Пацелуйнитуда• 22 сентября в 09:20

Лікар каже що потрібно спочатку на узд підтвердити вагітність, а потім тільки

А потім тільки можна зробити мед.аборт. Це правда? Ну типу я написала, скинула свої тести. Вона пише що спочатку чекати хоча б 5 днів затримки а потім уже узд, підтвердити, і тоді вже робити. До затримки ще тиждень. Потім ще 5 днів. І аж тоді. Доя чого це. Я можу для підтвердження вагітності і хгч в динаміці ж використовувати. Чому я маю чекати?
автор Пацелуйнитуда • 22 сентября в 13:58
Ответ дляБаррикадница
И при этом вы уже третьи, или какие? пятые? сутки истерите?)))
Ну да. Ми маємо дитину. Одну. Я не хочу другої;((
Сметчица• 22 сентября в 14:01
Ответ дляНе будь КакСвета
Именно так, ещё раз- есть методика, когда спираль ставят в дни начала цикла, с целью предупредить развитие беременности, понимаете??? Плод не сможет тогда в матке закрепиться
А якщо вже закріпився у випадку автора? Сенс у ВМС який? Буде або аборт або розвиток вагітності із ВМС.
Ніякий лікар не буде цього робити, бо винним буде він.
А так правильно. ВМС ставлять в період менструації з метою виключення вагітності.
автор Пацелуйнитуда • 22 сентября в 14:02
Ответ дляБаррикадница
То есть вы успели уже и врача достать?) Вот это вы реактивная) Вы можете еще не быть беременной, вы же пили постинор, успокойтесь пока.
Но мене не спитали і просто закінчили в мене.
У вас несколько мужей?
Ага, напевно що декілька🥵
І у одного склероз. Із нетриманням.
Подрждіть. Я пила , кажете, постінор. Но от ж ж 5% коли він не працює. А я реально мала і секс, і постінор вже після овуляції. У нього залізна функція одна, відтягнути овуляцію. А все інше що там від нього ждуть, типу сиоп-запліднення і стоп-прикріплення - це максимум я читала «може запобігти цьому». А може і не.
Також читала, що якщо овуляція була, то він взагалі недієвий.
Не будь КакСвета• 22 сентября в 14:03
Ответ дляСметчица
В смысле? Врач знает сроки, когда это можно делать, никакого развития с вмс не будет
Сметчица• 22 сентября в 14:04
Ответ дляНе будь КакСвета
Там рекомендують автору ЗАРАЗ поставити ВМС коли вона ще не впевнена що вагітна, але є великі підозри.
Моя відповідь була та пост де автору рекомендують зараз встановити ВМС
Не будь КакСвета• 22 сентября в 14:06
Ответ дляСметчица
Так сейчас и нужно рассмотреть этот вариант, врач скажет, когда можно установить
Сметчица• 22 сентября в 14:09
Ответ дляНе будь КакСвета
Лікар порекомендує дочекатись менструації і встановити ВМС. А не зараз.
Не будь КакСвета• 22 сентября в 14:32
Ответ дляСметчица
Нормальный врач знает , г чем речь и никакой менструации ждать не будет, вы не поняли суть , а умничаете
автор Пацелуйнитуда • 22 сентября в 14:59
Ответ дляНе будь КакСвета
Ще раз. ВМС встановлюється як при місячних, так і в любий час з метою подавити ванітність? Я так зрозуміла написане. 🤯 звучить якось неприродньо?
автор Пацелуйнитуда • 22 сентября в 15:00
Ответ дляСметчица
Пррсто якщо нічо не робити, то наступна менструація світить після наступного НВ. Я нічорта не розумію щось. Як лікар буде взагалі «чекати» менструацію у вагітної?!
автор Пацелуйнитуда • 22 сентября в 15:05
Ответ дляНе будь КакСвета
А те що у мене вже є хгч, що, не говорить про те що закріпився? Ну, візьмемо гіпотетично, що я кров сдала. Хгч ж взаналі і з‘являється після імплантаціі. (І другу смужку фарбує). То як же «тогда в матке не закрепится»?
автор Пацелуйнитуда • 22 сентября в 15:07
Ответ дляНе будь КакСвета
Але зараз де і не «начало цикла»! У мене начало було 29 серпня! Я вже других міс чекаю, яких (по моім відчуттям) не буде взагалі…..
Не будь КакСвета• 22 сентября в 15:27
Ответ дляПацелуйнитуда
Не в любой, а когдаизадержка будет, короче, обсудите этот вариант со своим врачом
Сметчица• 22 сентября в 15:45
Ответ дляНе будь КакСвета
Ви рекомендуєте автору встановити спіраль коли є вагітність під питанням?
Про це і мова, що вагітній спіраль не поставлять. Тільки після переривання вагітності, якщо вона є.
А якщо автор не вагітна, то під час наступної менструації їй встановлять ВМС.
