Попадалочка• 22 сентября 2025

Освіта в 27 році

Зараз моя дитина в 7 класі. Цей абсолютно новий етап припадає якраз на неї, як першопроходця, і на інших семикласників, це зрозуміло. Вже думаю над цим. Що да як невідомо, але думки для ясності треба сформулювати хоча б батькам.
Новий етап, як я зрозуміла почнеться з 1 вересня 27 року (дитина йде в 9 клас, і вже повинна знати чого вона захоче через рік). Тобто розуміти, який напрямок, що підтягнути - це вже бажано знати зараз. Щоб в 9 класі увесь напір робити на те, що потрібно.
Не хочу опинитись в ситуації, коли дитина обирає "щось, бо треба обрати", бо час піджимає, а потім зрозуміє, що то абсолютно не її.
Моя зараз ще дитина-мрійниця..., кожен день розказує ким хоче бути, і це все абсолютно різні направлення.
Які ваші думки, як допомагаєте своїм семикласникам? Чи у вас досі "ще встигнемо"?
Колдунья-вещунья• 22 сентября 2025
Чого це? Перші НУШевці зараз у 8 кл
Тракторні війська• 22 сентября 2025
А тренуються на бідних дітях вже як пару років. Так що ви вже підете по протоптаному
автор Попадалочка • 22 сентября 2025
Ответ дляКолдунья-вещунья
Чого це? Перші НУШевці зараз у 8 кл
Ну бо стартує з 1 вересня 27 року. Восьмиклашки тіі що зараз, вони закінчать весною 27 року 9 клас. Тому вони по старій системі.
Але не суть.
Навіть якщо не першопроходенць, а другопроходець - це не змінює ситуацію, бо все одно процес ще не буде супер пупер налажен.
Без QR коду• 22 сентября 2025
Ой, моя тоже в 7 класса послушаю. Я задумываюсь, но пока ничего. Говорим иногда. Пока, кроме работы баристой ничего не говорит, раньше блогер.
Мамина корзиночка• 22 сентября 2025
Ответ дляПопадалочка
Але не суть.
Щось не зовсім розумію, у мене донька у 8-м, вони якраз перші, хто пішов на 12-ти річну систему, всі книжки їм типу оновлені і не завжди дають, а тут ви пишите, що ’то, не то.’
Без QR коду• 22 сентября 2025
Вообще это очень рано определяться кем хочет быть. Тут может вам важнее выявить способности в каком направлении?
Моя одно время любила копаться в волосах, я думала про косметолога, потом про мед колледж.
автор Попадалочка • 22 сентября 2025
Ответ дляМамина корзиночка
ДОбре. Які ваші дії?
Карамелька• 22 сентября 2025
Ответ дляПопадалочка
Але не суть.
Моя дитина в 8 класі, вони першими вступають у цю реформу. В 27 році вони вступатимуть на конкурсній основі в старшу школу на трирічку
Забагаловка• 22 сентября 2025
Сейчас в пятом классе, исхожу из принципа учить все, но упор делать на математику и английски. Позже ещё на химию. Как по мне это то что поможет в будущем при желании ребенка поступить на хорошую специальность. Сейчас она хочет быть иллюстратором, но это ребёнок, будущее меняется очень быстро и какие специальности будут востребованы непонятно. Но думаю врачи, биохимики, программисты и технические специальности, типа инженеры-электрики, программисты производственного оборудования будут востребованы.
автор Попадалочка • 22 сентября 2025
Ответ дляБез QR коду
Важко визначити. Вчиться однаково гарно по всим предметам. Улюблених предметів не має. Займається піаніно та акробатікою (по своєму бажанню).
Мамина корзиночка• 22 сентября 2025
Ответ дляПопадалочка
ДОбре. Які ваші дії?
Почитала про ’нову систему освіти’ і зависла, скільки вчимося, ніхто внятно не може сказати так 11ть чи 12-ть, але нам прям постійно казали, ви перший набір, хто потрапляє під реформу. Про реформу (поділ школи на молодшу-середню-старшу зі вступом в старшу) я чую, скільки вчаться мої діти, ну до 2027 ще потрібно дожити, потім будемо думати що з цим робити. Ну і ми після 7-го вступали до ліцею, бо у звичайній школі нічого було далі ’сидіти’.
Яжбоматусяблін• 22 сентября 2025
Ответ дляПопадалочка
ДОбре. Які ваші дії?
