Дикая Роза• 22 сентября 2025
Для чого нам в країні ці мігранти?
З бідних країн, без освіти, іншої культури, та інших цінностей, не близьким українським?
Що ви думаєте на цю тему?
Бачу_майбутнє• 22 сентября 2025
Ответ длявкрации
Удалено администрацией...
Аха ха, теперь в ближайшие сто лет будет на кого орать,чому не державною
Perfect look• 22 сентября 2025
Ответ дляЛипка-прилипка
Ух ти, а от і перші ознаки фашизму. Або і не перші. ’Україна тільки для українців-арійців’
Украина уже не для украинцев
Ну ниче се• 22 сентября 2025
Ответ дляДадосвидания
Ужас, нафига это нужно? В Исландии плотность населения микроскопическая - но живут же как-то.
Боюсь я всех этих пахучих религиозных мужчин.
Нас уже никто не спросит боимся мы их или нет. Надо значит надо((
Perfect look• 22 сентября 2025
Ответ дляНу ниче се
Дипломатии не только у нас нет, судя по всему. Посмотрите что творится в мире....
Весь мир пляшет под дудку богоизбранных
Perfect look• 22 сентября 2025
Ответ дляНу ниче се
Львов начнет понимать язык Зимбабве. Чем плохо?))
Зато деменции не будет
Ну ниче се• 22 сентября 2025
Ответ дляPerfect look
Украина уже не для украинцев
Вот это и есть самое страшное. А убивают за это украинцев. Просто выпустите людей и все. Кто захочет - уедет семьями....
Ну ниче се• 22 сентября 2025
Ответ дляPerfect look
Зато деменции не будет
Просто диагностировать перестанут. Скажут что так надо.
Perfect look• 22 сентября 2025
Ответ дляСоображалочка
А где они работают или будут работать? Очень интересно
Везде, где раньше работали украинские мужчины, на фабриках и заводах алигархов
Додаю напруги• 22 сентября 2025
Ответ дляМальчун-задирун
В Австрии в Вене, например, уже 60 процентов таких классов
Если будут так завозить мигрантов, то и в Украине такое будет
ой, не хотелось бы(
Perfect look• 22 сентября 2025
Ответ дляНу ниче се
А точно
Чумацький Шлях• 22 сентября 2025
Ответ дляOlya_Mirovva
А если к нам так будут относиться в других странах?
Так і відносяться
Бачу_майбутнє• 22 сентября 2025
Ответ дляLudaSHS
Є маса інших дописувачів.
Заперечувати що голодомор, Красний терор, війни не вплинуло на сучасну демографію.. то таке
Яким чином Радянському Союзу вдалося збільшити кількість населення України після війни,а незалежна Україна зменшила без війни?Ну чому українська пропаганда така недолуга?
Чумацький Шлях• 22 сентября 2025
Ответ дляNathalie27
В усіх країнах недолюблюють мігрантів, які забирають робочі місця
Це явно не про Польщу)
Ответ дляОч@ров@Шк@
Так ви ж тут і написували, що нам все дадуть і ми всіх переможемо. Ніяких емігрантів завозити не будуть замість загиблих українців, то всьо ІПСЬО від матрьошок і всепропальщіц.
Поки не почалась повномасштабна ніхто ніяких диких емігрантів сюди не віз, ці аргументи про кризи 20-го року і 90-ті, тупо око замилювання для недалеких. Ніякої кризи народжуваності в 90-х не було.
Прочитайте тут тему 23 р про демографічну кризу, Писала що будуть трудові мігранти 2 роки тому, а зараз ці всі скани Тг, ой лишенько . Це ж неможливо( чи так?)
А загалом сталкінг не цікавий, у на в 22 році був реально шанс і Зсу отримало тактичні перемоги на кінець року - про це написано в темах 22 р
А в 23 тема є в чому програш був контрнаступу. І далі є тема про тупик і позиційну війну, що не так?
Можна так ось кричалками на форумі впливати на політику великого бізнесу шодо робочої сили
Потужно впливати
А ще робити провокаціі різні, по мові, по місцю проживанюю, тощо
А ще можна марити срср і ідеалізувати.
Кому що
Потужно впливати
А ще можна марити срср і ідеалізувати.
Кому що
Чумацький Шлях• 22 сентября 2025
Ответ длянеДоПриличий
Мені вони не потрібні, вони не несуть цивілізацію. А тільки сміття та хаос
Типу українці несуть цивілізацію та чистоту)
Оч@ров@Шк@• 22 сентября 2025
Ответ дляLudaSHS
Неуважно прочитали мої дописи?
