КАПСЛОЧНИЦА• 22 сентября 2025

Що за люди?

Є у мене таке хоббі-підробіток: прибирання. Поки що виплачувати кредит, то мушу. Домовилися з господинею на раз у два тижні прибирання. Пишу, коли знаю розклад основної поботи, коли вихідний і чи їй підходить. Починає писати, може на наступний тиждень, може.., може..
При зустрічі їц говорю, що якщо я не підходу, то буду шукати іншу роботу. Ні-5і ,все добре. Місяць добре і по новій. Ну що за люди?
Мамина корзиночка• 22 сентября 2025
Може на наст тиждень.. типу вже не 1 раз в 2 тижні, а рідше?? То це вона вам не підходить (а не ви їй)
Шукайте що вам підходить. Вам треба гроші, а не її ,,може,,
Мамина корзиночка• 22 сентября 2025
Може якби у вас був сталий графік, наприклад по вівторках, через один..
Може якщо ви підлаштовуєтеся під свій графік, а в ті дні у неї інші плани, тому так виходить?
Безсовісна кума• 22 сентября 2025
Нормальні люди. це вам потрібні гроші. Тому і підлаштовуватися під неї це ваша проблема.
автор КАПСЛОЧНИЦА • 22 сентября 2025
Ответ дляМамина корзиночка
Так і я їй це говорила, що потрібна мені стабільна робота
автор КАПСЛОЧНИЦА • 22 сентября 2025
Ответ дляМамина корзиночка
Графік не постійний,вона знає специфіку моєї роботи. Але я стараюсь підлаштуватися, можу помінятися на вихідний
автор КАПСЛОЧНИЦА • 22 сентября 2025
Ответ дляБезсовісна кума
Я з вихідними можу підлаштуватися. Але може так бути, що пишу у вівторок підходить? Ні.
Я перебираю всі дні тижня і у всі не підходить.
Мамина корзиночка• 22 сентября 2025
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Очевидно, що у вас не виходить підлаштовуватися один під одного. Специфіку може вона й знає, але свої інтереси ближчі до тіла, як то кажуть.
автор КАПСЛОЧНИЦА • 22 сентября 2025
Ответ дляМамина корзиночка
Можливо.. Напевно прийдеться розпрощатися.
Анонимба• 22 сентября 2025
Шукайте іншу родину. Кажу як няня в якої були такі нюанси
Дюагональ• 22 сентября 2025
Їй просто так часто прибирання не потрібно. Вона дивиться по своїм грошам і якщо ще не повний срач, то можна й почекати. Більшість людей живе за настроєм, а не за планом
Кофе в лобби• 22 сентября 2025
Ответ дляБезсовісна кума
До мене час від часу звертаються люди за певними послугами. І ось що я вам скажу: якщо роботи разові, суми невеликі - це самі гівняві ’клієнти’, краще одразу відмовлятись. Самі не знають що хочуть, я витрачаю час, розбираюсь в іх проблемах, пишу ТЗ, а 3 з 4 кажуть: ’Ми тут подумали і вирішили що нам це поки не треба’. Це не підробіток - це геморой
автор КАПСЛОЧНИЦА • 22 сентября 2025
Ответ дляДюагональ
Це завжди повний срач,бо двоє дітей. Але, якщо раз в 14 днів, то це прибирання. А якщо раз в місяць, то вже генеральне прибирання і ціна інша має бути
Добродійка• 22 сентября 2025
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Так договоритесь : вторник. 12.00, раз в две недели
Дюагональ• 22 сентября 2025
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Яка вартість?
Добродійка• 22 сентября 2025
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Ищите кого-то другого. Эта пусть будет про запас
БезникаяЯ• 22 сентября 2025
Ответ дляБезсовісна кума
Проблема поставити ціль заробити гроші, а не підлаштовуватись.
автор КАПСЛОЧНИЦА • 22 сентября 2025
Ответ дляДобродійка
Але коли в понеділок напишу, що завтра прихожу, то ой, мені не виходить
автор КАПСЛОЧНИЦА • 22 сентября 2025
Ответ дляДюагональ
Яка вартість?
250 грн за год
Докладальниця• 22 сентября 2025
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Сьогодні на завтра це дійсно не зручно (якщо не домовлено заздалегідь).
З вашої теми не все на жаль зрозуміло, але ви один одному не підходите. Знайдіть іншу родину. Ви теж обираєте, не лише вас.
автор КАПСЛОЧНИЦА • 22 сентября 2025
Ответ дляДокладальниця
Ні, я домовляюсь, ннаприклад нею у вівторок на 9.00 кожний наступний тиждень. Заздалегідь. У понеділок пишу підтвердження, що завтра прийду і тут..УПС
Перекус беру завжди• 22 сентября 2025
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Вам з самого початку треба було домовлятися на певні дні та часи і все
Докладальниця• 22 сентября 2025
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
А, ну тоді точно вам таке не підходить. Навіщо ці сюрпризи кожен раз.
автор КАПСЛОЧНИЦА • 22 сентября 2025
Ответ дляДокладальниця
Ось і я про це. Я працюю у родині її брата, давно і успішно. Вона мене просила-просила, я здуру погодилася.
дожену і ощасливлю• 22 сентября 2025
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Стабільна - це кожен тиждень в той самий день, а не так, коли зручно вам. Це нестабільно
автор КАПСЛОЧНИЦА • 22 сентября 2025
Ответ длядожену і ощасливлю
Я працюю в родині її брата вже третій рік. Працюю щотижня. І проблем немає. Домовляємось у п´ятницю на наступний тиждень і все. У брата ді тей немає і прибирання щотижня. Я вже думаю, що вона хотіла братові довести, що я теж так можу. А не виходить
Партизанка• 22 сентября 2025
Гроші заощаджує. Заключіть договір, де вказана мінімальна кількість виходів на місяць, якщо їх менше, то ціна за 1 прибирання вища.
дожену і ощасливлю• 22 сентября 2025
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Вона не її брат те, що брата влаштовує ваш поаваючий графік, не означає, що буде влаштовувати і цю жінку.
автор КАПСЛОЧНИЦА • 22 сентября 2025
Ответ длядожену і ощасливлю
Так я ж з нею розмовляють на цю тему. Чому не сказати, мене такий графік не влаштовує.