклад, якщо це косметолог - чи важливо для Вас буде те, в якому стані його шкіра?
Чи дієтолог ? Він має бути струнким?
Те саме стосується інших спеціалістів.
Або продавець нижньої білизни/одягу у гарному бутіку: чи має продавець відповідно виглядати?
Чи звертаєте Ви увагу на те, як спілкується майстер/продавець чи навіть адміністратор на рецепції якогось закладу?
Для Вас важливі такі моменти? Чи можете Ви передумати користуватись послугами, якщо спеціаліст буде виглядати/розмовляти/триматись (подавати себе) не так ?
Чи дієтолог ? Він має бути струнким?
Те саме стосується інших спеціалістів.
Вилосипедниця• 22 сентября 2025
-Або продавець нижньої білизни/одягу у гарному бутіку: чи має продавець відповідно виглядати?-
Як виглядати? В трусах, які продає?
Люди зовсім розумом тронулися
Як виглядати? В трусах, які продає?
Люди зовсім розумом тронулися
Ошеламиссимо• 22 сентября 2025
Ответ дляВилосипедниця
Як виглядати? В трусах, які продає?
Люди зовсім розумом тронулися
Як виглядати? В трусах, які продає?
Люди зовсім розумом тронулися
Поколение ’им все должны’ заступает на смену. Пристегивайтесь. Скоро будут ходить нюхать в каких трусах продавец трусов.
Клептоманка• 22 сентября 2025
Авторе, я вже більше 10 років успішно продаю товар для саду та городу. І жодного разу у житті нічого не садждала і не обробляла. І зовсім не схожа на фермерку
Миловидна леді
• 22 сентября 2025
Ответ дляВилосипедниця
Як виглядати? В трусах, які продає?
Люди зовсім розумом тронулися
Як виглядати? В трусах, які продає?
Люди зовсім розумом тронулися
Якщо це магазин з гарною, дорогою одежею і до Вас вийде не причесаний, в помʼятому одязі продавець - для Вас це нормально буде?
Білизни це також стосується. Чи може неохайний продавець (пропонувати клієнтам дорогу білизну?
Вилосипедниця• 22 сентября 2025
Ответ дляОшеламиссимо
Продавець трусів має стояти за прилавком конкретно в тих трусах, які продає. І більше нічого, щоб не відволікати погляд вибагливого покупця своїми особистими лахами
Ошеламиссимо• 22 сентября 2025
Ответ дляМиловидна леді
Если мне нужен этот товар - мне все равно как выглядят окружающие.
ОКРщики вообще уже с ума посходили.
Ошеламиссимо• 22 сентября 2025
Ответ дляВилосипедниця
Думаете есть такие, которые могут снять с продавца его личные трусы?
Хотя....меня уже ничего не удивит наверное.
Вилосипедниця• 22 сентября 2025
Ответ дляОшеламиссимо
Автор спробує
Чупа-чупс• 22 сентября 2025
ну, к толстому диетологу и косметологу с плохой кожей лица я точно не пойду. Это говорит об их профессионализме. Как одеваются продавцы в магазинах - мне без разницы.
Христя в тiстi• 22 сентября 2025
Мені важлива мова - грамотна, чітка, ввічлива, а також охайний вигляд.
Додаю напруги• 22 сентября 2025
Аби послуга і товар були якісними.
Мій тренер курить, майстер з манікюру мовчить завжди і в рукавичках, а гінеколог матюкається, як чобітар, яле ходить в халаті і трусах
Чорнобаївка• 22 сентября 2025
Я ходжу до майстра на фарбування, вона сама виглядає не дуже. Повна, лице трохи в прищах і вослося завжи наче жирне в дульку завязане. А фарбує мене чудово. Потрапила до неї випадково, бо потрібно було терміново, потім вирішила, що більше не піду. Сходила 2 рази і інші місця, і повернулась до неї. Така от історія. Так що, то все стереотипи.