Статус Ква• 22 сентября 2025
Последствия перинатальной гипоксии, что с этим делать?(
Забрала заключение мрт мозга сына, написано
Диффузные субкортикальные и перивентрикулярные глиотические изменения, более выраженные на уровне задних рогов боковых желудочков (до 13 мм), расширение периваскулярных пространств с двух сторон, - скорее указывают на изменения, обусловленные перинатальной гипоксией
Буду записываться к неврологу, сейчас пока сижу в шоке.
Алина-1240• 22 сентября 2025
Ничего. Часть скомпенсируется. У меня есть знакомая, рожки желудочков по 25 мм. Неврологических проявлений нет
Гірчинка• 22 сентября 2025
Ответ дляСтатус Ква
3 года
Крім цього заключення, які скарги, симптоми?
Алина-1240• 22 сентября 2025
Ответ дляKittaa
Тільки іти до гарного невролога, можливо і не до одного
Взагалі може це і нічого страшного
Не треба себе накручувати, але лікаря відразу треба обрати нормального, не просто до якого потрапите
Взагалі може це і нічого страшного
И что он сделает? Мозг на новый поменяет?)
Статус Ква
• 22 сентября 2025
Ответ дляЦікавий писочок
а симптомы есть какие то?
Не разговаривает, ну как очень плохо, предложении нет, только недели 2 назад, начал отвечать на вопросы да или нет, так отдельные слова говорит , но и они с ошибками
ЯяяКакаджамбо• 22 сентября 2025
Похоже на наше, называется органическое поражение центральной нервной системы в результате гипоксии или просто органика.
Скажу прямо, надо было сделать его гораздо раньше. Теперь нужен очень хороший невролог и реабилитация. Мы в ней уже 4 года, результаты есть.
ЯяяКакаджамбо• 22 сентября 2025
Ответ дляKittaa
Взагалі може це і нічого страшного
Это не ничего страшного, это рубцы на мозге, на месте погибших клеток головного мозга, поэтому ребенок и развивается с задержкой.
Пацака-задирака• 22 сентября 2025
Ответ дляСтатус Ква
Автор, у вас вже є певний висновок мрт, далі шукайте гарного невролога і йдіть на реабілітацію.
Від щирого серця бажаю вашій дитині здоровʼя.
Ласую колобками• 22 сентября 2025
Ответ дляСтатус Ква
Йдіть до невролога, приймайте терапію - чим раніше, тим краще.
Я свого після гіпоксії досі витягую, йому зараз 9. Але у нас була сенсорно-моторна алалія, довго не розмовляв + були істерики…
Думаю, у вас ситуація краща, раз ви тільки в 3 роки щось помітили.
Файна цьоця• 22 сентября 2025
Ответ дляСтатус Ква
Дитина від народження мала спостерігатися у невролога. Це не виліковується, але заняттями в терапією можна багато скоригувати
Алина-1240• 22 сентября 2025
Ответ дляKittaa
Призначення для корекції і лікування правильні дасть
Лечения чего? Мозг сам новые нейронные связи выстроит. Частично нейрогенез ограниченно
Ласую колобками• 22 сентября 2025
Ответ дляKittaa
А до чого що робили? Потрібна корекція, логопед дефектолог, садок корекційний
+ за дефектолога, максимально фізичний розвиток, і нейрокорекційні заняття - ми на такі попали тільки в 5+, і походили недовго, бо почався коронавірус, потім війна (
Це заняття на балансирі, мілка моторика, розвиток координації.
Алина-1240• 22 сентября 2025
Ответ дляKittaa
В мене інша думка і досвід, само по собі воно нічо не станеться, при затримці мовлення потрібна корекція
У ребенка авторицы может и ничего вообще не быть в итоге с проявлений
Ответ дляЛасую колобками
Так, нейропсихолог це великий плюс
Якщо в місті нема, то можна самому вправи шукати
Статус Ква
• 22 сентября 2025
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Знаете сколько бегала по врачам? И какой бред мне только не говорили, и направление на мрт я потребовала от невролога! Сейчас врач который делал расшифровку, объяснил что к чему, дал контакты хорошего детского невролога. Ой капец блин((
Алина-1240• 22 сентября 2025
Ответ дляKittaa
Ось їй це лікар і підтвердить, чи просто рівнятись на вашу знайому з першого повідомлення?
А врачу самому это не ведомо, как он скомпенсируется
Ответ дляСтатус Ква
Не вініть себе, ідіть до лікаря, робіть все поступово.
Пошукайте інфу про лікаря від пацієнтів, відгуки від мам
Статус Ква
• 22 сентября 2025
Ответ дляЛасую колобками
Тоже ноет постоянно, правда последнее время чуть-чуть поспокойнее стал
Ласую колобками• 22 сентября 2025
Ответ дляKittaa
Так, нейропсихолог це великий плюс
Ні, не нейропсихолог - а саме заняття в такій спеціальній кімнаті, мені важко точно сказати, як називаються, бо було давно. Вони націлені на взаємодію обох півкуль мозку, координацію, моторику, памʼять …
А взагалі, що я тільки не робила - медикаментозна терапія, Томатіс, голколікування (теж дало результати), дефектолог, оці заняття, потім логопед …
Із власного досвіду ще можу порадити - обмеження гаджетів (ми багато втратили через них), і більше свіжого повітря.
Якщо є басейн в місті - це також було б добре.
Ответ дляЛасую колобками
Ці заняття і проводить нейропсихолог
Ласую колобками• 22 сентября 2025
Ответ дляСтатус Ква
Ниє це не істерики на всю вулиці до хрипоти (
Бажаю, вам швидко вискочити з цих наслідків ! І ви молодець, що не закрили очі на проблему, бо деякі батьки не хочуть визнавати проблему, а потім дітям ще важче..