Непозбувна Бентега• Изменено 21 сентября в 16:31

І куди ви вивезли синів?

Приїхали ми в Польщу .син поступив, але ще не не точно, що візьмуть, завтра йдемо відносити документи .песель продовжити неможливо. черги аж на місяць і взагалі його не продовжили .сижу в чужій квартирі за яку треба платити немало .вже і панічна атака була не сплю, плачу .не представляю як його тут залишити місця дома собі не знайду.честно хочу додому .куди хлопці їдуть ? Тут немає що робити.треба багато грошей сил та здоров´я .
Да Щас же• 21 сентября в 16:31
Мій в Данії більше року
Все подобається. Навчання і робота
19 років
МЕСТО_Встречи• 21 сентября в 16:31
Які черги, песель день в день продовжується. Як це вступив, але не знаєте що приймуть?
автор Непозбувна Бентега • 21 сентября в 16:32
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Познань .запис на місяць вперед .день у день не дають
Обнимашкина• 21 сентября в 16:32
Які швидкі висновки
Не жили , не відомо чи поступили але немає що робити
Ответ дляДа Щас же
Мій в Данії більше року
Все подобається. Навчання і робота
19 років
Дякую. Якщо можна напишіть детальніше
МЕСТО_Встречи• 21 сентября в 16:33
Ответ дляНепозбувна Бентега
Дивно. Люблін день в день.
Обнимашкина• 21 сентября в 16:33
Ответ дляНепозбувна Бентега
Дякую. Якщо можна напишіть детальніше
А ваш син поліглот ?
МЕСТО_Встречи• 21 сентября в 16:34
А що означає продовжити песель? Він же автоматично продовжується. Поновлювати треба,якщо з якихось причин злетів,але то теж робиться швидко
ЗновЗдоров• 21 сентября в 16:35
А що значить продовжити песель його один раз видають і він завжди один і той же
За ким я буду?• 21 сентября в 16:35
Автор, а других стран кроме Польши не существует?
автор Непозбувна Бентега • 21 сентября в 16:36
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Поновити .злетів два роки були в Україні .робиться швидко, але по запису
Да Щас же• 21 сентября в 16:36
Ответ дляНепозбувна Бентега
Дякую. Якщо можна напишіть детальніше
Я писала здесь три темы
Расписывала в подробностях
Потом орали, зачем вы все это пишите ! Кому это нужно !
Поищите, они есть на сайте
Не удалены
Ответ дляЗновЗдоров
Поновити укр
spart-5037• 21 сентября в 16:37
В Ирландии поток парней. Временные лагеря(их 3) забиты уже. Начали селить в отели , но на тех же условиях, что и в лагерь- 90 дней, а дольше сами.
автор Непозбувна Бентега • 21 сентября в 16:37
Ответ дляЗа ким я буду?
Тож питаю куди вивезли синів ? І взагалі чи треба іх вивозити ?
Ответ дляДа Щас же
Я писала здесь три темы
Расписывала в подробностях
Поищите, они есть на сайте
Не удалены
Дякую
В моїй хаті моя правда• 21 сентября в 16:37
Ответ дляДа Щас же
Мій в Данії більше року
Все подобається. Навчання і робота
19 років
Це ви тему торвк відкривали?
Молодець, впорався.
Ответ дляspart-5037
Дякую
Пустощі-веселощі• 21 сентября в 16:37
Моєму 18, в Словенії, вчиться другий рік в музичній академії
МЕСТО_Встречи• 21 сентября в 16:38
Ответ дляНепозбувна Бентега
То запишіться в інше місто,якщо в Познань аншлаг такий, хоча я і не розумію чому, всі поновлюють день в день.
І ви так і не відповіли,як це вступив, що ви не знаєте чи приймуть?
Це він в другу туру вступав чи що? З 1 жовтня ж вже навчання починається
Да Щас же• 21 сентября в 16:38
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Це ви тему торвк відкривали?
Молодець, впорався.
Да, я. Конкретно три темы
ЗновЗдоров• 21 сентября в 16:38
Ответ дляНепозбувна Бентега
Поновити укр
Спробуйте в інше місто під´їхати
задумчивая мордочка• 21 сентября в 16:39
Ответ дляНепозбувна Бентега
ну и шо? А зачем вам день в день? Ваш ребенок по безвизу пол года может сидеть, так что сделать надо за пол года.
За ким я буду?• 21 сентября в 16:39
Ответ дляНепозбувна Бентега
Вы уже были в польше, защиту получили и уехали обратно в Украину. 2 ГОДА прожили спокойно, без панических атак, и почти через 4 ГОДА войны решили опять в Польшу
МЕСТО_Встречи• 21 сентября в 16:39
Ответ дляНепозбувна Бентега
Треба вивозити вам чи ні, вирішуєте ви, чи сам син,якщо він вже повнолітній. Якщо ви вже в Польщі, то куди ви маєте ще їхати?
автор Непозбувна Бентега • 21 сентября в 16:39
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Вступив .написала що розраховували на безкоштовне по статусуи.якщо відмовлять ,то незнаю .
Сосиска_Втесте• 21 сентября в 16:39
Ответ дляНепозбувна Бентега
Вам лучше знать своего сына. Чужой опыт Вам ничего не даст.
автор Непозбувна Бентега • 21 сентября в 16:40
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Дивилась поруч теж запис .подивлюсь інші дякую
задумчивая мордочка• 21 сентября в 16:40
Ответ дляПустощі-веселощі
неожиданно, нет никого из знакомых, кто вывез в Словению. А почему именно эта страна?
За ким я буду?• 21 сентября в 16:40
Ответ дляНепозбувна Бентега
Абсолютно во всех европейские страны, карту откройте для начала