Непозбувна Бентега• Изменено 21 сентября 2025

І куди ви вивезли синів?

Приїхали ми в Польщу .син поступив, але ще не не точно, що візьмуть, завтра йдемо відносити документи .песель продовжити неможливо. черги аж на місяць і взагалі його не продовжили .сижу в чужій квартирі за яку треба платити немало .вже і панічна атака була не сплю, плачу .не представляю як його тут залишити місця дома собі не знайду.честно хочу додому .куди хлопці їдуть ? Тут немає що робити.треба багато грошей сил та здоров´я .
МЕСТО_Встречи• 21 сентября 2025
Ответ длязадумчивая мордочка
ну и шо? А зачем вам день в день? Ваш ребенок по безвизу пол года может сидеть, так что сделать надо за пол года.
Ну, якщо він буде навчатися, то зі статусом укр в державних вузах навчання безкоштовне плюс можна отримувати соціальну стипендію
автор Непозбувна Бентега • 21 сентября 2025
Ответ дляЗа ким я буду?
Вы уже были в польше, защиту получили и уехали обратно в Украину. 2 ГОДА прожили спокойно, без панических атак, и почти через 4 ГОДА войны решили опять в Польшу
Я не хотіла нікуди.чоловік вирішив, що треба вивозити сина .я б з радістю залишилась б дома .
МЕСТО_Встречи• 21 сентября 2025
Ответ дляНепозбувна Бентега
Вступив .написала що розраховували на безкоштовне по статусуи.якщо відмовлять ,то незнаю .
Ви ж ще навіть документи не подали. У сина є державний сертифікат з польської на В2?
За ким я буду?• 21 сентября 2025
Ответ дляНепозбувна Бентега
Могли бы и дома оставаться, сын то уже совершеннолетний
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Внутрішній екзамен здав при університеті .державного немає
Ответ дляЗа ким я буду?
17 років.просила ,щоб поступав в Україні .не захотів
МЕСТО_Встречи• 21 сентября 2025
Ответ дляНепозбувна Бентега
Так в нього нема підстав для зарахування. Ви в якому каматозі були? В Польщі з 1 серпня вступив в дію новий закон, вступ тільки з сертифікатом, внутрішній екзамен не рахується
Липка-прилипка• 21 сентября 2025
Автор, подивіться в маленьких містечках біля вашого міста. Розкажу за Лодзь, в Лодзі теж електронний запис, в маленьких містечках поряд - без запису і черг нема
Молчалка• 21 сентября 2025
Ответ дляДа Щас же
Мій в Данії більше року
Все подобається. Навчання і робота
19 років
Вы всю зп отдаете за аренду и учебу?А если заболеет кто
За ким я буду?• 21 сентября 2025
Ответ дляНепозбувна Бентега
Да у все виноваты, только вы ни при чём. Муж заставил, сын не захотел, потом напишите, что советчицы посоветовали
Ответ дляОбнимашкина
Які швидкі висновки
Не жили , не відомо чи поступили але немає що робити
Вже зробила висновки, що немає тут що робити. Дома навіть під ракетами краще почувала себе
Молчалка• 21 сентября 2025
Ответ дляЗа ким я буду?
Автор, а других стран кроме Польши не существует?
Существует драять унитазы и все деньги на аренду и еду.Ну или в коробке живи
За ким я буду?• 21 сентября 2025
Ответ дляНепозбувна Бентега
Ну так езжайте домой. Вас Польша насильно удерживает?
МЕСТО_Встречи• 21 сентября 2025
Ответ дляНепозбувна Бентега
Так вам там і не обов´язково лишатися. У вас що син недієздатний?
За ким я буду?• 21 сентября 2025
Ответ дляМолчалка
Маня
Обнимашкина• 21 сентября 2025
Ответ дляНепозбувна Бентега
А ви при чому ?
Мати року
Молчалка• 21 сентября 2025
Ответ дляspart-5037
В Ирландии поток парней. Временные лагеря(их 3) забиты уже. Начали селить в отели , но на тех же условиях, что и в лагерь- 90 дней, а дольше сами.
На стройку ,сорвать спину и жить в вагончике?Уже и на стройки без языка не берут
Обнимашкина• 21 сентября 2025
Ответ дляМолчалка
Вже і Маня прийшла
Миззери• 21 сентября 2025
Ответ дляНепозбувна Бентега
Сын умнее вас , радуйтесь
Молчалка• 21 сентября 2025
Ответ дляПустощі-веселощі
Моєму 18, в Словенії, вчиться другий рік в музичній академії
Сколько стоит учеба,аренда,еда,расходы?2 тыс евро нужно в месяц на него
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Задавали питання .університет прийняв встигли до цього закону .завтра все спитаю .ні то ні .побачимо
Обнимашкина• 21 сентября 2025
Ответ дляМиззери
Сын умнее вас , радуйтесь
І чоловік
За ким я буду?• 21 сентября 2025
Ответ дляОбнимашкина
Вже і Маня прийшла
Удалено администрацией...
Молчалка• 21 сентября 2025
Ответ длязадумчивая мордочка
А кто будет уплачивать житие бытие полгода?
Обнимашкина• 21 сентября 2025
Трольна тема
І ці всі - хто де і куди без сенсу … ніби як комусь ок в Японії - то син автора засяде ієрогліфи малювати
МЕСТО_Встречи• 21 сентября 2025
Ответ дляНепозбувна Бентега
Так купа дітей так пролетіла зі вступом, навіть ті, хто здавав внутрішній іспит до 1 серпня. І знову таки незрозуміло, чому так пізно подаєте документи,якщо з 1 жовтня вже починається навчання. В кабінеті у сина нема відмови, листа від університету, про необхідність надати сертифікат?
Обнимашкина• 21 сентября 2025
Ответ дляЗа ким я буду?
Удалено администрацией...
Але хоч вона підтримає автора і потурбується за матки - зуби
Молчалка• 21 сентября 2025
Ответ дляЗа ким я буду?
Маня
Варя
Миззери• 21 сентября 2025
Ответ дляНепозбувна Бентега
Я не понимаю , чего вы ожидали , тамаду с оркестрами в квартире ?
Вы искали развлечения работу , где и как что сделали такие выводы ?
Обнимашкина• 21 сентября 2025
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Автор не буде сумувати