Непозбувна Бентега• Изменено 21 сентября 2025
І куди ви вивезли синів?
Приїхали ми в Польщу .син поступив, але ще не не точно, що візьмуть, завтра йдемо відносити документи .песель продовжити неможливо. черги аж на місяць і взагалі його не продовжили .сижу в чужій квартирі за яку треба платити немало .вже і панічна атака була не сплю, плачу .не представляю як його тут залишити місця дома собі не знайду.честно хочу додому .куди хлопці їдуть ? Тут немає що робити.треба багато грошей сил та здоров´я .
Психологічка• 21 сентября 2025
Ответ дляСлобожаночка
Так ,потрібні кошти і ще раз кошти.
Хто пише про безкоштовне навчання в Польщі,просто лукавлять.
Все потрібно оплачувати: страховка,житло,харчування, опікуна, студенськи заходи, ел.книги для навчання та інше...
Яку страховку ви там збираєтеся оплачувати ? Навіщо ? Які студентські заходи платні, нічні дискотеки і клуби ? Ну прям зовсім безкоштовно то вдома на бюджеті.
А Я Самая Самая• 21 сентября 2025
Ответ дляНепозбувна Бентега
Дивилась села теж запис
А ось тут брешете конкретно)))) таки тріль)))
Психологічка• 21 сентября 2025
Ответ дляЕкатерина27
А там в методичке просто дальше не написано, она решила по второму кругу пойти. Страниц через 5 начнутся орехи
Та да, щось на 200 000 євро заїло десь...
МЕСТО_Встречи• 21 сентября 2025
Ответ дляА Я Самая Самая
Він взагалі ні продовжується, ні скорочується)))) це- як у нас ІПН, єдиний і на все життя
Він поновлюється в випадках, коли злітає, через несвоєчасне повернення до Польщі до прикладу
ПампушОК• 21 сентября 2025
Автор, а що вам дасть знання про те, куди хто виїхав?
От ми виїхали в Фінляндію, ще весною 2022.
Тут університет на мові країни безкоштовно. В університет вступити вкрай складно. На деякі професії конкурс може бути і 20 людей на місце.
І це на мові країни! Правда, це в круті університети.
Тобто, є шанс у тих, хто виїхав давно і вже четвертий рік вчить мову перед вступом.
У вас варіанти: або вчитися на англійській- але це переважно платно, або вчити мову близьку до української - а це східна Європа.
На складні мови часу у вас вже немає, і в університети західної і північної Європи не беруть просто так всіх підряд. Треба здавати екзамен і подекуди довчитися академрізницю, бо в Європі вчаться 12 років.
Непозбувна Бентега
• 21 сентября 2025
Ответ дляА Я Самая Самая
Подивіться .якщо цікаво .запис на жовтень .дивилась можливо не всі буду дивитися далі
Видна міленіалка• 21 сентября 2025
Ответ дляПсихологічка
Це куратори ще корегування надіслали, раніше було 600000
МЕСТО_Встречи• 21 сентября 2025
Ответ дляА Я Самая Самая
Яким боком статус укр до безкоштовного навчання?
Зі статусом в державних вузах студент звільняється від сплати за навчання
А Я Самая Самая• 21 сентября 2025
Ответ дляОбнимашкина
Повторюєшся
Комнату версію ШІ зедєрмаки видали, заклинила)))
Психологічка• 21 сентября 2025
Ответ дляА Я Самая Самая
Ви якщо не все знаєте, то не пишіть на загал фігню, син автора виїздив в Україну на два роки і втратив статус, його зараз потрібно відновити, звісно ж мова не про цифровий код, а про так званий статус укр.
А Я Самая Самая• 21 сентября 2025
Ответ дляЕкатерина27
Не відповідаєте, ігноруйте
А Я Самая Самая• 21 сентября 2025
Ответ дляДа Щас же
Она лезет в такие темы и написывает
Работа такая
Забирає незручно зеленим вошам тему)))
А Я Самая Самая• 21 сентября 2025
Ответ дляСамоучка
Зачем вы вообще туда поехали ? У поляков отвратительное отношение к украинцам и с каждым днем хуже только становится, лучше бы уже в Чехию ехали или в Германию
А ось і для чого тема створювалась))))
Психологічка• 21 сентября 2025
Ответ дляНепозбувна Бентега
Є група ’Мой ребенок студент в Польше’, пишіть там і питайте людей, можливо хто окрузі Познані вже знайшов ужонд без попереднього запису, бо тут вам ніхто толком не допоможе.