В тому числі втрати через війну, 2 світові, а у нас ше голодомор, коли не вижили бабусі і дідусі майбутнього населення України
В тому числі , через сімейну політику сучасності, це сукупність факторів
Але не відміняє обставин, які були руйнівні саме через кремлівській більшовицький режим.
Дані щодо голодомору є в гуглі, на любий смак, і кількість втрат саме українців в 2 світовій. Це був пласт
Нас би було більше навіть на момент 90 х років
Але старіння населення є всюди в Ес. І у нас теж, тому в 2005-08 роках буди провелені ті заходи Тимошенко, безпрецедентні виплати на дітей. І був таки ріст народжуваності
А зараз війна рф зовсім не впливає на демографію? Впливає і буде ще впливати, навіть через десятиріччя. Так само, як 100 років тому
Ви в курсі яка була раніше дитяча смертність? Скільки дітей виживало з багатодітних родин- і це без війни і голодоморів?
Та ви б ще порахували аборти порадниць за 12 років життя форуму, скільки дітей могло б народитися.
Бачу_майбутнє• 22 сентября 2025
Ответ дляLudaSHS
Потужно впливати
А ще можна марити срср і ідеалізувати.
Кому що
Потужно впливати
А ще можна марити срср і ідеалізувати.
Кому що
Удалено администрацией...
Чумацький Шлях• 22 сентября 2025
Ответ дляДівчина Гілмор
А що рупій дешевший ніж гривня?
До чого тут валюта?
Молдавський лей дорожчий за гривню,в Молдові гарно живуть?)
Ответ дляОч@ров@Шк@
А эта «перемога» с нами в одной комнате ?
Чумацький Шлях• 22 сентября 2025
Ответ дляБелая и пушистая
Радуйтесь, что мигранты работать в воюющую страну едут
Можливо в їх країні без війни ще гірше чим в нас із війною
Perfect look• 22 сентября 2025
Ответ дляГимли
Лэнд лиз форэва энд эва
Библиотекарь• 22 сентября 2025
Ответ дляLudaSHS
Є маса інших дописувачів.
По такой логике независимость в плане демографии повлияла в негативном ключе, ведь нас сейчас меньше 52 млн.
Оч@ров@Шк@• 22 сентября 2025
Ответ дляLudaSHS
Потужно впливати
А ще можна марити срср і ідеалізувати.
Кому що
Потужно впливати
А ще можна марити срср і ідеалізувати.
Кому що
Та тут всі уважно вміють читати, і вже не раз писали як ви все зручне і незручне підтягуйте під себе - а я ж писала, а я ж показувала скани. Та всі пам´ятають що ви насправді писали.
Ваші кричалки і копіпасти багато на щось повпливали?))
Вам одразу писали у ваших темах, що ні Європа ні Америка не зацікавлена у перемозі України дуже з багатьох причин. І реальні шанси у нас були закінчити це все навесні 2022, з найменшими втратами. Але ж приїхав патлатий Джонсонюк і сказав, що партнери вимагають вбиватися. Їм потрібна ця бійня для своїх інтересів.
До чого тут марити совком і його ідеалізувати? Ви вже домарились ЄС
Чумацький Шлях• 22 сентября 2025
Ответ дляОце фіфа
а что с Индией не так? Чего они прутся ?войны вроде нет..
В них із освітою проблеми
Perfect look• 22 сентября 2025
Ответ дляБиблиотекарь
Меньше 20 млн, из которых почти 11 млн это пенсионеры, вот он результат борьбы за «свободу»
Ответ дляБачу_майбутнє
На це є відповідь вище
Основне - голодомор і ненароджені діти
Друге - війна на територіі саме України, а не загалом десь в Башкіріі, чи за Уралом
Ну на заперечуйте що саме Червоний терор і Голодомор не вплинув
Далі пішла війна, повоєнний голод, злидні селян які були каторжниками без паспорті. і тільки згодом знову -ріст.
Також після 1945 Срср. Приріс територіями такими як Балтія, Західна Україна
Тобто система впливових чинників.
Основне - голодомор і ненароджені діти
Тобто система впливових чинників.
Чумацький Шлях• 22 сентября 2025
Ответ дляМальчун-задирун
Они ж не едут в сторону фронта.
Чаще всего едут на западную
Ні, в Київ