Сметчица• 22 сентября в 15:49
Ответ дляПацелуйнитуда
При вагітності 3 тижні вже візуалізується плідне яйце. Можете вже йти на УЗД до лікаря зараз, якщо рахувати що вагітні 3 тижні. Але у вас до планових місячних ще тиждень.
Сметчица• 22 сентября в 16:21
Ответ дляНе будь КакСвета
Умнічала, умнічала і все таки відправила до лікаря
автор Пацелуйнитуда • 22 сентября в 16:42
Ответ дляСметчица
Моя лікар мені що, не всі варіанти каже? Що коротше буває? Я знаю варіант такий: приходиш до лікаря тоді, коли має бути яйце на узд, це по моїм даним - від 5 дні затримки (особисто колись пішла в три дні затримки - видно не було). Вона переконується що ванітність є, що вона маткова, і тоді на вибір мед.аборт або вакуум.
Це все? Чи краще спіраль питати зараз?
Не будь КакСвета• 22 сентября в 16:57
Ответ дляСметчица
Я рекомендую автору обсудить это с врачом. Вы- не врач,о чем я пишу ни фига не поняли
Не будь КакСвета• 22 сентября в 16:58
Ответ дляСметчица
А вы ей сами хотите ВМС установить, без врача или как?
Сметчица• 22 сентября в 17:26
Ответ дляПацелуйнитуда
Це все? Чи краще спіраль питати зараз?
Ви можете паралельно вирішити 2 питання.
1. Якщо вагітність є - вирішувати з перериванням і паралельно встановленням ВМС (якщо пройде без ускладнень). Можуть зробити одночасно.
2. Якщо вагітності нема - дочекатись менструацію і встановити ВМС.
Сметчица• 22 сентября в 17:26
Ответ дляНе будь КакСвета
Почитайте що ви писали ще раз.
автор Пацелуйнитуда • 22 сентября в 17:27
Ответ дляСметчица
Я ще згадала про «біохімічну вагітність»
Ну бодай на щось хоч постінор здатний, чи як;(
Сметчица• 22 сентября в 17:50
Ответ дляНе будь КакСвета
ВМС (внутрішньоматкові системи) не використовуються для переривання вагітності, а є засобом контрацепції, що запобігає настанню вагітності. Вони перешкоджають заплідненню та імплантації, а не переривають уже існуючу вагітність.
Не будь КакСвета• 22 сентября в 18:06
Ответ дляСметчица
Почитайте що ви писали ще раз.
Почитайте лучше то, что вы написали
Не будь КакСвета• 22 сентября в 18:07
Ответ дляСметчица
Ещё раз- вы не врач, поэтому и пишите то, в чем ничего не понимаете. Обожаю ’сусликов, которые мнят себя агрономами’
Сметчица• 22 сентября в 18:12
Ответ дляНе будь КакСвета
А чому ви вирішили що я не лікар? Я на цьому розуміюсь на відміну від вас виходячи з того що ви написали про встановлення ВМС.
автор Пацелуйнитуда • 22 сентября в 18:47
Ответ дляСметчица
Ви Мені послідовно можете викласти ще раз оце все ? Бо я не розумію. В моєму класичному розумінні аборт -це аборт, а спіраль - це контрацепція/гормональне лікування кому треба
автор Пацелуйнитуда • 22 сентября в 18:49
Ответ дляСметчица
Біохімічна якось хоч може бути ? Ну що вагітність настала, пішло хгч, але під впливом постинора тижневої давності вона відкріпеться в час потенційних місячних? Бо я все ж схиляюся що я абсолютно не хочу.
автор Пацелуйнитуда • 23 сентября в 01:30
Ответ дляСметчица
Я почитала. Так і є. Вскоасичному розумінні ВМС це метод контрацепціі. Но вона має 99%!!!!!!!!!! ефективність, якщо встановити її в перші 5 днів! Тобто якщо постинор був нулячий, бо не впливає на вде запліднене, то спірвль як раз не дає заплідненому імплантуватися!
Я це вичитала щойно. В той день нічого подібного під заголовком «екстренна к.» не було. А зараз пізно.
Чоловік мене зрадив своєю еякуляцією не туди і не в той час; лікар мене зрадив недолугою консультацією , не спитавши який у мене день циклу чи бодай фаза, і не запропонувавши ВМС. А на це аж 5 днів дається. А дура - я. Зашибіся. І тепер я маю вибирати між дитиною до якої не готова, і вбивством на яке я не здатна. От тобі і лікарі, великі помічники. Краще б я просто сюди написала. Толку було би більше. Це розпач і повна безвихідь.
Сметчица• 23 сентября в 09:07
Ответ дляПацелуйнитуда
Ви все правильно розумієте.
Якщо (ттт) Ви вагітні, то ВМС тільки після переривання.
Якшо НЕ вагітні, то ВМС в наступні місячні.