А Я Самая Самая• 21 сентября 2025
Ответ длямимАпроходила
Странная Вы женщина... Тролль.
+1, автор навіть не удосужилась поцікавитись деталями, палиться на кожному пості
Доктор Варвар• 21 сентября 2025
Ответ дляМолчалка
я не дат на нечтожный восточноевропейский диплом ни сто ни 200 тыс евро.это деньги в трубу за 5 лет раз и потом безработица два
А от украинского образования рыгать хочется так, что никаких денег не пожалеешь , чтобы дети уехали. Вот сейчас все орут чому не державную , а как ее дети выучат , если преподают вот так. Учитель скинул ДЗ в вайбер, с какой книги не понятно , не с той что на руках. Пиши как хочешь
А Я Самая Самая• 21 сентября 2025
Ответ дляНепозбувна Бентега
Я вже сама незнаю нащо .
Бо треба не братись за замовлення, не потрудився хоча б елементарне взнати. Троляка, ні в якій ти не Польщі
А Я Самая Самая• 21 сентября 2025
Ответ дляНепозбувна Бентега
Безкоштовно з статусом
Польською мовою навчання безкоштовне для всіх, ще раз спалились) а не польською і статус укр нк поможе безплатно вчитись
Korsika999• 21 сентября 2025
Ответ дляА Я Самая Самая
Интересно, где это в польских вузах бесплатное обучение
А Я Самая Самая• 21 сентября 2025
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Поновлюється статус, а не песель
А Я Самая Самая• 21 сентября 2025
Ответ дляНепозбувна Бентега
Брешете, ви взагалі не в Польщі
А Я Самая Самая• 21 сентября 2025
Ответ дляВидна міленіалка
.... і манька зависла)))
А Я Самая Самая• 21 сентября 2025
Ответ дляМЕСТО_Встречи
При умові, що навчання польською мовою . Але воно так було завжди, до чого тут статус?
За ким я буду?• 21 сентября 2025
Ответ дляА Я Самая Самая
.... і манька зависла)))
Сейчас перезагрузиться, обновит методички и отпишется
А Я Самая Самая• 21 сентября 2025
Ответ дляПсихологічка
а тепер ще раз самі себе прочитайте і не пишіть фігню, не баламутьте людей. Поновлюється/відновлюється СТАТУС (персонально для вас капсом), а не песель. Я то, на відміну від Вас, знаю і не плутаю терміни
Непозбувна Бентега
• 21 сентября 2025
Ответ дляА Я Самая Самая
Польською с 1 безкоштовно .
ИграйМойГормон• 21 сентября 2025
Ответ дляНепозбувна Бентега
Дивилась села теж запис
Вам не треба записуватись. В нас місто на 80 тис. В липні прийшли зі знайомою дівчиною і зробили, за 20 хв вперше песель, навіть опікунство не попросили, в нас воно не було оформлено, була тільки довідка мами від українського нотаріуса. Якщо Ваш син вже поступив, і скоріш за все повезло з внутрішнім екзаменом на мову, то хапайтесь за цю можливість. З кожним роком в Польщі умови стають жорсткішими. Із всіх європейьких країн тут навчання найбільш реальніше, якщо бюджет обмежений. Навіть Словаччина виявиться дорожчою. Інші країни - мало того, що трати на проживання, харчування набагато більші, так ще й спробуй вступи.
Психологічка• 21 сентября 2025
Ответ дляА Я Самая Самая
Ну на здоров´я, якщо знаєте, то нащо пишете фігню, капслоком можете не стартися для мене, я без вас чудово розберуся, що , де і до чого, для цього за порадами сюди не хожу, їх тут не буде.