Никакие, моя тоже в 8 классе. Наша школа лицей, т.е можно учиться до 12 класса. Дочка учится пока не очень, но по старшему знаю, что это такой возраст. Так что в 9 классе будем посмотреть, если начнет стараться, пойдет в 10. Поймет, что учеба - не ее, будем подбирать колледж. Пока она хочет быть океанологом или ветеринаром и любит биологию и химию, так что шанс есть.
Лорка-хлорка• 22 сентября 2025
Ответ дляЯжбоматусяблін
коледж и потом институт или просто коледж и на работу?
автор Попадалочка • 22 сентября 2025
Ответ дляЯжбоматусяблін
А ви вже прощупували про океанолога? Де це на нього вчитись можна, як? І який потім рівень заробітку?
Дружная семейка• 22 сентября 2025
Першопроходці не ви, а діти старші на рік. У вас другий масовий набір нуш, а не перший
автор Попадалочка • 22 сентября 2025
Ответ дляДружная семейка
Добре. Це не змінює ситуацію про мої питання.
Дружная семейка• 22 сентября 2025
Щодо підтягувати - це точно буде математика, укр.м і історія. Англійська під питанням, але малоймовірно.
автор Попадалочка • 22 сентября 2025
Ответ дляДружная семейка
Це такі різні направлення математика та історія.
Яжбоматусяблін• 22 сентября 2025
Ответ дляЛорка-хлорка
Как захочет, это ее жизнь. Институт никогда не поздно. Старший поступил на бюджет, бросил. Потом уговорил оплатить ему контракт в другом вузе - бросил. Пошел работать менагером в логистику, помог хороший английский из спецшколы. Ну и закончил вуз заочно, сам уже оплачивал, когда понял, чего он хочет. Поэтому младшую никуда напрягать не стану, захочет быть маникюршей - отлично, хоть будет где маникюр делать.
Дружная семейка• 22 сентября 2025
Ответ дляМамина корзиночка
Вже сказано - 12.
Дружная семейка• 22 сентября 2025
Ответ дляЯжбоматусяблін
Вас чекає такий прикол як вступ в 10й клас за конкурсом (скоріш за все відновлять дпа) та спеціалізація.
Дружная семейка• 22 сентября 2025
Ответ дляПопадалочка
А нмт обов´язкове для всіх. Зараз держава цілеспрямовано збільшує вагові коефіцієнти фізики та хімії.
Яжбоматусяблін• 22 сентября 2025
Ответ дляПопадалочка
Нет, ничего не щупала, не интересовалась. Уверена, что это биологический факультет универа. Мы в Одессе, ветеринарный у нас точно есть, пусть сама ищет и узнает. Мы можем помочь с оплатой контракта, если понадобится. Тем более, вообще непонятно, где мы будем через 4 года.
автор Попадалочка • 22 сентября 2025
Ответ дляДружная семейка
Виходить типу готуємо універсала, а потім швидко визначитись, але теж питання як.
Дружная семейка• 22 сентября 2025
Ответ дляЯжбоматусяблін
На ветеринара вкрай низький конкурс, якщо що, бо держзамовлення щороку збільшується. Цього року прохідний на бюджет був 130.
Яжбоматусяблін• 22 сентября 2025
Ответ дляДружная семейка
У нас частная школа, сейчас в классе 8 очников и 10 на онлайн из других стран. Не думаю, что будет вообще какой-то конкурс.
Тра Ля Ля• 22 сентября 2025
Ответ дляПопадалочка
Але не суть.
А що зміниться ?
Діти й в 11 і після ще не можуть визначитися, не те, що в 9-му …

В мої роки також після 9-го класу був розподіл за напрямками - філологічний, історичний, фізико-математичний і ще якийсь … Я 83 року народження, якщо що …
Якось обирали, могли передумати і перейти в інший клас.
Ol-a• 22 сентября 2025
Ответ дляМамина корзиночка
Тоже перевела дочь в лицей, в 7 класс.
И да, на родсобрании нам озвучили, что мы первые будем сдавать аля мультипредметный тест после 9 класса для поступления в 10.
Дружная семейка• 22 сентября 2025
Ответ дляПопадалочка
Типа математичні методи обробки інформації використовуються в будь-якому напрямку. У мене одна дитина знала, ким хоче стати, з 4го класу, а інша в 10му таке враження взагалі не розуміє, що школа та дитинство колись закінчаться. Тому не було ніякого сенсу обмрати коледж після 9, вчиться в 10му і нуль планів на майбутнє.
Яжбоматусяблін• 22 сентября 2025
Ответ дляДружная семейка
Вообще отлично, спасибо.)