Дикая Роза• 22 сентября 2025

Для чого нам в країні ці мігранти?

З бідних країн, без освіти, іншої культури, та інших цінностей, не близьким українським?
Що ви думаєте на цю тему?
Библиотекарь• 22 сентября 2025
Ответ дляLudaSHS
Старіння населення вплине менше
Ніж виїзд осіб фертильного віку через війну
У нас до войны была демографическая проблема.
Низкая рождаемость, выезд населения.
И ещё до 14 гола нас было меньше 52 млн
Чумацький Шлях• 22 сентября 2025
Ответ дляПапина дочка
По тому які він продукти купує, які парки, сквери
Продукти там продаються і наші і російські
Сквери та парки такі ж ,як і в нас
Постсовок
Оч@ров@Шк@• 22 сентября 2025
Ответ дляLudaSHS
Де сами ви це писали? Нагадайте тему? Так
Ес і Сша Байдена не вигідна перемога рф і не вигідно падіння України. Тупик

Тому писала про план ’ варити жабу повільно’ або була тема про саліванщину і ’різати салямі повільно’, це не про перемогу егегей і не про Крим, і не на Москву.

Я теж можу понаписувати масу того що писали в 22 р і деякі вже пишуть протилежне
Мало того деякі в 2019 писали тут одне, зараз протилежне. То в 24 за трампа писали одне , зараз протилежне
Я зостаюсь при припущені що саме вигідне положення і закінчення війни могло бути при ініціативах Зму в 22 р, але склад обставин і нерішусть заходу це затягнули. Та сама саліванщина.

