Пацелуйнитуда• 22 сентября в 09:20

Лікар каже що потрібно спочатку на узд підтвердити вагітність, а потім тільки

А потім тільки можна зробити мед.аборт. Це правда? Ну типу я написала, скинула свої тести. Вона пише що спочатку чекати хоча б 5 днів затримки а потім уже узд, підтвердити, і тоді вже робити. До затримки ще тиждень. Потім ще 5 днів. І аж тоді. Доя чого це. Я можу для підтвердження вагітності і хгч в динаміці ж використовувати. Чому я маю чекати?
Сметчица• 23 сентября в 09:13
Ответ дляПацелуйнитуда
Біохімічна якось хоч може бути ? Ну що вагітність настала, пішло хгч, але під впливом постинора тижневої давності вона відкріпеться в час потенційних місячних? Бо я все ж схиляюся що я абсолютно не хочу.
Після Постинору може бути порушення циклу, тому не чекаючи місячних при орієнтовно 3-4-х тижневій вагітності на УЗД для того щоб точно знати чи є вагітність. І вже далі рухатись за планом.
Якщо закріпилось то від Постинору не відкріпиться. Постинор має механізм такий, що він запобігає овуляції і заплідненню, якщо статевий акт відбувається в преовуляторній фазі, коли вірогідність запліднення максимальна. Препарат неефективний, якщо процес імплантації вже почався. Тобто, якщо вагітність є, то зриву на Постинорі не буде.
автор Пацелуйнитуда • 23 сентября в 09:44
Ответ дляСметчица
Я ще таке знайшла.
Я маю після аж 27вересня через 5 днів йти на те узд. Тобто аж з наст.тижня. Я не знаю як це витримати.
А що, реально так швидко могло імплантуватися? Я читала що воно в трубах ділиться ще якийсь час. Ну як воно за ніч пришвартувалося-то?
автор Пацелуйнитуда • 23 сентября в 09:47
Ответ дляСметчица
Ви все правильно розумієте.
Якщо (ттт) Ви вагітні, то ВМС тільки після переривання.
Якшо НЕ вагітні, то ВМС в наступні місячні.
Та от є метод постановки протягом 5 днів після інциденту. Но лікар про це не сказала мені. Там як раз дія для тих, хто пролітає з постинором. Я наразі вагітна. 5 тестів. Ось до чого призводить неволодіння інформацією. Все треьа знати і шукати самому. А я знайшла інф. надто пізно.
Сметчица• 23 сентября в 09:50
Ответ дляПацелуйнитуда
Але таки треба виключити підозру на вагітність. Не кожен лікар за це візьметься. Не піде проти протоколу.
автор Пацелуйнитуда • 23 сентября в 09:51
Ответ дляСметчица
Я мала загнать чоловіка в Київ в цілодобову. А я відклала на наст. день збігати купити самій. І все встигло і запліднитися, і імплантуватися. Я так розумію надія вже відсутня. Мені просто зроблять узд і скажуть «ну да», і я одна маю брати гріх на душу. Не чоловік, який не знає що нада винімать; ні лікар, який мені постинор призначає після овуляціі. Да спитай же ти хоч, я б сказала що овуляція саме відбулася і тут же акт. Я ж це знала. І постав мені цю спіраль. Ну невже це так важко!;((((
автор Пацелуйнитуда • 23 сентября в 09:56
Ответ дляСметчица
Ну виключати тут треба лише підозру на вагітність у попередньосу циклі (про яку жінка може не знати, бо припустимо пройшло щось типу міс.); а якщо мова про оцю вагітність яка наступила уві сні до прийому постинора, то огляд-узд - будь ласка. І спаріль. Вона і не дає імплантуватися! Зачаття швидко відбувається. І аж на 7-10 день доходить до матки. Була б там спіраль, вона б не імплантувалася просто. А постинор - не перегкоджає імплантаціі. Я просто шокована моім лікарем. Чесно! Я довіряла, я запитала! Я зробила все що вона сказала! Ну я ж не могла випитувати у неі про те, що я не знала - про цю спіраль!((((( це вона мала уточнити, і озвучити!((( а тепер я убивця на сторосиі років. Ну я не маю сили на дитину. І в світі це все. Я взагалі планувала шукати психотирапевта або психіатра! Ну яка дитина
Сметчица• 23 сентября в 09:57
Ответ дляПацелуйнитуда
Це не складно, але тут є вірогідність того, що з встановленою зараз спіраллю Ви могли б все таки завагітніти. І це було б ще гірше.
автор Пацелуйнитуда • 23 сентября в 09:59
Ответ дляСметчица
Не знаю. Пишуть що 99% ефективності в другій фазі.
автор Пацелуйнитуда • 23 сентября в 10:03
Ответ дляСметчица
Я читаю от питання жінки гінекологу (начебто). Вона каже що в очуляцію так само був інцидент, постинор. Але вона хгч сдавала (кров); результаи був 12.4. Тобто >5, тобто вагітна. Але місячні були в срок. Знов здала хгч, знов позитивне, не знаю мешше чи ні. І зробила дома тест, він чистий. І от лікар каже що видно постинор «не дав». Хоча запліднення, а відповідно і хгч, було.
Завжди недо...• 26 сентября в 16:50
Ответ дляПацелуйнитуда
Автор, як у вас справи? вагітність підтвердилася?
автор Пацелуйнитуда • 26 сентября в 16:53
Ответ дляЗавжди недо...
Та справи не ахті
А так - завтра тільки день місячних має бути. Но у мене таке враження що все там підтвердиться. Але прийом аж 6.10
Завжди недо...• 26 сентября в 16:56
Ответ дляПацелуйнитуда
Та справи не ахті
Тримайтеся!