Непозбувна Бентега• Изменено 21 сентября 2025
І куди ви вивезли синів?
Приїхали ми в Польщу .син поступив, але ще не не точно, що візьмуть, завтра йдемо відносити документи .песель продовжити неможливо. черги аж на місяць і взагалі його не продовжили .сижу в чужій квартирі за яку треба платити немало .вже і панічна атака була не сплю, плачу .не представляю як його тут залишити місця дома собі не знайду.честно хочу додому .куди хлопці їдуть ? Тут немає що робити.треба багато грошей сил та здоров´я .
За ким я буду?• 21 сентября 2025
Ответ дляОбнимашкина
Автор не буде сумувати
Будет повод домой вернуться
Непозбувна Бентега
• 21 сентября 2025
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Так купа дітей так пролетіла зі вступом, навіть ті, хто здавав внутрішній іспит до 1 серпня. І знову таки незрозуміло, чому так пізно подаєте документи,якщо з 1 жовтня вже починається навчання. В кабінеті у сина нема відмови, листа від університету, про необхідність надати сертифікат?
Ні немає відмови .
Молчалка• 21 сентября 2025
Ответ дляЗа ким я буду?
Удалено администрацией...
Обнимашкина• 21 сентября 2025
Ответ дляМолчалка
Після Варьок
Ви там краще знаєте свою трольну групу
Обнимашкина• 21 сентября 2025
Ответ дляМиззери
Я не понимаю нафига она приехала с сыном угнетать и панику разводить ?
Думаю троль
Обнимашкина• 21 сентября 2025
Ответ дляНепозбувна Бентега
Ні немає відмови .
То ж не знаєте чи вступив
Молчалка• 21 сентября 2025
В месяц аренда и расходы студенту от штуки евро минимум нужно и те дипломы восточной европы никому не нужны.туда поступают все а толку.приличное образование стоит приличных денег.работу с простым он потом найдет минималку и то не факт
Обнимашкина• 21 сентября 2025
Ответ дляМолчалка
Ви були почуті
За ким я буду?• 21 сентября 2025
Ответ дляОбнимашкина
Ви там краще знаєте свою трольну групу
Игнорируйте вы её лучше, она сама с собой пообщается, постов 40 напишет, план выполнит и пойдёт копеечку подсчитывать за проделанную работу
Непозбувна Бентега
• 21 сентября 2025
Ответ дляОбнимашкина
То ж не знаєте чи вступив
Документи не віднесли .в кабінеті вступив, а на ділі як?
МЕСТО_Встречи• 21 сентября 2025
Ответ дляНепозбувна Бентега
Ні немає відмови .
І нема повідомлення про необхідність надати сертифікат? В який вуз в Познань вступає?
Молчалка• 21 сентября 2025
Ответ дляОбнимашкина
Ви були почуті
ну расскажите расходы.или в методичках пишут что все бесплатно
Обнимашкина• 21 сентября 2025
Ответ дляЗа ким я буду?
Дивно що таку бездарну ще хтось тримає на роботі
Пару речень і відомо хто
МЕСТО_Встречи• 21 сентября 2025
Ответ дляНепозбувна Бентега
Ну правильно,ма серед документів на подачу сертифікат з мови. Ви така дмвна
Молчалка• 21 сентября 2025
на жизнь студенту там с потом никому не нужным дипломом нужно 2 тыс евро с арендой.
Почемучка• 21 сентября 2025
Ответ дляНепозбувна Бентега
Побачите по результату.Якщо зарахують,гуртожиток,вчиться,а ви додому гроші заробляти і йому пересилати.А якщо ні,то шукайте варіанти,нульовий з можливістю здачі екзамену на знання мови.
За ким я буду?• 21 сентября 2025
Ответ дляОбнимашкина
Пару речень і відомо хто
Так её кураторы и сами далеко не ушли
Молчалка• 21 сентября 2025
дипломы восточной европы это просто бумажка.с ними работу не найдешь и туда берут всех с улицы в те вузы
Екатерина27• 21 сентября 2025
Ответ дляМолчалка
Маня) мы не скучали
МЕСТО_Встречи• 21 сентября 2025
Ответ дляМолчалка
влупи 200 тыс евро в трубу за 5 лет и потом с дипломом в туалет
Ну зі статусом укр, або з мовним сертифікатом С1 навчання безкоштовне, плюс можливість отримати соціальну або ректорську стипендію. І не 5 років, а 3)
Принцепесочка• 21 сентября 2025
Ответ дляНепозбувна Бентега
Познань .запис на місяць вперед .день у день не дають
Едьте в ужонды, которые в ближайших селах
В чем проблема?
МЕСТО_Встречи• 21 сентября 2025
Ответ дляПринцепесочка
В чем проблема?
Автор не шукає легких шляхів
Молчалка• 21 сентября 2025
Ответ дляЕкатерина27
Маня) мы не скучали
катя у вас сын учится в австрии.пишите аренду и расходы в месяц на него .и куда он потом с тем бесплатным дипломом пойдет
Обнимашкина• 21 сентября 2025
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Автор не шукає легких шляхів
Взагалі їх не шукає навідміну від чоловіка та сина
Екатерина27• 21 сентября 2025
Ответ дляМолчалка
Сколько стоит учеба,аренда,еда,расходы?2 тыс евро нужно в месяц на него
В Словении помощь на 1 чел почти 500€, плюс компенсация за жилье. Так что, уймитесь. Отлично там живется
Принцепесочка• 21 сентября 2025
Ответ дляНепозбувна Бентега
Тож питаю куди вивезли синів ? І взагалі чи треба іх вивозити ?
Нет, пусть сидят в Украине, ждут свою очередь на фронт
Екатерина27• 21 сентября 2025
Ответ дляМолчалка
Май сын учится на в Австрии) вы уже запутались