То в які темі ми вели розмову, дайте лінк
До цього оце з порожнього в пусте.
Дитячий садок
Удалено администрацией...
Папина дочка• 22 сентября 2025
Ответ дляЧумацький Шлях
Сквери та парки такі ж ,як і в нас
Постсовок
Ну, ок
Ну ниче се• 22 сентября 2025
Ответ дляБиблиотекарь
Низкая рождаемость, выезд населения.
И ещё до 14 гола нас было меньше 52 млн
52 миллиона нас было лет 30 назад, если не ошибаюсь. Забудьте о 52х миллионах.....
Ручки-Крючки• 22 сентября 2025
Ну пусть украинцев возвращают назад, а этих в Европу пихают . Самый идеальный вариант
LudaSHS• 22 сентября 2025
Ответ дляБачу_майбутнє
Звичайно,що вплинув.Але яким чином Радянському Союзу за всі роки існування вдалося збільшити кількість населення України з 31 мільйона в тридцятих роках до 52 мільйонів у 1991? Чому тоді голодомор не заважав росту населення,а незалежній Україні став заважати?Одним реченням,чому?Просто одним реченням.
Тому що після 50-60 20 ст років населення України мало бути більше , якби народили ті що загинули в Голодомор
В нас Було б не 52 мл, але таки ж все таки далі йшлося -світова тенденція, засоби контрацепції це вплинуло на 2000 х і далі , на народжуваність
І зараз в 2022-25- даді
Вплине на 2050 рік бо будуть тут ненароджені діти, тих хто виїхав чи загинув.
Укол Разума• 22 сентября 2025
Ответ дляLudaSHS
Ви заперечуєте голодомор? Переселення? Розкуркулення?
А також втрати населення у 2 світовій війні? , адже саме по українській ( і білоруській) землі пройшли фронтові руйнівні подіі, на відміну від російських територій і далі азійських в складі срср.
Якщо так багато треба опоненту пояснювати, то я пас. Такий діалог не має змісту.
Удалено администрацией...
Хочу в БАНю• 22 сентября 2025
Ответ дляРучки-Крючки
А кто их собирается возвращать
Открыли вот границы для молодых, выпускают
Открыли бы всем - очередь бы была на выезд через всю Украину ..
Бачу_майбутнє• 22 сентября 2025
Ответ дляLudaSHS
І зараз в 2022-25- даді
Опять двадцать пять .Можете не отвечать
Пес Патрон• 22 сентября 2025
А перша тема про мігрантів не розігналася як слід? Треба було запускати другу?
При цьому, ніхто цих непальців та індійців в очі не бачив. Але по гівно-каналах в ТГ вже понеслася
Чумацький Шлях• 22 сентября 2025
Ответ дляУкол Разума
Удалено администрацией...
А в них був вибір не бути там?
Не забудьте,що тоді диктатура була.
После шести ни-ни• 22 сентября 2025
Ответ для3@йk@
Возвращаться чтоб в бусик запихнули? Почему не зовут индусов воевать, а наших ловят?
Индусы должны защищать ваш дом вместо вашего мужа???
Если вдруг что то начнётся в Европе, ваш муж пойдёт воевать?
Ну ниче се• 22 сентября 2025
Ответ дляПес Патрон
Прогревают народ. Почему нет?
LudaSHS• 22 сентября 2025
Ответ дляНу ниче се
Не знаю что там с выплатами Тимошенко было, но мои подруги в то время массово рожали, как раз и возврат был лет по 25-28, время было спокойное, можно было о любви спокойно думать, выходить замуж и рожать детей. Ни у кого даже мыслей не было что в будущем нас ждёт такое...
А после 2014 года рождаемость начала стремительно падать. О нынешней рождаемости я вообще молчу....
Повʼязують з демографічною політикою Ющенко- Тимошенко, коли стали бити на сполох, що населення старіє, що пенсіі скоро платити все більш чисельності, то проводили дослідження, таки виплати стимулювали народження 2 чи 3 дитини, бо мама не боялася так мати додаткові витрати, трохи захищеність була , соціальна програма.
Ця діти саме пішли до школи/ садочка 2008-2012 роки
Тому так багато класів на паралелі саме народжених в ці роки
Помеха справа• 22 сентября 2025
Какие их ценности не близки украинцам?
LudaSHS• 22 сентября 2025
Ответ дляБиблиотекарь
Низкая рождаемость, выезд населения.
И ещё до 14 гола нас было меньше 52 млн
Так
Населення пенсійного віку
Ну ниче се• 22 сентября 2025
Ответ дляПосле шести ни-ни
Почему наши мужья и гражданские люди, целые семьи должны погибать ради того, чтобы здесь спокойно жили потом и работали мигранты? Почему наши люди должны с чемоданами, с детьми скитаться по Европе? В поисках нового жилья постоянно? У наших людей все здесь было нажито.
Пес Патрон• 22 сентября 2025
Ответ дляУкол Разума
Удалено администрацией...
МЧСница• 22 сентября 2025
Ответ дляLudaSHS
І зараз в 2022-25- даді
Если бы, да кабы
Белая и пушистая• 22 сентября 2025
Ответ дляНу ниче се
Так спросите это у президента
LudaSHS• 22 сентября 2025
Ответ дляОч@ров@Шк@
Удалено администрацией...
Сегодня я не я• 22 сентября 2025
Ответ дляNathalie27
В усіх країнах недолюблюють мігрантів, які забирають робочі місця
Але ніде мігрантам не платять вдвічі- тричі ніж місцевим. Чи думаєте мігранти проживуть на 200-300 доларів з нашими цінами?
Ліньки гуглить• 22 сентября 2025
Ответ дляРучки-Крючки
так можно писать, если не понимаешь, ЗАЧЕМ куда хто кого выпихивает и наоборот
Бачу_майбутнє• 22 сентября 2025
Ответ дляЧумацький Шлях
А в них був вибір не бути там?
Не забудьте,що тоді диктатура була.
І що?Диктатура змушувала українців вступати в продзагони і відбирати у своїх співвітчизників їжу,тим самим створивши голодомор?
Сегодня я не я• 22 сентября 2025
Ответ дляMs. Сама прямота
Наши за копейки не хотят работать на заводах, а работать надо, вот их и заменят мигранты. А наши в Польшу работать, а Поляки в Великобританию.
Хай ще ті мігранти прохарчуються, оплатять житло й комунальні, та куплять теплий одяг за 15 тис на все про все. Навряд чи це їм вдасться. Додому відправляти точно не буде чого.
LudaSHS• 22 сентября 2025
Ответ дляУкол Разума
Удалено администрацией...
Укол Разума• 22 сентября 2025
Ответ дляПес Патрон
Удалено администрацией...
Аргументов когда нет, начинается подобный примитивный слив. Ожидаемо
И как бы не было, Сталин своих двух сыновей отдал на войну. И умирал не в миллиардах и на вилах, а со ста рублями на книжке и в одном камзоле.
язззззь!!!• 22 сентября 2025
Ответ длянеДоПриличий
Мені вони не потрібні, вони не несуть цивілізацію. А тільки сміття та хаос
100% погоджуюсь! Буде більше насилля і правопорушень!
ЯКЩО ХОЧУТЬ ЗАРОБИТИ,ХАЙ ІДУТЬ ВОЮВАТИ!
ЧОМУ МІЙ БРАТ ВОЄЮ? ЩОБ ТУТ ЖИЛИ ЧОРОНО#ОПІ? 😢😢😢😢😢
Мавка• 22 сентября 2025
Ответ дляСкиниУскачи!
Пздц, это жопа, нас и так осталась всего да ничего, но это было ясно с самого начала, что расчищают территорию. До 2100 г украинцев останется до 15 млн, а для такой площади страны - это ничего, поэтому сейчас будут загружать нас мигрантам. Грустный итог - через век нация растворится в небытие.
мне пофик на нацию.
мне нужно все и сейчас.
сын пропал словленный тцк.
а как будет жить наше разобщенное общество,когда чернота собъется в стадо-то пусть думают депутаты.вы же ни на что не влияете.