Приватна школа Фсот (Future school of technology) достатньо нова, раніше була на осокорках, вже декілька років як переїхали на березняки, цікавлять відгуки батьків, діти яких там навчаються.
А також буду вдячна за рекомендації шкіл в цілому в дніпровському/дарницький районі, лівий берег. З сучасними підходами у навчанні (не захмарно дорогі приватні чи державні)
Халли Галли• 21 сентября 2025
ФСОТ відкрилась з цього року і на Позняках, початкові класи. Про саму школу ще нічого не знаю, хоча теж розглядаємо на наступний рік як один з варіантів. Знаю директорку - справляє враження досвідченої і толкової, вона створювала середню та старшу школу для свого старшого сина, це завжди плюс для розвитку закладу.