Анна090988• 22 сентября в 11:34

Як знайти біологічну матір?

Моя мама прийомна. Бабуся ростила її в любові і була справжньою матір´ю. Проте як зявився інтернет у батьків часто помічала що мама гуглить ’жди меня’ чи не шукають її. Розумію що бере цікавість, почуття. В мене прізвище імя та по батькові. Як знайти щоб хоч щось взнати
30 років тому ця жінка під видом випадковості прийшла до нашого дому ,сказала що приїхала не в те село. Просилась ночувати, проте Бабуся вночі зрозуміла хто вона і вигнала.зараз немає в живих 100% ,але може є брати,сестри
prozerpina123• 22 сентября в 11:39
Ваша мама вас об этом просила?
kuskus• 22 сентября в 11:39
Хтось щось зрозумів?
Prervana• 22 сентября в 11:39
Если вы знаете имя, фамилию и отчество той женщины, то дальше гугл, ИИ, базы типа опендатабота и прочая поисковая работа.
Mussja• 22 сентября в 11:40
Ответ дляkuskus
Хтось щось зрозумів?
Зрозуміло що прийомна і хоче знайти біологічну родину. Все
TAM-rico• 22 сентября в 11:43
Ответ дляkuskus
Хтось щось зрозумів?
Автор хоче знайти родичів. Прізвище, імʼя та по батькові бабусі вона має. Бабуся (біологічна) вже померла. Автор хотіла би про двоюрідних сестер та братів дізнатися, якщо вони є
Asya.od• 22 сентября в 11:43
30 років тому вашу маму покинули? Це як? Що зрозуміла бабця та чому вигнала серед ночі?
Ладомира• 22 сентября в 11:44
Ответ дляkuskus
Хтось щось зрозумів?
Нічого толком, хто просивсь, чого кого вигнали, де взялася мама/ дитина/ у бабусі.
Версія наче з ’Цигана’
TAM-rico• 22 сентября в 11:45
Ответ дляAsya.od
Маму , ймовірно, покинули раніше. А 30 років тому біомати обманом проникла в будинок, де виховувалася її донька.
Прийомна мати якимось чином здогадалася, хто це і виставила на вулицю вночі

Я зрозуміла так
автор Анна090988 • 22 сентября в 11:48
Ответ дляAsya.od
Покинули 58 років тому.
30 років тому в село до батьків приїхала жінка,сказала що перепутала район і приїхала не туди. Чи можна заночувати.
Вночі бабуся помітила що вона сидить в нашій кімнаті і на нас дивиться. На онучок.
Вона її вигнала.
TAM-rico• 22 сентября в 11:49
Автор, зараз всі архіви доступні в Україні
Люди знаходять родичів , які народжені були 200 років тому
Ладомира• 22 сентября в 11:51
Ответ дляАнна090988
Покинули 58 років тому.
Вона її вигнала.
Звідки взяли дід з бабусею Вашу маму? Є документи?
автор Анна090988 • 22 сентября в 11:51
Які архіви. Дуже рідкісне імя але не знаходжу. Ларіна Розалія чи ларіна романія
Українка
Lv1107• 22 сентября в 11:51
Цього повинна хотіти ваша мама, а не ви. Такого запросу немає.
автор Анна090988 • 22 сентября в 11:52
Ответ дляЛадомира
З роддому. Документи змінили і дату народження на рік. Імя також змінили
Asya.od• 22 сентября в 11:52
Ответ дляАнна090988
Покинули 58 років тому.
Вона її вигнала.
Ну, уявіть, що ви знайдете ту родину. Ваші дії? Спілкування, про що? Якщо та родина знала точну адресу і не діяла, вам то все навіщо?
Ananasprotivogaz• 22 сентября в 11:52
Обратиться в архив. Там будет мамино первое свидетельство о рождении и имя биоматери
Ладомира• 22 сентября в 11:52
Ответ дляАнна090988
Українка
Це мами ім´я,
автор Анна090988 • 22 сентября в 11:53
Ответ дляЛадомира
Це мами ім´я,
Ні, біологічної матері
Ладомира• 22 сентября в 11:53
Ответ дляАнна090988
Ні, біологічної матері
То звідки Ви знаєте?
автор Анна090988 • 22 сентября в 11:53
Ответ дляAsya.od
Спілкування не хоче,просто знати хто, чому
автор Анна090988 • 22 сентября в 11:54
Ответ дляЛадомира
То звідки Ви знаєте?
Свідоцтво про народження мама знайшла в 16 років
TAM-rico• 22 сентября в 11:57
Ответ дляАнна090988
Українка
Ви робили запит дотархіву?
Ладомира• 22 сентября в 11:57
Ответ дляАнна090988
Авторе, якщо , чесно, то щось не в´яжеться Ваша розповідь. Яке може бути свідоцтво на руках з біологічною матір´ю, коли в роддомі все змінили? Вище Ви ж написали
Svit_from_It• 22 сентября в 11:57
Сделайте генетический тест, типа myherritage
TAM-rico• 22 сентября в 12:00
Ответ дляАнна090988
Українка
Ви не допускаєте, що то може бути сімʼя ромів? Вони тоді часто не реєстрували дітей
Апрельская капля• 22 сентября в 12:02
Ответ дляАнна090988
Покинули 58 років тому.
Вона її вигнала.
то ви бабку хотите найти?
автор Анна090988 • 22 сентября в 12:02
Ответ дляЛадомира
Бабушка с дедом были зажиточные. Было много связей, в том числе врач самый известный в городе. Он им позвонил сказал что женщина в возрасте отказывается от ребёнка. Ребёнок родился недоношеный. Моя бабушка 6 месяцев лежала с мамой в больнице. Измен ли дату рождения ей со временем на год позже и с 27 на 30 число. Имя Татьяна на Любовь. Будучи в школе кто то с детей проговорился что она не родная, мама полезла в сейф и нашла документы на имя Татьяна.
Там были указаны родители.
Такое ощущение, что ещё немного меня обвинят в байте на коменты
автор Анна090988 • 22 сентября в 12:04
Ответ дляTAM-rico
Нет, украинцы 200%
Одни говорят что родила поздно и муж заставил отказаться,другие что не от мужа ребёнок. Третьи говорят что не было за что растить
Julieta78• 22 сентября в 12:05
Ответ дляАнна090988
Нет, украинцы 200%
И вот все вокруг все знают, кроме вас.
TAM-rico• 22 сентября в 12:07
Ответ дляАнна090988
Нет, украинцы 200%
Так запитайте у тих, хто це говорить! Як вони такі подробиці знають, то точно скажуть, чи були там ще діти