Первоклашка Я• Изменено 21 сентября в 13:10

Сколько раз в год допустимо, нормально болеть вирусными

заболеваниями? взрослым
Нагайна• 21 сентября в 13:10
Не знаю. Я болею один два раза
автор Первоклашка Я • 21 сентября в 13:10
понятно что в идеале - не болеть вообще
ТихоЯ• 21 сентября в 13:10
Детям допустимо 12 раз в году
Колгоспниця• 21 сентября в 13:10
Для дорослих 1-2р на рік, дітям 5-6
празники не помню• 21 сентября в 13:10
Ответ дляПервоклашка Я
понятно что в идеале - не болеть вообще
Так не бывает.
Колгоспниця• 21 сентября в 13:11
Ответ дляпразники не помню
Так не бывает.
Буває я востаннє хворіла в 2019
Не вмію заміряти• 21 сентября в 13:13
Ответ дляПервоклашка Я
понятно что в идеале - не болеть вообще
Почему это в идеале? Болеть нормально.
Иммунная система тренируется. Вы ж не в стеклянной банке живёте
Ищу-брожу• 21 сентября в 13:14
Ответ дляПервоклашка Я
понятно что в идеале - не болеть вообще
Я не хворію, останній раз вірусне 3 дні було в 2018
Ищу-брожу• 21 сентября в 13:15
Ответ дляпразники не помню
Так не бывает.
Буває. Це гарна аутофагія. Я йшла до цього роками. Харчування, загартовування
Цукрові вишні• 21 сентября в 13:16
А хто ж розраховує цю нормальність? Дитина пішла в яслі - почала приносити віруси, хворію разом з дитиною. Дитина рідше стала хворіти, і я стала рідше. Переїхали в іншу державу, дитина в садочку, хворіє, як в яслах... і я хворію
В рот не ложи• 21 сентября в 13:20
3-4 рази. Якщо це легка форма,без ускладнень
В рот не ложи• 21 сентября в 13:21
Ответ дляТихоЯ
Детям допустимо 12 раз в году
Ви серйозно? 6 та більше разів на рік це часто хворію а дитина
Звоночек• 21 сентября в 13:24
Ответ дляВ рот не ложи
Я теж таке чула від інфекціоніста, бо дитина часто хворіла і я вже думала, що це щось страшне … теж почула, що до 12 разів на рік це норма.
В танке• 21 сентября в 13:28
Ответ дляЗвоночек
це якась нова норма? я хворіла майже так часто у дитинстві і всі вважали це дуже ненормальним.
Ищу-брожу• 21 сентября в 13:28
Ответ дляВ рот не ложи
Саме е так.
Звоночек• 21 сентября в 13:29
Ответ дляВ танке
Хворіти нормально, якщо ви одужуєте, якщо допомагає звичайне лікування.
Так, це слабкий імунітет, але він є !
База_птеродактилей• 21 сентября в 13:40
Мені здається зараз частіше стали хворіти всі , ніж років 10 тому. Навіть влітку і на початку осені повно хворих, раніше таке було тільки взимку.
Зрадорозганячка• 21 сентября в 13:53
Мне кажется нормально 1-3 раза.
ТихоЯ• 21 сентября в 14:16
Ответ дляВ рот не ложи
Но педиатры считают что это нормальная ситуация для становления иммунитета. Или Вы не знаете когда дети начинают в сад ходить и ходчт 3 дня, а болеют 2 недели после того?
автор Первоклашка Я • 21 сентября в 14:16
Ответ дляБаза_птеродактилей
от згодна, тому власне і створила тему таку, бо я так не хворіла раніше
автор Первоклашка Я • 21 сентября в 14:17
Ответ дляИщу-брожу
зараз такі продукти, хіба є з них користь?
Слобожаночка• 21 сентября в 14:28
Нет таких критериев, это как получится. Все зависит от контагиозности вируса и вашего контакта с больным в определённый момент
В танке• 21 сентября в 15:09
Ответ дляЗвоночек
Так, це слабкий імунітет, але він є !
А нічого, що кожна хвороба це ризик ускладнень, неможливість вести звичний спосіб життя, наприклад навчатися для дитини? Що нормального у ЧАСТИХ хворобах?
В танке• 21 сентября в 15:10
Ответ дляБаза_птеродактилей
І звісно більша кількість вакцин та забруднення середовища ні до чого(
В танке• 21 сентября в 15:10
Ответ дляПервоклашка Я
Якщо виключити харочве сміття, це впливає.
автор Первоклашка Я • 21 сентября в 15:11
Ответ дляВ танке
так все зараз харчове сміття
В танке• 21 сентября в 15:11
Ответ дляПервоклашка Я
так все зараз харчове сміття
ні, не все.
автор Первоклашка Я • 21 сентября в 15:16
Ответ дляВ танке
ні, не все.
ну наприклад порадьте щось корисне
Звоночек• 21 сентября в 15:56
Ответ дляВ танке
З точки зору імунітету - це нормально, це не відхилення, чи патологія !
Які у вас є варіанти, аби менше хворіти ? Новий імунітет не купиш в аптеці …
Звоночек• 21 сентября в 15:59
Ответ дляПервоклашка Я
так все зараз харчове сміття
Дивлячись, що ви купуєте.
Мʼясо, морська риба, домашні яйца, овочі і фрукти - це не харчове сміття.